O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kontakt
Nepodceňte situáciu, naše kapacity sú takmer plné. Vyplňte kontaktný formulár alebo zavolajte na 0918 405 241.
Úvod Cenník

Cenník

Cenník
Naša cena nie je paušálna
Naše cena nie je paušálna. Na výslednú čiastku má vplyv niekoľko dôležitých aspektov: zvolený predmet, celkový počet lekcií, frekvencia výučby, miesto a forma doučovania. Každému študentovi preto pripravíme študijný plán na mieru, ktorý obsahuje niekoľko individuálnych variánt, z ktorých si môžete vybrať. Ak si nie ste istí tým, aký študijný plán zvoliť, odporúčame absolvovať bezplatný vstupný test, na základe ktorého Vám radi odporučíme vhodnú frekvenciu doučovania.
„Každému študentovi pripravíme študijný plán na mieru.“
Študijný plán
Súčasťou študijného plánu, ktorý obsahuje 5 a viac lekcií, sú aj lekcie zadarmo, ktoré môžete využiť na zintenzívnenie výučby. V rámci každého študijného plánu sú Vám k dispozícii všetky služby Školy Populo – priebežné hodnotenie, odporúčania pre efektívne doučovanie, informatívne SMS správy a e-maily, ospravedlňovanie lekcií.
„Všetky služby Školy Populo sú Vám k dispozícii v rámci každého študijného plánu.“
Cenník
Cenník
Online informatívna schôdzka
Všetky dôležité informácie Vám radi poskytneme behom informatívnej schôdzky, ktorej cieľom je čo najlepšie Vás zoznámiť so Školou Populo. Môžeme sa spojiť videohovorom alebo Vám zavoláme.
Informatívna schôdzka nie je nutná pre prihlásenie sa do Školy Populo, vrelo ju však odporúčame, hlavne ak s doučovaním váhate.
„Zodpovieme všetky Vaše otázky a pokúsime sa spoločne navrhnúť najefektívnejší študijný plán.“
Mám záujem o doučovanie
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 918 405 241.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 918 405 241, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2021 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.