Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Cenník

Cenník

Ceník
Naša cena
Naša cena nie je paušálna. Na výslednú čiastku má vplyv niekoľko dôležitých aspektov: zvolený predmet, celkový počet lekcií, frekvencia výučby, miesto a forma doučovania. Naše koordinátorky Vám rady odporučia vhodný variant balíčka, ktorý bude zodpovedať Vašim potrebám. Presnú cenu doučovania Vám následne zašleme do e-mailu.
„Naše koordinátorky Vám rady odporučia vhodný variant balíčka.“
Služby Školy Populo
Ak si pred zahájením výučby chcete overiť svoje aktuálne znalosti, odporúčame absolvovať bezplatný vstupný test, na základe ktorého Vám dokážeme lepšie pomôcť s nastavením vhodnej frekvencie a dĺžky doučovania. V rámci každého variantu doučovania sú Vám k dispozícii všetky služby Školy Populo – priebežné hodnotenie, informatívne SMS správy a e-maily, podpora koordinátoriek, podnetné prostredie pre výučbu, občerstvenie.
„V rámci každého variantu doučovania sú Vám k dispozícii všetky služby Školy Populo.“
Ceník
Ceník
Doučovanie pre všetkých
Doučovanie u nás môžete zahájiť kedykoľvek v roku. Doučujeme všetky predmety základných a stredných škôl, cudzie jazyky i odborné predmety. Doučíme školákov na testy, študentov na skúšky, pripravíme Vás na jazykové skúšky, certifikáty, na pohovor do zamestnania alebo sa môžete učiť iba tak pre radosť.
„Doučovanie u nás môžete zahájiť kedykoľvek v roku.“
Naša filozofia
V Škole Populo veríme, že k dosiahnutiu tých najlepších výsledkov je kľúčová pravidelná a dlhodobá príprava. Dôležité je pre nás nadviazať so študentom vzťah, poznať jeho silné a slabé stránky a spoločne s ním sa zamerať na to, čo je potreba zlepšiť. Odučili sme desiatky tisíc individuálnych lekcií a vieme, že po pár lekciách sa zázraky nestanú.
„K dosiahnutiu tých najlepších výsledkov je kľúčová pravidelná a dlhodobá príprava.“
Ceník
Ceník
Garancia spokojnosti
Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Ku každému študentovi pristupujeme individuálne a snažíme se pre Vás urobiť maximum. Pokiaľ sa stane, že s nami nebudete spokojní, môžete v rámci 14 dní od termínu prvej lekcie doučovanie zrušiť a bude Vám vrátená čiastka s rozdielom už odchodených lekcií.
„Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia.“
Mám záujem o doučovanie
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.