Začnite svoj kurz do 2 dní ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Referencie

Referencie

Mnoho spokojných rodičov a žiakov nám často píše krátke poďakovanie o tom, ako boli s našou školou spokojní. Pýtate sa, či je naša metóda plne funkčná? Nižšie nájdete niekoľko referencií, ktoré slúžia ako informácie, ale aj inšpirácia tým, ktorí by sa chceli v našej škole doučovať.
Zároveň vyzývame študentov a klientov, ktorí boli s našimi službami spokojní alebo majú napríklad aj návrh na zlepšenie, aby sa nám ozvali. Váš komentár, hodnotenie či pripomienku radi uverejníme, a ak budete súhlasiť, tak aj s Vašim menom. Napíšte nám ešte dnes!
Slovenský jazyk, matematika – vďaka doučovaniu si syn verí
Jednoznačne to bolo skvelé rozhodnutie, využiť služby Školy Populo. Syn si oveľa viac veril. Prístup lektorov bol veľmi profesionalny a taktiež, komunikácia veľmi super. Nedám na nich dopustiť. Ak by som sa mala znova rozhodnúť, nebudem váhať ani minutu.
Erika
20. 3. 2024
Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť
Chcela by som veľmi poďakovať obom lektorkám za ich skvelý prístup a trpezlivosť pri doučovaní oboch predmetov. Dcérka zo zdravotných dôvodov vymeškala v poslednom ročníku veľa hodín co sa odzrkadlilo aj na jej vysvedčení. Preto sme sa rozhodli pre Populo a už teraz je vidiet výsledky. Lektorky boli profesionálne, flexibilné. Dcérka dohnala cez prázdniny co jej najviac chýbalo a teraz bez obáv môže začať nový ročník. Vrelo odporúčam a verím, že budeme spolupracovať aj naďalej. Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť. Jedno veľké ďakujem
Monika S.
29. 8. 2023
Vela veci, vdaka lektorovi a jeho pristupu, pochopil
Dakujem za moznost doucovania pre mojho syna. Nakoniec reparat zvladol, zhodnotil, ze vela veci, vdaka lektorovi a jeho pristupu, pochopil. Od sameho zaciatku je vidiet profesionalita a zaujem zo strany "Popula"Kazdopadne odporucam a prajem vsetko dobre, kopec spokojnych klientov :)
Martina T.
25. 8. 2023
Ochota a ústretovosť, kedykoľvek som sa na vás obrátila s akoukoľvek požiadavkou
Pred začiatkom nového školského roka by som sa chcela poďakovať škole POPULLO, celému tímu, za možnosť výučby mojej dcéry nemeckeho/čínskeho jazyka. Ďakujem vám za vašu ochotu a ústretovosť, kedykoľvek som sa na vás obrátila s akoukoľvek požiadavkou. Prostredníctvom vás chcem poďakovať aj lektorke za jej prístup k Isabelle,za jej úsilie pri výučbe a za výsledky-jazykové znalosti, ktoré naša dcéra pod jej "vedenim" doposiaľ dosiahla. Želám vám veľa úspechov v ďalšom školskom roku a veľa spokojných študentov.
Štefánia K.
24. 8. 2023
Po 2 hodinách, je to iné dieťa
Dobrý deň, Chcem sa veľmi pekne nesmierne poďakovať za celú školu Populo, že načúva nám rodičom čo hľadáme a chceme pre svoje deti. Obzvlášť pani lektorke,ktorá doučuje moju dcéru Loru angličtinu. Po 2 hodinách, je to iné dieťa. Baví ju to, robí si sama cvičenia, sama vraví, že po vysvetlení od lektorky je to oveľa ľahšie, takže už takto po krátkej dobe Ja ako mama vidím pokroky a pomaly odbúravame strach z angličtiny. Ja si nesmierne vážim Váš prístup. Ďakujem
Zuzana V.
17. 8. 2023
Naučila som sa niečo, čo som z iných zdrojov nechápala
Dobrý deň, ja som veľmi spokojná, lebo: 1. Sme sa vždy dohodli , téma a čas a prestávky atď 2. Som sa naučila niečo, čo som z iných zdrojov nechápala. Tj Klára vie udrieť klinec po hlavičke, jasné, k veci. Syn sa naučil a drží sa v tej tematike, hoci matematiku normálnu v škole nemá. Je spokojný hoci sú prázdniny, nie je mu to veľmi zaťažko, Naučil sa dosť. Ďakujeme
Lívia D.
16. 8. 2023
Skvelý prístup a výborná príprava na monitor a prijímacie skúšky
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať Škole Populo a najmä úžasnej lektorke za skvelý prístup a výbornú prípravu na monitor a prijímacie skúšky. Určite budem každému odporúčať, a ak bude potrebné ďalšie doučovanie stredoškolského učiva, obratím sa len na vás. Ešte raz ďakujem.
Timotej N.
13. 7. 2023
Veľmi dobrý a príjemný prístup doučovateľa
Chcela by som poďakovať za doučovanie za posledný rok a taktiež aj poukázať na veľmi dobrý a príjemný prístup doučovateľa Andreja - hodiny boli vždy veľmi osožné aj z hľadiska Andrejových ohromných vedomostí a praxe v chémii celkovo a tiež vďaka tomu že mi všetko vedel vysvetliť veľmi jednoducho a prehľadne :), Andrej je určite jeden z vašich doučovateľov ktorý robia Populu veľmi dobré meno a rada vás odporučím ďalej.
Nela Š.
19. 6. 2023
Maturitnú skúšku úspešne zvládol na dvojku
Týmto by som chcel pochváliť Školu Populo a hlavne moju lektorku, ktorá mi pomohla pri príprave na maturitnú skúšku, a vďaka ktorej som maturitnú skúšku úspešne zvládol na dvojku. Mne sa angličtina vďaka Vám a pani lektorke oveľa zlepšila. Nebyť Vás a pani lektorky, tak skúšku z angličtiny by som nezvládol. S lektorkou som nadmerne spokojný. Odo mňa, Vám a pani lektorke patrí veľké ďakujem, pretože ste škola, ktorá poskytuje naozaj kvalitné doučovanie. Prajem Vám, aby sa Vám a pani lektorke naďalej darilo tak, ako aj doteraz.
Andy S.
31. 5. 2023
Dcéra urobila výborne prijímačky a dostala sa na gymnázium
Veľmi Vám za všetko ďakujem, dcéra urobila výborne prijímačky a dostala sa na gymnázium. Poďakujťe, prosím, obidvom lektorom, vďaka nim dobre ovláda matematiku (ktorú predtým nemala rada) a zlepšila sa v Slovenčine.
Lenka V.
31. 5. 2023
Ľutujem, že sme to nespravili skôr
Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za sprostredkovanie doučovania p.učitelkou. Dcéra bola veľmi spokojná, pochopila náuku vďaka individuánemu prístupu, ktorý v škole, kde je veľa detí, bohužiaľ, nie je. Pre mňa bolo aj dôležité, ako bola na 2 príj.pohovoroch, aby bola pokojná, aby nebola veľmi vystresovaná. Môžem iba odporúčať doučovanie. Ľutujem, že sme to nespravili skôr.
Ivana H.
9. 5. 2023
Dcéra sa tešila na hodiny
Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať Škole Populo a najmä úžasným lektorom za skvelý prístup na hodinách, výbornú prípravu na monitor a prijímacie skúšky. Dcéra sa tešila na hodiny, čo sa odzrkadlilo na jej vedomostiach a veríme, že aj na výsledkoch na prijímacích skúškach, o čom Vás radi budeme informovať. Dcéra sa vďaka doučovaniu vo viacerých smeroch zlepšila, látku, kde bola neistá si utvrdila, čo nevedela sa snažila pomocou lektorov doučiť a v neposlednom rade získala na sebavedomí, čo je v jej prípade veľmi dôležité, aby bola úspešná.
Alena B.
4. 5. 2023
Vďaka doučovaniu si dcéra začala viac veriť
S doučovaním sme boli spokojní. Dcéra má problémy s učením a vďaka doučovaniu si začala viac veriť. Predtým mala veľké rezervy v základných vedomostiach, ale s pani lektorkou to v rámci možností dobehli. Pani lektorka mala veľkú trpezlivosť, keďže dcéra zabúdala, takže veľa vecí museli viackrát opakovať od začiatku. Myslím, že môžem tvrdiť, že bez doučovania by sme ročník nezvládli. A hlavne, dcéra chodila na doučovanie bez reptania. Ďakujem.
