O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Naše kapacity doučovania sú takmer naplnené. Prijímame prihlášky na doučovanie pre školský rok 2022/2023.
Úvod Kariéra

Kariéra

Ponuka práce / brigády doučovania - Škola Populo

Ponúkame vám možnosť uplatniť svoje schopnosti pri doučovaní rôznych predmetov po celej Slovenskej republike a zarobiť si zaujímavé peniaze.

Ponuka práce

Pracovné ponuky, popis Školy Populo, referencie zamestnancov a ďalšie nájdete práve v tejto sekcii, ktorá je venovaná všetkým záujemcom o prácu v našej firme.
Zobraziť ponuky práce

Brigády doučovania

Ak Vás láka odovzdávanie znalostí a voľný čas strávený zmysluplne, vitajte! Všetky potrebné informácie a tiež viac než desať dôvodov, prečo sa stať lektorom v Škole Populo, nájdete práve v tomto bloku.
Zobraziť brigády doučovania
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2022 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.