O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Potrebujete pomoc s doučovaním? Aktuálne máme posledné voľné miesta. Pre rezerváciu nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 891 021.
Úvod Kariéra

Kariéra

Ponuka zamestnania a brigád - Škola Populo

Hľadáte zmysluplnú prácu, ktorá má viditeľné výsledky? Pridajte sa k nám do Školy Populo. Po celej Slovenskej republike pomáhame žiakom a študentom s doučovaním a prípravou na skúšky.

Ponuka práce

Pracovné ponuky, popis Školy Populo, referencie zamestnancov a ďalšie nájdete práve v tejto sekcii, ktorá je venovaná všetkým záujemcom o prácu v našej firme.
Zobraziť ponuky práce

Brigáda pre lektorov

Chcete predávať svoje znalosti a tráviť voľný čas zmysluplne? Prečítajte si, prečo sa stať lektorom v Škole Populo a pridajte sa k nám.
Zobraziť brigády pre lektorov
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2022 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.