Monika K.
25. 4. 2023
Výhody online výuky
Dcera mala super lektorku na doucovanie na maturitu z matematiky. Velmi sme boli spokojni. Perfektny pristup, flexibilny cas a priamo doma online. Nikam sme ju nemuseli vozit. Maximalne doporucujem.
Lucia H.
19. 4. 2023
Od začiatočníka až po skúsenejších
Za mňa som veľmi spokojný s tým čo som sa naučil, ako hodina prebiehala a zároveň flexibilita lektora. Keďže som pracoval v zahraničí a časovo mi to veľmi nesedelo, napriek tomu bolo možné si hodiny prispôsobiť a za to som veľmi vďačný. Hodiny mi dali veľa vecí do môjho teraz štúdia na VŠ. Prešli sme si veci od základov B1 až po náročnejšie C1, čo som potreboval na SCIO testy z Anglického jazyka. Čiže za mňa som vďačný práve týmto hodinám a lektorky, že som tam kde som a odporúčam každému, od začiatočníka až po skúsenejších, ktorý by sa chystali na SCIO/ prijímačky na jazykovú VŠ.
Ján P.
7. 3. 2023
Syn sa zlepšil už po pár lekciách
Chcela by som poďakovať Vám za trefný výber lektorky a našej lektorke. Je úžasná, vtipná, dokáže doučovať tak, aby zaujala a ústretová. Syn sa v škole zlepšil už po pár lekciách. Ďakujeme
Katarína K.
30. 1. 2023
Vďaka úžasne ľudskému ale tiež odbornému prístupu dcéra zvladla výstupný test na 1
Vďaka úžasne ľudskému ale tiež odbornému prístupu dokázala pani lektorka počas 9 lekcií pripraviť dcéru tak, že výstupný test zvladla na 1 a výstupný diktát iba s dvomi chybami. V doučovaní pokračujeme aj v nasledujúcom školskom roku.
Erika M.
16. 6. 2022
Sme veľmi vďační a radi vás budeme odporúčať
Touto cestou vám chceme aj s dcérou veľmi pekne poďakovať za veľmi dobrý prístup, super komunikáciu, ochotu pomôcť a skvelý výber pani lektorky. Sme veľmi vďační a radi vás budeme odporúčať. Prajeme Vám veľa úspechov do ďalšej práce.
Erika D.
14. 6. 2022
Srdečná vďaka
Chcela by som sa poďakovať celému týmu a lektorkám, ktoré nám pomáhali s učivom z matematiky u Yohany V. Srdečná vďaka.
Alexandra H.
10. 6. 2022
Dcére sa podarilo na gymnázium dostať aj vďaka zodpovednému prístupu vašich pedagógov
S veľkou pokorou a šťastím môžem potvrdiť, že dcére sa podarilo na gymnázium dostať aj vďaka zodpovednému prístupu vašich pedagógov, a ani pri synovi nebudem počas prípravy váhať a radi využijeme služby Školy Populo aj pri ňom. Ďakujeme
Ivana M.
6. 6. 2022
Dané hodiny prispeli k tomu, že Kubka prijali na strednú školu
Rada by som touto cestou vyjadrila jedným veľkým ĎAKUJEM pánovi Františkovi CH. Kvalitu výučby a prístup môžem hodnotiť len prostredníctvom Jakubka. Nikdy sa nestalo, že by Kubo nemal chuť na doučovanie. Práve naopak. Myslím si, že dané hodiny prispeli k tomu, že Kubka prijali na strednú školu a za to ja ďakujem pánovi Františkovi, že syna na to pripravil. Určite má Jakubko záujem pokračovať v doučovaní aj budúci rok a určite s pánom Františkom. :) Kubo nemá rád veľmi zmeny, preto by to bolo fajn. Ja osobne hodnotím pozitívne zaslané hodnotenia z výučby. Takto som získala informácie o tom, čo bolo predmetom hodiny, ako pristupoval Kubo k výučbe a prípadné odporúčania. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Na záver chcem popriať vašej škole veľa úspechov a spokojných študentov a krásne leto
Andrea M.
2. 6. 2022
Výborné doučovanie! Naozaj kvalitný, profesionálny a milý prístup
Výborné doučovanie! Naozaj kvalitný, profesionálny a milý prístup, či už zo strany koordinátoriek, alebo od samotného lektora. Syn si p. Davida K. veľmi chváli, pomohol mu pozrieť sa na chémiu inými očami. Teraz sa ju učí rád a má výborné výsledky. P. David K. syna kvalitne pripravil na prijímacie skúšky z chémie a naďalej ho doučuje a pripravuje na každú písomku. Škole Populo patrí VEĽKÉ ĎAKUJEM
Dana C.
2. 6. 2022
Pomohla mi práve Škola Populo v Brně
Keď začal syn študovať v Brně, zúfalo som hľadala doučovanie z českého jazyka... Pomohla mi práve Škola Populo v Brně. Postupne sme pridávali aj ďalšie predmety, nakoľko syn potreboval ako "cudzinec" individuálny prístup pri niektorých predmetoch.... Obrovská vďaka všetkým lektorom, ktorí mu celé 4 roky pomáhali v doučovaní. Veľakrát to s ním nemali ľahké, ale vďaka ich odbornosti a vytrvalosti, syn zmaturoval a začal študovať na VŠ. Určite odporúčam všetkým rodičom pre ich deti túto školu. SÚ SUPER!
Dana C.
1. 6. 2022
Syn úspešne zvládol monitor i prijímacie pohovory - dostal sa na všetky školy
Môjho syna som zapísala na online doučovanie matematiky z dôvodu prípravy na monitor a prijímacie pohovory, ktoré ho čakali v deviatom ročníku. I keď je syn veľmi šikovný a matematika mu vždy šla, aj tak sa našli mnohé slabé miesta, ktoré bolo potrebné dotiahnuť. Preto som veľmi ocenila individuálny prístup, že má dieťa dostatok času precvičovať a pochopiť učivo. Lektorka si pripravovala hodiny podľa požiadaviek a potrieb môjho syna, buď upevňovali v škole preberané učivo alebo riešili úlohy z monitoru a rozličné logické úlohy, ktoré boli súčasťou zadaní na prijímacích pohovoroch na jednu z vybraných škôl. Syn úspešne zvládol monitor i prijímacie pohovory - dostal sa na všetky školy, na ktoré sa hlásil a jeho silnou stránkou, ktorá mu "nahnala" body na prijímačkách, bola práve matematika. Veľmi pekne sa takto chceme poďakovať našej pani lektorke Kristínke za veľkú snahu, ktorú vynaložila na doučovanie môjho syna, zohľadňovanie všetkých požiadaviek a skvelú prípravu online hodín.
Katarína J.
23. 5. 2022
Ďakujeme za spoluprácu a komunikáciu, ktorú hodnotím vysoko nadštandardne
Ďakujeme za spoluprácu a komunikáciu, ktorú hodnotím vysoko nadštandardne. Verím, že vyučovacie hodiny boli taktiež na vysokej úrovni, Samko si pochvaľoval. Ďakujem, ešte raz, ste skvelý team. Radi využijeme vaše služby aj v budúcnosti.
Edita T.
20. 5. 2022
Ďakujeme za kvalitnú prípravu
Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za kvalitnú prípravu na prijímacie skúšky môjho syna. Želám Vám veľa úspechov.
Gabriela M.
20. 5. 2022
Bez doučovania by to nebol zvládol
Touto cestou sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za doučovanie môjho syna Olivera, špeciálne lektorke pani Emílii M. za skvelú prácu, prístup, ochotu dohodnúť sa na učení aj v neskorších popoludňajších hodinách, kedykoľvek sme to potrebovali. Oliverovi dnes prišlo rozhodnutie o prijatí na bilingválne Gymnázium v Novom Meste nad Váhom, skončil na 5. mieste, čo je na ôsmaka veľký úspech. Ešte raz veľká vďaka, bez doučovania by to nebol zvládol, „koronové obdobie“ si vzalo veľkú daň a veľa veci bolo neodučených, resp. nepochopených, takže mal čo dobiehať. Určite Vás budem do budúcna odporúčať, a ak bude potrebné ďalšie doučovanie stredoškolského učiva, budete prvý, koho oslovím. Ešte raz ďakujem.
