Momentálne registrujeme obrovský záujem o doučovanie. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme vám mohli zaručiť prípravu.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra

Kariéra

Ponuka zamestnania a brigád - Škola Populo

Hľadáte zmysluplnú prácu, ktorá má viditeľné výsledky? Pridajte sa k nám do Školy Populo. Po celej Slovenskej republike pomáhame žiakom a študentom s doučovaním a prípravou na skúšky.

Ponuka práce

Pracovné ponuky, popis Školy Populo, referencie zamestnancov a ďalšie nájdete práve v tejto sekcii, ktorá je venovaná všetkým záujemcom o prácu v našej firme.
Zobraziť ponuky práce

Brigáda pre lektorov

Chcete predávať svoje znalosti a tráviť voľný čas zmysluplne? Prečítajte si, prečo sa stať lektorom v Škole Populo a pridajte sa k nám.
Zobraziť brigády pre lektorov
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.