Naďa P.
18. 5. 2022
Môj syn prijímacie skúšky na bilingválne gymnazium úspešne zvládol.
Chcela by som sa vám a hlavne lektorom Paulíne P. a Matúšovi T. veľmi pekne poďakovať za prípravu môjho syna Samuela P. na prijímacie skúšky na bilingválne gymnazium, ktoré úspešne zvládol.
Katarína P.
16. 5. 2022
Syn sa na hodiny tešil, sám od seba sa vždy pripravoval, bez nútenia
Týmto sa chcem veľmi poďakovať Monike K. za skvelú prípravu nášho syna na prijímačky. Jej prístup, metódy sú na vysokej profesionalnej úrovni. Syn sa na hodiny tešil, sám od seba sa vždy pripravoval, bez nútenia. Dnes sa môžme tešiť, nakoľko excelentne zvládol monitor aj prijímačky a vzali ho na obidve gymnáziá kde sa hlásil. Ešte raz ďakujem.
Katarína B. L.
12. 5. 2022
Toto sú najlepšie investované peniaze
Veľmi pekne ďakujeme za doučovanie. Oliver je prijatý na obe školy s výborným výsledkom. Ďakujeme veľmi pekne za vaše služby. Laura C. je úžasná lektorka. Ďakujeme, určite budeme každému odporúčať vašu školu. V prípade potreby sa opäť na vás obrátime. Toto sú najlepšie investované peniaze. Ďakujeme .
Andrea N.
12. 5. 2022
Chceli by sme sa vam touto cestou poďakovať za vašu prácu
Chceli by sme sa vam touto cestou poďakovať za vašu prácu a usmernenie pri doučovaní matematiky. Držíme Vám palce pri vašej práci a pomoci iným. Prajeme všetko len to najlepšie. Tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.
Katarína H.
9. 5. 2022
Budem svoje okolie informovať o vysokej úrovni, profesionálnom a ľudskom prístupe Školy Populo
Ďakujeme pekne za hodiny matematiky, za celý čas doučovania, aj za hodnotenie Martina. Určite budem svoje okolie informovať o vysokej úrovni, profesionálnom a ľudskom prístupe Školy Populo a lektorky. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré.
Jana S.
6. 5. 2022
Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem.
Margarétkine prvé hodiny boli pre ňu stresujúce, ale skvelým prístupom pani Marií sa postupne uvoňnila a zapájala sa. Sedela som v jednej miestnosti s Margarétkou, kým trvalo online doučovanie, bez toho, aby som sa zapájala. Z toho, čo som počula, tak pozitívne hodnotím prístup, ľudskosť, ohľad, že Margarétka nepostupovala v škole podľa štátnej metodiky. Margarétka si zapísala veci, ktoré boli pre ňu nové, alebo vedela ich vypočítať, ale nevedela, že existuje na to niečo ako vzorec, napr. obvod/obsah. Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných študentov.
Eva M.
4. 3. 2022
Ďakujem
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať lektorke matematiky Lenke M. za ústretovosť a flexibilitu. Je veľmi milá a dôsledná . Ďakujem
Ivana K.
14. 2. 2022
Ďakujem za krásny a trpezlivý prístup.
Dcéra si výrazne zlepšila známku z matematiky po doučovaní s pani lektorkou, pokračujeme v doučovaní v príprave na prijímacie skúšky, určite školu Populo odporúčam a ďakujem za krásny a trpezlivý prístup.
Petra Č.
10. 2. 2022
Výborná komunikácia, ústretovosť a profesionálny prístup koordinátoriek. Doučovanie s Populo určite odporúčame.
Absolútna spokojnosť. Doučovanie z matematiky s lektorom Erikom J. synovi veľmi pomáha. Dokonca si matematiku obľúbil a nie je už v škole na hodine v strese. Výborná komunikácia, ústretovosť a profesionálny prístup koordinátoriek. Doučovanie s Populo určite odporúčame.
Zuzana O.
2. 2. 2022
Z doučovania je dcéra veľmi nadšená.
Z doučovania je dcéra veľmi nadšená. Lektor Viktor O. aj lektorka španielčiny sú úžasní ľudia, práci rozumejú a sú na správnom mieste, len škoda, že sme tak dlho čakali a nevedeli o Vás skôr.
Valéria Š.
19. 1. 2022
Obrovské ďakujem, že existujete.
Chcem Vám vysloviť jedno obrovské ďakujem, že existujete. Váš p. lektor Robert Š. doučuje moju dcéru Ninku matematiku. Moja dcéra je nadšená, na online hodiny sa veľmi teší a za 3 vyučovacie hodiny sa dokázala neuveriteľne zlepšiť, pekne pozdravujem p. Roberta, bodaj by ste mali všetkých lektorov tak skvelých ako je p. Robert. Určite vás budem odporúčat ďalej.
Sylvia O.
19. 1. 2022
Petra lektora veľmi chváli, špeciálne jeho prístup.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať, Petra lektora veľmi chváli, špeciálne jeho prístup a jazyk blízky tínedžerom.
Miriam F.
14. 1. 2022
Veľké ĎAKUJEM pani lektorke.
S pani lektorkou Petrou Z. sme boli nadmieru spokojní, myslím si že je TOP medzi lektormi, aj ako človek, aj ako lektor. Ešte raz veľké ĎAKUJEM pani lektorke.
Andrea P.
15. 12. 2021
Výsledky vidno aj na vyučovaní v škole.
S pani lektorkou Monikou K. sme Roman aj my rodičia veľmi spokojní. Komunikácia je veľmi príjemná, syna chváli a pozitívne motivuje. Roman si pochvaĺuje zrozumiteľné vysvetľovanie aj zložitejších pravopisných pravidiel. Výsledky vidno aj na vyučovaní v škole.
Eva R.
5. 11. 2021
Výučba prebiehala tak, ako som si predstavovala.
Výučba prebiehala tak, ako som si predstavovala. S pani Věrou V. mi hodiny španielskeho jazyka dali veľa, a prebrali sme veci, ktoré mi už teraz nerobia žiadny problém. S pani Annou A. hodiny matematiky sú dobré, robíme veci, ktorým nerozumiem a vždy mi všetko podrobne vysvetlí. Týmto by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše služby a ochotu zostaviť mi študijný plán na mieru. Takisto oceňujem úžasné pani lektorky, ktoré so mnou strávili hodiny vysvetľovaním učiva a naučili ma to, čo som potrebovala. Ďakujem 😊
Laura G.
5. 11. 2021
Veľké ďakujem
Veľká spokojnosť a veľké ďakujem 🙂
Blanka Č.
14. 10. 2021
Hodiny sú pre môjho syna radosťou
Môj syn Ján chodí na online doučovanie z nemčiny k pani učiteľke Maji V. Veľmi rada by som sa Vám poďakovala, je skvelá. Môj syn ju má veľmi rád a ja som už po prvej lekcii zistila, že je výborná. Preto Vám veľmi pekne ďakujem, tie hodiny s ňou sú pre môjho syna radosťou. Na základe tejto dobrej skúsenosti by som ho rada dala doučovať aj matematiku - bežné učivo pre piaty ročník.
Lucia P.
7. 10. 2021
Nelka je oveľa sebavedomejšia a začína si veriť.
Chcem veľmi poďakovať pani lektorke. Nelka je veľmi spokojná a je vidieť, že ju doučovanie baví a neberie to už ako "nutné zlo". Je oveľa sebavedomejšia a začína si veriť. Prístup pani učiteľky je perfektný. Ďakujem.
Stanislava O.
20. 9. 2021
Ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní.
Dobrý deň prajem Vám všetkým :) S veľkou radosťou Vám oznamujem, že Filip vďaka Vašej pomoci skúšky z matematiky dnes urobil :):) Tešíme sa veľmi a ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní. Ešte raz srdečná vďaka a ak by sme aj ďalej potrebovali doučovanie, rada sa prihlásim.
Michaela Š.
27. 8. 2021
Vyjadrujem Škole Populo uznanie za profesionálne aj milé jednanie s klientom
Ďakujem pani lektorke Kataríne G. za príjemné konverzácie v anglickom jazyku, objasnenie javov v angličtine a zároveň vyjadrujem Škole Populo uznanie za profesionálne aj milé jednanie s klientom.
Yveta Š.
27. 7. 2021
Lepšie som nemohla pre dcéru vybrať.
Lepšie som nemohla pre dcéru vybrať. Príprava na prijímačky dokonalá, učiteľky úžasné. Moja dcéra trémista a stresant urobila prijímačky ako 5. najlepšia. Komunikacia perfektná. Keď budem potrebovať pre dcéru, ani nezaváham.
Janetta P.
21. 7. 2021
Jurko nadobudol istotu vo svojich vedomostiach (najmä v slovenčine) a urobil prijímacie skúšky na obe gymnáziá
Rada by som poďakovala za doučovanie nášho syna Juraja zo slovenčiny a z matematiky. Jurko nadobudol istotu vo svojich vedomostiach (najmä v slovenčine) a urobil prijímacie skúšky na obe gymnáziá :-). V prípade potreby sa aj v budúcnosti radi na vás obrátime a odporúčame vás ďalším v okolí ...Ďakujeme ešte raz a želáme všetko dobré.
Lucia K.
11. 6. 2021
Už po pár hodinách máme pozitívne výsledky
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za doučovanie mojej dcéry z fyziky. Už po pár hodinách máme pozitívne výsledky, a to o stupeň lepšiu známku z písomky. Dúfam, že to tak bude pokračovať. Ďakujeme pani lektorke Viktórii P. i Vám.
Jana P. Š.
8. 6. 2021
Veľmi som ocenila spätnú informáciu z každej hodiny, ktorá mi dávala istotu, že rozhodnutie zveriť sa do vašich rúk bolo správne
Rada by som poďakovala touto formou za súčinnosť, snahu, ľudský prístup a hlavne pedagogický a odborne zdatný prístup lektorky Eve G. počas doučovania mojej dcéry. Jej vedomosti sa nielen prehĺbili, ale zároveň som od nej počula spokojnosť na každú hodinu sa tešila. Vašej inštitúcii ďakujem za systém, ktorý som ocenila, flexibilitu, ktorú ste prejavili a rýchlu schopnosť nájsť lektora a priestor na doučovanie. Veľmi som ocenila reporting, spätnú informáciu z každej hodiny, ktorá mi dávala istotu, že rozhodnutie zveriť sa do vašich rúk bolo správne. Želám Vám veľa spokojných detí a rodičov.
Silvia N.
5. 5. 2021
Príprava pomohla nielen na prijímačkách, ale aj po návrate do školy
Moje dcérka Natália sa zúčastnila prijímacích pohovorov na 4-ročné gymnázium. Prijímacie pohovory dopadli veľmi dobre, dcérka je už prijatá. Touto cestou by som chcela poďakovať vynikajúcim lektorom Martine H. a Matúšovi S. za skvelý prístup a vysvetlenie učiva. Príprava jej pomohla nielen na prijímačkách, ale aj po návrate do školy. Ešte raz Vám ďakujem za skvelú prípravu a prajem veľa úspechov vo Vašej práci.
Beata Š.
5. 5. 2021
Ďakujem celému tímu, ktorí boli nápomocní pri doučovaní
Ďakujem celému tímu, ktorí boli nápomocní pri doučovaní môjho syna na prijímacie skúšky zo slovenského jazyka na SŠ. Zvlášť pani lektorke Zuzanke H., ktorá bola, podľa môjho syna, super. Všetkým, ktorí váhajú, či áno alebo nie doučovanie takouto farmou, môžem iba odporučiť. Škola Populo je pohotová, ústretová, obsiahnutá profesionálmi. Ešte raz vďaka.
Zlatica J.
23. 4. 2021
Bola som veľmi spokojná. Organizačne nemám čo vytknúť.
Bola som veľmi spokojná. Organizačne nemám čo vytknúť. Všetko prebiehalo tak ako malo. Veľmi príjemné koordinátorky boli vždy k dispozícii. Moja lektorka ruského jazyka ma hodinou vždy perfektne previedla. Na hodiny bola pripravená. Môžem len odporučiť.
Lenka T.
21. 4. 2021
Dcéra sa naučila omnoho viac než v škole
Veľká spokojnosť s lektormi, s ich prístupom a spoluprácou s koordinátorkami. Dcéra sa naučila omnoho viac než v škole. Aj keď online, všetko bolo v poriadku. Určite odporúčam.
Katarína K.
18. 4. 2021
Syn sa pripravuje na prijímacie skúšky a doučovanie si veľmi pochvaľuje.
Veľmi chcem poďakovať Škole Populo za profesionálny prístup, ohľaduplnosť a ochotu. Syn sa pripravuje na prijímacie skúšky a doučovanie si veľmi pochvaľuje. Môžem skutočne odporučiť! Ešte raz veľká vďaka vám všetkým!
Michaela F.
6. 4. 2021
Chceli by sme Vám poďakovať za možnosť vyskúšať si iný spôsob výučby.
Chceli by sme Vám poďakovať za možnosť vyskúšať si iný spôsob výučby. Je veľmi príjemné zistenie, že aj v tejto ťažkej dobe existuje možnosť obrátiť sa o pomoc pri vzdelávaní na nejakú inštitúciu, ktorá deťom a dospelým podá pomocnú ruku.
Lenka F.
6. 4. 2021
Dcéra sa neuveriteľne zlepšila.
Populo využívame už druhým rokom, a to na matematiku pre 7. a 8. triedu. Som absolútne spokojná. Dcéra sa neuveriteľne zlepšila. Doučovanie môžem všetkým odporučiť. Cena odpovedá kvalite, je to investícia do vzdelania.
Grazyna Z.
29. 1. 2021
Celkovo som spokojný.
S doučovaním nemčiny cez slečnu H. som spokojný. Hodiny mám dobre poskladané z hľadiska logistiky a konkrétne pre mňa aj náväznosti. Prebrali sme dôkladne gramatiku, časovanie slovies, slovesné tvary, u podstatných mien členy určité a neurčité, modálne slovesá, slovesá silné a slabé, číslovky, frázy. Momentálne preberáme konverzáciu - tú odo mňa bude chcieť predovšetkým majiteľ firmy. Celkovo som spokojný.
Jan K.
26. 1. 2021
Obdivujem váš individuálny prístup ku každému študentovi a empatické chovanie.
Veľmi vám ďakujeme za doučovanie. Od doby, čo sme pred dvomi rokmi prvýkrát využili vaše služby, si dcéra zlepšila známku z matematiky o dva stupne. Veľmi prínosná sa tiež ukázala aj spolupráca v českom jazyku. Obdivujem váš individuálny prístup ku každému študentovi a empatické chovanie.
Zdena Č.
25. 1. 2021
Veľmi ďakujeme
Veľmi ďakujeme slečne C. za doučovanie Zuzanky. Pokiaľ by v budúcnosti potrebovala, určite by sme opäť radi oslovili Vás. Vždy sa na lekciu tešila. Prajeme, nech sa Vám darí a hlavne zdravie.
Drahomíra O.
19. 1. 2021
Ďakujem Vám za Vašu profesionalitu, ústretovosť k individuálnym časom výučby pre moju dcéru.
Výučba s pani lektorkou Lenkou K. bola na vysokej úrovni, dcéra si skvalitnila výslovnosť, nadobudla vedomosti, ktoré by na základnej škole nedostala. Je pravda, že ma prekvapila cena za hodinu, ale Vami poskytnutý zvýhodnený balíček na vyšší počet hodín, sa nám vrátil vo zvýšení vedomostí a v skvalitnení výslovnosti jazyka anglického a v nadštandardnom prístupe Vašej školy k možnosti presunúť posledné hodiny na ďalšie hlavné prázdniny. Pokiaľ budeme potrebovať pomoc s výučbou predmetov aj na strednej škole, a to nielen s anglickým jazykom, znovu sa obrátime na Vašu Školu Populo.
Jana N.
26. 12. 2020
Perfektný prístup, môžem len odporučiť.
Nemôžem povedať nič iné než len to, že mi neskutočne pomohli, v podstate zachránili. Perfektný prístup najmä od mojej lektorky angličtiny Lucie B. môžem zodpovedne odporučiť.
Dorota F.
15. 9. 2020
Doučovanie s lektorkou Petrou jej vrátilo sebavedomie.
Najprv som váhal či práve Školu Populo zvoliť pre prípravu mojej dcéry. Teraz svoje rozhodnutie ani vynaložené peniaze neľutujem, pretože dcéra s prehľadom zvládla opravný maturitný didaktický test, a to zvlášť zásluhou lektorky Petry Z. Jej profesionálne pedagogické skúsenosti, znalosti, ale aj obyčajný ľudský pozitívny prístup zapôsobil na moju dcéru tak, že sa na doučovanie s pani lektorkou veľmi tešila a pokrok v znalostiach sa zlepšoval po každej s ňou strávenej vyučovacej hodine a nie len potrebné znalosti, ale hlavne jej vrátila jej sebavedomie, že to zvládne. Samozrejme by som tiež rád poďakoval za ústretovosť a trpezlivosť koordinátorke doučovania Barbore P.
Jiří Ch.
9. 9. 2020
Ďakujem a Školu Populo odporúčam.
Ďakujem Škole Populo za kvalitnú prípravu mojej vnučky. Obe lektorky, Lenku D. a Martinu M., si vnučka veľmi chválila za priateľský prístup a kvalitnú výučbu. Tiež zápisky z lekcií sú dobré. Vieme, ako si vedie a čo je potrebné zlepšiť. Vnučka didaktický test urobila a tým splnila celú maturitnú skúšku.
Miloslava G.
8. 9. 2020
Som rada, že som si vybrala práve Vašu agentúru.
Po skúsenostiach s doučovaní vo Vašej agentúre s lektorom Michalom M. som veľmi spokojná. Mala som zaplatených 20 lekcií angličtiny a musím povedať, že mi doučovanie veľmi pomohlo. Lekcie som si zariadila k príprave na maturitu. Nebola som si istá v gramatike a hlavne som sa bála hovoriť anglicky. Dovolím si povedať, že prístup a celkový dojem z lektora aj s priestorov agentúry je veľmi kladný. Na doučovanie som chodila rada a časom som si lektora aj obľúbila a nehanbila som sa hovoriť anglicky. Som rada, že som si vybrala práve vašu agentúru a do budúcna môžem priateľom len odporučiť. :)
Adéla U.
14. 7. 2020
Ďakujem za prípravu k prijímacím skúškam.
Ďakujem za prípravu k prijímacím skúškam na SŠ. Veľmi mi to pomohlo. Dostala som sa na obe stredné školy.
Klára Š.
9. 7. 2020
Vašu školu všetkým rozhodne odporúčame.
Chcela by som Vám a lektorkám pani M. a A. poďakovať mnohokrát za perfektnú prípravu na prijímacie skúšky na strednú školu môjho syna Gabriela Torresa a výbornú organizáciu Vašej školy behom celého tohto školského roku. Gabriel na lekcie chodil veľmi rád a veľa mu dali. Keby bola príprava ponechaná len na doma, neviem, neviem, ako by to dopadlo. Chcela by som poďakovať lektorkám za ich profesionalitu, trpezlivosť, rady a motiváciu. Aj v zložitej dobe pandémie oceňujem, že sa Vaša škola rýchlo adaptovala na online výučbu, a takto príprava mohla pokračovať bez prerušenia. Pokiaľ bude potreba do budúcna, určite by sme Vaše služby znovu využili a obrátili sa na Vás. Vašu školu všetkým rozhodne odporúčame a ďakujeme za Vašu ústretovosť, pomoc a perfektnú komunikáciu.
Vendula T.
2. 7. 2020
Vďaka Vám bol prijatý.
Chcela by som veľmi poďakovať za syna Prokopa, ktorý bol vďaka Vám prijatý na osemročné gymnázium. :) Ešte raz veľmi ďakujem.
Dagmar Č.
1. 7. 2020
Skvelý prístup, ďakujem.
Chcel by som touto referenciou podporiť a vyjadriť vďaku mojej lektorke Ljube K. za to, ako ma doviedla k mojej maturite, ktorú som zdarne dokončil. Veľmi trpezlivá učiteľka, ktorá sa snaží Vám vysvetliť učivo podľa Vás a snaží sa prispôsobiť Vášmu tempu. Veľmi sympatická a empatická pani. Som veľmi spokojný, a to aj s faktom, že som dyslektik, dysgrafik a dysortografik. Skvelý prístup, ďakujem.
Vojtěch O.
30. 6. 2020
Radi by sme Vám poďakovali za doučovanie.
Radi by sme Vám týmto poďakovali za celý školský rok za doučovanie matematiky. Synovi to veľmi pomohlo k získaniu sebadôvery v hodinách matematiky v škole, a tiež, za čo sme veľmi radi, ho matematika začala skutočne baviť. Nech už výučba prebiehala u Vás alebo online, vždy bolo všetko bez problémov a lektorka sa synovi maximálne venovala, vždy mala výučbu perfektne pripravenú a komunikáciu s naším synom zvládala výborne. Určite sa na Vás po prázdninách opäť s dôverou obrátime.
Hana K.
26. 6. 2020
Poďakovanie za doučovanie.
Rada by som poďakovala za doučovanie a prípravu k prijímacím skúškam nášho syna Mikuláša. Mikuláš úspešne zvládol prijímacie skúšky a dostal sa na Strednú školu logistiky a chémie.
Dagmar Č.
25. 6. 2020
Služby Školy Populo využijeme tiež pre prípravu mladšej dcéry.
Do Školy Populo chodila naša dcéra na prípravu na viacročné gymnázium. Od prvej komunikácie do ukončenia programu sme mali len dobrú skúsenosť. Dcéra sa na hodiny dokonca veľmi tešila. Obzvlášť som si cenila: rýchlu a veľmi ústretovú komunikáciu, online výučbu behom “Covidu”, ktorú škola zaviedla do niekoľkých dní po uzavretí škôl a lektorov, ktorí brali dcéru ako partnera a skvele ju previedli prípravou na prijímacie skúšky. Služby Školy Populo využijeme tiež pre prípravu mladšej dcéry.
Markéta H.
23. 6. 2020
Veľmi ďakujeme celej Vašej skupine za profi prístup!
Dobrý deň, veľmi ďakujeme vašej škole za prípravu dcéry Elišky na prijímacie skúšky na strednú školu. Úspešne sme všetko zakončili a dcéra sa aj vďaka Vám dostala na vysnívanú školu. Veľmi ďakujeme celej Vašej skupine za profi prístup!
V.C.
23. 6. 2020
Poďakovanie Škole Populo.
Týmto by som rada poďakovala tímu Školy Populo za organizáciu, skvelú online prípravu na prijímacie skúšky na osemročné gymnázium. Dcéra sa dostala nielen na obe vybrané školy, ale získala aj výborné celkové umiestnenie vo výsledkovej listine (a ako bonus som sa umiestnila na krásnom šiestom mieste v dlhej výsledkovej listine) :-)
Eva S.
22. 6. 2020
Služby Školy Populo vrelo odporúčam.
Chcela by som poďakovať za prípravu syna na prijímacie skúšky na SŠ. Bola som veľmi spokojná s ústretovým a profesionálnym jednaním koordinátoriek výučby vzhľadom k našim požiadavkám na obsah výučby a časové možnosti. Syn bol veľmi spokojný predovšetkým s prístupom lektorky Terezy P., ktorá ho veľmi dobre pripravila a lekcie ho bavili. Služby Školy Populo vrelo odporúčam a veľmi ďakujem za perfektnú a úspešnú prípravu na prijímacie skúšky.
Jana A.
22. 6. 2020
Veľmi radi využijeme v budúcnosti Vaše služby.
Dobrý deň, rada by som Vám so svojím synom Lukášom poďakovala za perfektnú prípravu na osemročné gymnázium kam sa bez problémov dostal. Oceňujem Vašu flexibilitu, časové možnosti, okamžitú písomnú komunikáciu a spätnú väzbu na každú hodinu, ústretovosť lektorov aj referentiek. Tiež oceňujem veľmi rýchle prispôsobenie sa epidémii coronavírusu a rýchlemu spusteniu výučby on-line, takže sa syn mohol pripravovať bez pauzy. Syn odkazuje pani lektorke: Ďakujem, že ste ma skvele pripravili na prijímacie skúšky. Dobre ste mi vysvetlili učivo, ktorému som veľmi nerozumel a naučili ma aj látku dopredu. Boli ste veľmi milá a dobrá. A odkaz pre lektorov z matematiky: Ďakujem, že ste ma naučili dávať si pozor na hlúpe chyby z nepozornosti a tiež, že som sa zo základných matematických znalostí behom roku naučil látku na vyššiu gymnaziálnu úroveň. Školu Populo odporúčam svojim známym už od prvých mesiacov a teraz, po prijatí syna na gymnázium, budem ešte viac! Investícia do vzdelania sa vždy osvedčí a ja to považujem za jeden zo základov, čo môžeme pre svoje deti urobiť. Veľmi radi využijeme v budúcnosti Vaše služby.
Tereza O.
20. 6. 2020
Môžem všetkým odporučiť!
So Školou Populo som bola maximálne spokojná. Môžem všetkým odporučiť. Syn urobil veľké pokroky a komunikácia so Školou Populo bola vždy skvelá.
Lenka Š.
19. 6. 2020
Môžem Vás každému odporučiť.
Dobrý deň, Verča Fialová k Vám chodila na doučovanie matematiky (príprava na prijímačky). S lektorom Patrikom S. bola spokojná, slovné úlohy a príklady vysvetľoval niekoľkými spôsobmi. Bol vždy dobre pripravený a ochotný všetko trpezlivo vysvetliť. Verča spravila prijímačky na gympel. Určite, pokiaľ budeme potrebovať v budúcnosti nejaké doučovanie, sa radi vďaka Vašej profesionalite obrátime na Vás. Môžem Vás každému odporučiť. Prajeme veľa pracovných úspechov.
Kamila D.
19. 6. 2020
Všetkým v Popule chcem veľmi poďakovať.
Všetkým v Popule chcem veľmi poďakovať. Za nás veľká spokojnosť. Lektorky, ktoré tento školský rok učili a ešte učia dcéru, sú výborné.
Jitka J.
19. 6. 2020
Poďakovanie lektorovi.
Niekedy okolo mája som k Vám začal chodiť na doučovanie angličtiny. Mojou prioritou bolo iba spraviť maturitnú skúšku didaktického testu. Môj lektor bol Michal M. a myslím si, že len vďaka nemu mám teraz maturitnú skúšku úspešne splnenú. Rád by som mu poďakoval osobne, ale bohužiaľ naňho nemám kontakt, preto prosím, aby ste mu aspoň touto cestou vyjadrili moje poďakovanie.
Peter P.
19. 6. 2020
Rada by som Vám a celému vášmu tímu poďakovala za skvelú prípravu nášho syna Mirka.
Dobrý deň, rada by som Vám a celému vášmu tímu poďakovala za skvelú prípravu nášho syna Mirka k prijímacím skúškam na osemročné gymnázium. Miro bol prijatý na obe gymnáziá. 👍 Určite mu pomohlo ako doučovanie, tak aj prijímačky nanečisto. Po “ostrých” testoch bol úplne v pohode. Mal to z Popula jednoducho natrénované. 😊 Ešte prosím o odkázanie poďakovania slečne K., slečne H. a tiež v neposlednom rade pánovi B., ďakujem.
Anna P.
19. 6. 2020
Všetkým môžem len odporučiť.
Na Škole Populo oceňujem vždy osobný prístup, skvelú organizáciu výučby, flexibilitu v organizácii hodín podľa našich požiadaviek. Čo je najdôležitejšie, že vďaka príprave v Škole Populo naša dcéra úspešne zvládla prijímacie skúšky na gymnázium. Všetkým môžem len odporučiť. Investícia do vzdelania detí sa vám vždy mnohonásobne vráti.
Václav K.
18. 6. 2020
Peter išiel k prijímačkám s prístupom, že to zvládne.
Chcela by som prostredníctvom Vás veľmi poďakovať ako pánu L., tak následne pani K., ktorí zaistili doučovanie matematiky. Peter išiel k prijímačkám s prístupom, že to zvládne, lebo pre to niečo urobil, vedel stratégiu, vedel, kde sú jeho silné a slabé miesta, na čo sa má zamerať a kde si dať pozor. Aj napriek tomu, že doučovanie z matematiky by mohlo odrádzať už len podľa názvu, Peter chodil na hodiny bez diskusie a pocitovo musím povedať, že ich sám pre seba považoval za prínos, nie ako za hodinu a pol, ktorú si kvôli rodičom musí odbiť. Za to jednoznačne môžem poďakovať obom lektorom. Rovnako čo sa týka organizácie, nikdy nebol žiadny problém, a pokiaľ nastal, všetko sa rýchlo a flexibilne vyriešilo, a to ako v prípade prezenčnej, tak aj on-line výučby. Čaká nás nová škola, takže ideme do neznámeho, každopádne po skúsenostiach s vami máme určite jasno v tom, že pokiaľ by tempu nestačil, určite sa na Vás obrátime so žiadosťou o pomoc.
Zuzana K.
18. 6. 2020
Rozhodne stojí za to zainvestovať do výučby u vás.
Prajem krásny deň, chcela by som veľmi poďakovať Vašej škole - lektorom za prípravu syna na prijímačky SŠ. Som si istá, že bez Vašej pomoci a skvelého prístupu by mal polovičnú šancu na úspech. Mali sme možnosť vyskúšať ako klasickú, tak aj výučbu online, ktorej som sa trochu bála. Ale aj tá splnila všetky očakávania a potreby. Rozhodne stojí za to zainvestovať do výučby u vás - profesionálov, investujeme tým do budúcnosti našich detí. Ešte raz veľmi ďakujeme.
Pavla V.
18. 6. 2020
Školu Populo určite odporúčame.
Aj keď mal môj syn veľmi dobrú známku z matematiky, náš lektor, pán V. nám povedal, že má značne veľké medzery v učive, čo nás mrzelo, ale na konci doučovania sa vraj zlepšil najviac zo všetkých študentov, ktorých mal, čo nás veľmi potešilo. Nielen, že sa zdokonalil v matematike, ale prijímacie skúšky sme urobili a syn sa na školu dostal. Náš lektor pán V. mal podľa syna veľmi dobré metódy na vysvetlenie a na hodiny sa tešil. Školu Populo určite odporúčame.
Ludmila S.
18. 6. 2020
Vrelo odporúčam lekcie Školy Populo.
Škola Populo ma potešila najmä v ústretovom jednaní. Bola schopná splniť všetko, čo som si priala. Lektor mi sadol už od prvého dňa. Vždy som mohla povedať, čo v danú dobu potrebujem alebo naopak, čo nutne nie. Lekcie prebiehali v priateľskom duchu po celú dobu doučovacieho balíčku. V dobe núdzového stavu, kedy nebolo možné osobné stretnutie s lektorom, bol vymyslený spôsob, ako o dané hodiny neprísť a nebyť tak pozadu. Pokiaľ si neviete rady v akomkoľvek predmete od matematiky po angličtinu, vrelo odporúčam práve lekcie Školy Populo. Vďaka ich pomoci mi maturita dopadla s tým najlepším možným výsledkom.
Klára J.
18. 6. 2020
Určite Vaše služby ešte využijeme, veľká vďaka.
Dobrý deň, ďakujem pekne. Šimon sa na vybranú školu dostal, ešte raz ďakujeme. Spolupráca s lektormi aj koordinátorkami bola výborná. Mám ešte jedného syna, určite Vaše služby ešte využijeme. Veľká vďaka.
Gabriela L.
17. 6. 2020
Chcela by som poďakovať Škole Populo za veľmi kvalitného lektora na matematiku.
Chcela by som poďakovať Škole Populo za veľmi kvalitného lektora na matematiku. Aj keď je to ešte len študent, tak jeho vedomosti naučiť matematiku sú vynikajúce. Radi služieb školy ešte niekedy využijeme.
Alena T.
9. 6. 2020
Veľmi si vážime spoluprácu s Vašou školou.
Veľmi si vážime spoluprácu s Vašou školou. S Vami poskytovanými službami sme veľmi spokojní a budeme veľmi radi, pokiaľ ich budú naši štipendisti aj študenti, ktorí sa na nás obracajú aj mimo štipendijný program, môcť využívať aj naďalej.
Jitka V
8. 6. 2020
Odkážte prosím veľké ďakujem lektorom.
Dobrý deň, s radosťou Vám chcem napísať, že je Káťa prijatá na Strednú školu potravinárskych technológií. Hlásila sa tam na 2 odbory a na oba je prijatá. Počet bodov jej zaistil 9. a 12. miesto medzi uchádzačmi. Odkážte prosím, veľké ďakujem lektorom, ktorí sa jej venovali on-line. Rada by som poďakovala aj pani lektorke, ktorá mala Kačku pri osobnej výučbe u Vás.
Kateřina T.
7. 6. 2020
Ešte raz veľmi ďakujeme.
Referencie myslím, že snáď ani nie sú potrebné, ste profesionáli vo všetkých smeroch, nech už sa jedná o prvú schôdzku, potom nastavenie výučby, výber vzdelaných a pripravených lektorov a v neposlednom rade aj celková komunikácia a neuveriteľná rýchlosť jednania. Ešte raz veľmi ďakujeme, dcéra na lekcie chodila rada a tešila sa na hodinu a veľmi jej výučba pomohla v príprave na prijímacie skúšky. Pokiaľ budeme v budúcnosti čokoľvek potrebovať doučiť alebo vysvetliť, s dovolením sa na vás opäť obrátime.
Eva H.
7. 6. 2020
Chcela som poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť s výučbou.
Dobrý deň, chcela som poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť s výučbou, prístupom a ochotou lektorky Renaty K., ku ktorej na doučovanie dochádzala dcéra. Ďakujeme. :)
Jana R.
2. 6. 2020
Chcela som Vám poďakovať za super lektorku, boli sme veľmi spokojní.
Dnes sme ukončili on-line výučbu s lektorkou pani Ljubou K. a chcela som Vám poďakovať za super lektorku, boli sme veľmi spokojní. Synovi sa doučovanie veľmi páčilo, hlavne sa veľa naučil a získal vedomosti, ktoré mu chýbali a posunul sa k lepšiemu hodnoteniu od svojej učiteľky v škole. Takže za nás super doučovanie, ako sa hovorí “na mieru” :). Pani Ljuba sa zamerala na nedostatky, ktoré mal a všetci sme veľmi spokojní. Ešte raz vďaka.
Marcela F.
1. 6. 2020
Chcela by som Vám poďakovať za skvelú pomoc v jazykovom vzdelávaní.
Chcela by som Vám poďakovať za skvelú pomoc v jazykovom vzdelávaní. Synovi sa podarilo jazyky zvládnuť na jedničku a teda mal na vysvedčení v ôsmej a deviatej triede samé jednotky. Veríme, že aj toto mu pomôže dostať sa na vybrané gymnázium.
Eva V.
20. 5. 2020
Budem vždy odporúčať Populo ako TOP službu v oblasti vzdelávania a doučovania.
Školu Populo by som odporučila každému, kto potrebuje zdokonaliť svoje znalosti a vedomosti. Prístup zo strany školy je veľmi profesionálny vo všetkých oblastiach - osobná komunikácia, technické zázemie, príjemné a profesionálne prostredie, vybavenie učební, koordinácia lekcií… Vždy vyjdú v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Ja osobne oceňujem predovšetkým osobný prístup a vďaka konceptu, ktorý Škola Populo ponúka sa veľmi príjemnou, zábavnou a ľudskou formou posúvam vo svojich jazykových schopnostiach. Populo má veľmi dobre zvládnutý individuálny prístup a to od rôznorodých potrieb klienta, až po výber toho správneho lektora. Som nadmieru spokojná, a pretože veľmi rada odporúčam kvalitné služby, budem vždy odporúčať Populo ako TOP službu v oblasti vzdelávania a doučovania a to ako pre deti, tak pre dospelých.
Jarmila L.
7. 5. 2020
Ďakujeme.
Chcem veľmi pekne poďakovať za prípravu syna k skúškam z matematiky, ste skvelí, že aj v dobe pandémie takto fungujete. Ďakujeme.
Barbora K.
27. 4. 2020
Veľmi ďakujem.
Veľmi by som chcela poďakovať Vašej kolegyni Petre B. za skvelo vedený kurz a skutočné vedomosti a prístup!! Budem mať aj do budúcna záujem o jej lekcie. Myslím si, že je nás spokojných viac, jednoducho to vie!! Viedla perfektne konverzáciu a prosím, nech sa to dostane k jej nadriadeným. Ďakujem.
Spokojná klientka
1. 4. 2020
Ďakujeme.
Chcela by som Vám všetkým poďakovať za Vašu ústretovosť a ochotu nám pomôcť, s doučovaním našej dcérky Kristýnky. Určite Vaše služby v budúcnosti opäť využijeme.
Monika G.
21. 2. 2020
Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny.
Veľmi ďakujem Škole Populo za zabezpečenie lekcií španielčiny. Ako úplná začiatočníčka som ocenila, že mi bola vybraná veľmi zdatná, ale zároveň aj trpezlivá lektorka, ktorá sa snaží každú lekciu prispôsobiť mojim potrebám. Jej príprava na jednotlivé lekcie je vždy veľmi starostlivá a vďaka nej som v španielčine po každej hodine istejšia. Tiež by som chcela oceniť koordinátorky Školy Populo, ktorých prístup je veľmi ústretový a profesionálny, a celkové fungovanie Školy na mňa vždy pôsobilo priateľským dojmom. Školu Populo a jej lektorov môžem všetkým len odporučiť.
Pavlína M.
16. 12. 2019
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať, ako ste ma skvele pripravili na jesennú maturitu, hlavne za úžasné lektorky. Vďaka nim som uspela v didaktických testoch ako v češtine, tak aj v angličtine (pri obidvoch som mala okolo 60%). Takže veľmi vám ďakujem. Je neuveriteľné, koľko sa toho dá za dva mesiace stihnúť! Ďakujem!
Navrátilová Kamila
2. 12. 2019
Školu Populo určite odporúčame!
Školu Populo určite odporúčame! Dcéra sa pripravuje na prijímacie skúšky z matematiky. Lektorka matematiky Alica B., ktorú nám Škola Populo vybrala, je veľmi milá, trpezlivá a hlavne profesionálna. Určite nám to pri prijímacích skúškach na strednú školu dosť pomôže. Vzhľadom na to, že dcéru na lekcie sprevádzam, chcela som zmysluplne tráviť čas, počas ktorého na ňu čakám, a začala som teda navštevovať lekcie hebrejčiny. Lektorka Lucia je tiež úplne úžasná. Komunikácia so školou je perfektná. Veľmi ďakujem a určite budem odporúčať. Ste absolútne skvelí!
Monika M., mama
11. 10. 2019
Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba.
Už nejakú dobu som sa poohliadala po možnostiach, ako sa zdokonaliť v angličtine. Tým, že som z dediny a do najbližšieho mesta to mám pol hodiny autobusom, mala som veľmi obmedzené možnosti. Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba. Lektorka Alena mi pomohla s mojím najväčším problémom - rozhovorila som sa s ňou. Všetkým môžem doučovanie jedine odporučiť.
Magda Králová, študentka
10. 10. 2019
Úspešne som dokončil maturitu.
Skúška z angličtiny bola veľmi jednoduchá (Means of Transport). Bol som aj pochválený za výborný prejav, za čo musím hlavne poďakovať mojej lektorke Lucii S., ktorá ma na skúšku usilovne pripravovala.
David Dostál
10. 10. 2019
Syn sa na obe gymnázia dostal s výsledkom 38 bodov z matematiky.
Doučovanie mu pomohlo a hlavne ho s lektorkou veľmi bavilo! Dokonca mu bolo ľúto, že už nebude ďalej chodiť ... :-) podľa mňa skvelá referencia pre vaše služby a hlavne lektorku.
Anonym
10. 10. 2019
Výučba japonského jazyka
V rámci výučby japonského jazyka som hľadal inštitúciu, ktorá mi je schopná ponúknuť maximálnu variabilitu termínov za akceptovateľnú cenu. Našiel som tak Školu Populo, ktorá mi vyšla v ústrety ako pri hľadaní optimálneho času výučby, tak i s prijateľnými finančnými podmienkami. Komunikácia s inštitúciou bola vždy rýchla, vystupovanie pracovníkov, zabezpečujúcich konkrétneho vyučujúceho, bolo príjemné a korektné.
Juraj Kamenár
10. 10. 2019
If you are looking for a meaningful job, do not hesitate to turn to Škola Populo!
I have been a lecturer in Škola Populo for two years now. During this time, tutoring has become a great part of my life, as well as my hobby.
Karolína K.
4. 10. 2019
Škola Populo mi vyšla v ústrety vo všetkých ohľadoch.
Škola Populo mi vyšla v ústrety vo všetkých ohľadoch. Našli mi učiteľa presne na mieru. V priebehu programu ma čakal pôrod a následne šestonedelie, lekcie sme tým pádom odložili a aj pokračovanie bolo presne tak, ako som potrebovala. Motivovali ma a dodali mi odvahu. Aj napriek tomu, že do školy nechodím už cez dva roky, úspešne som zložila maturinú skúšku. Odporúčam, stojí to za to :-). Bola som vážne spokojná a neľutujem tejto investície.
Noemi Š., študentka
25. 9. 2019
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.
Pavel K.
11. 9. 2019
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške.
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške, ktorú som zvládol skvele. Uľahčili ste mi prípravu. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú uľahčiť učenie. Vďaka Vašej spätnej väzbe o každej lekcii som bol vždy v obraze, ako na tom som. Ešte raz ďakujem. A veľké ĎAKUJEM p. lektorke Veronike S.
Filip K., študent
9. 9. 2019
Nếu bạn đang tìm kiếm một công việc có ý nghĩa, đừng ngần ngại liên hệ với Trường Populo!
Tôi đã là một giảng viên ở Populu trong gần hai năm. Trong thời gian đó, việc dạy học đã trở thành trọng tâm của cuộc đời tôi và đồng thời là sở thích của tôi.
Karolína K.
5. 9. 2019
Rada by som touto cestou veľmi poďakovala Škole Populo za doučovanie pre môjho syna.
Rada by som touto cestou veľmi poďakovala Škole Populo za doučovanie pre môjho syna. Perfektná spolupráca, okamžitá komunikácia, denné pripomenutie hodín na ďalšiu vyučovaciu hodinu a taktiež zasielanie hodnotenia na študenta. Lektorka Katarína je veľmi komunikatívna, ústretová, empatická a dobrá učiteľka. Syn skúšku urobil úplne bez problémov! Veľmi Vám ďakujem a pokiaľ by sme sa v budúcnosti dostali znova do situácie, kedy by sme potrebovali doučovanie, rozhodne by sme zvolili túto školu!
paní K., maminka
2. 9. 2019
Falls Sie eine Arbeit suchen, die einen Sinn hat, wenden Sie sich an Schule Populo!
Ich bin Lehrerin bei Populo fast zwei Jahre. In dieser Zeit ist der Unterricht Füllung meines Lebens und zugleich mein Hobby geworden.
Karolína K.
6. 8. 2019
Если вы ищете работу, которая имеет смысл, не стесняйтесь обращаться в Школу Популо!
В Популо я лектором почти два года. За это время преподавание стало центром моей жизни и одновременно моим хобби.
Каролина К.
15. 7. 2019
Naše veľké ĎAKUJEM Škole Populo!!!
Chcela som svojho syna pripraviť na prijímacie skúšky na strednú školu. Na internete som si našla tri doučovacie školy, ktoré ma oslovili, a všetky som navštívila. Všetky boli dobré, ale Škola Populo bola doslovne šokujúca! Už nebolo o čom premýšľať. Vynikajúci prístup, veľká variabilita (či už vo výbere lektorov alebo vyučovacích hodín), skvelí trpezliví lektori (aj suplujúci), ktorý môjho syna dokázali svojím prístupom zaujať a doviesť k úspešným skúškam. Naše veľké ĎAKUJEM Škole Populo!!!
Lucie T., maminka
24. 6. 2019
Príprava na prijímacie skúšky
Škola Populo perfektne pripravila syna na prijímaciu skúšku na SŠ, takže bol všade prijatý. Po celú dobu prípravy vždy ochotne a ústretovo vychádzali našim požiadavkám ohľadom obsahu výučby a časových možností. Syn bol veľmi spokojný s prístupom lektorky, na lekcie chodil rád a matematika ho navyše začala aj baviť. Každému, kto váha, môžem služby Školy Populo vrelo odporučiť a za perfektnú a úspešnú prípravu už len srdečne poďakovať.
Ing. Veronika Ježková
30. 5. 2019
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie skúšky na vysokú školu.
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie skúšky na vysokú školu, konkrétne na skúšku z anglického jazyka STANAG 6001 level 2. Komunikácia so Školou bola na výbornej úrovni a vo všetkom mi vyšli v ústrety. Vybraná lektorka mi úplne vyhovovala, pretože sa prispôsobovala mojim časovým potrebám a disponovala skvelými vyučovacími schopnosťami. Vďaka profesionálnemu prístupu Školy Populo a mojej lektorky som skúšku úspešne absolvoval, a ak sa budem pripravovať na ďalšie skúšky, určite opäť využijem služby Školy Populo.
Jan Ch.
7. 5. 2019
Veľmi ďakujeme za kvalitné doučovanie.
S veľkou radosťou Vám oznamujeme, že náš syn Honza Zouhar, ktorý sa u Vás doučoval na prijímacie skúšky z matematiky, bol na strednú školu, kam sa hlásil, prijatý. Ide o Strednú školu gastronómie a cestovného ruchu v Blansku. Veľmi ďakujeme za kvalitné doučovanie a riešenie problémov, ktoré Honza mal. Vďaka Vám sa mu podarí nastúpiť na cestu, ktorú si sám vybral.
rodičia Honzy Zouhara
3. 5. 2019
Chceme veľmi poďakovať lektorkám matematiky a českého jazyka.
Chceme veľmi poďakovať lektorkám matematiky a českého jazyka. Dcéra u prijímacích skúšok dopadla skvelo, na gymnáziu Hejčín je na 8. mieste a na Slovanskom gymnáziu je na 6. mieste. Vďaka práci lektoriek bola pokojná, mala možnosti si to vyskúšať vopred a jednoducho - vedela to. Odporúčame aj ďalším!
Dora Růžičková
3. 5. 2019
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim. Syn urobil významný posun v pochopení látky, ktorá mu robila problémy. Jeho lektor bol príjemný, ochotný a zaujímal sa o synove aktuálne potreby ohľadom učiva, ktoré bolo potrebné vysvetliť a precvičiť.
Jana S.
18. 9. 2018
Уроки итальянского языка в Школе Популо были для меня полезные
Моя учительница была приятная и вдохновляющая и всегда подготовлена на уроки и мои вопросы.
Мартина Х.
7. 7. 2018
Những bài học tiếng Ý tại Trường Populo là một lợi ích lớn cho tôi.
Giáo viên của tôi rất dễ chịu và truyền cảm hứng và luôn chuẩn bị tốt cho các bài học cá nhân và câu hỏi của tôi.
Martina Ch.
5. 7. 2018
Italienischstunden in Schule Populo waren ein großer Beitrag für mich.
Meine Lehrerin war nett und inspirativ und immer gut auf einzelne Lektionen und auch auf meine Fragen vorbereitet.
Martina Ch.
6. 6. 2018
Lectures of the Italian language proved to be a great benefit for me.
My lecturer was friendly and inspiring. She was always amazingly well prepared for the lectures as well as for my questions.
Martina Ch.
4. 5. 2018

Máte s nami skúsenosti?

Podeľte sa o svoje skúsenosti so Školou Populo a pomôžte tak ostatným s rozhodovaním.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.