Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Služby

Služby

Doučovanie, príprava na skúšky a výučba jazykov
Doučovanie, príprava na skúšky a výučba jazykov
V Škole Populo pomáhame všetkým žiakom, študentom, deťom i rodičom zvládnuť školskú dochádzku. Doučujeme všetky predmety vyučované na základných a stredných školách, vrátane jazykov. Pripravíme vás na písomky, testy a prijímacie skúšky. Vo Škole Populo veríme, že každý môže dosiahnuť skvelé výsledky, ak sa zvolí správny prístup k výučbe.
Online výučba
Škola Populo sa nebráni používaniu moderných technológií pri výučbe. Výučba cez internet je jednoduchá a môžu ju využiť nielen ľudia zo všetkých kútov Slovenskej republiky, ale aj tí, ktorí sa nachádzajú v zahraničí. Pomocou dnes bežného technického vybavenia s Vami môžu naši lektori hovoriť tak, akoby sedeli hneď vedľa Vás!
Online výučba
Priebežné správy o výučbe
Priebežné správy o výučbe
Na kontrolu priebehu lekcií a prípadné absencie slúži rodičom elektronická žiacka knižka. Zápis o priebehu lekcie, vrátane lektorovho hodnotenia, Vám zašleme po každej lekcii priamo na Váš e-mail. Podrobnú spätnú väzbu o priebehu lekcií a pokrokoch žiaka Vám zašleme po 5 stretnutiach študenta s lektorom. Lektor pre Vás zhodnotí prácu študenta na hodinách, jeho domácu prípravu aj aktuálnu znalosť látky.
Telefonická podpora a plánovanie lekcií
Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať telefonicky. Všetky otázky Vám radi zodpovieme a vysvetlíme prípadné nejasnosti. Pokiaľ k nám už na doučovanie chodíte a viete, že budete musieť lekciu zrušiť, informujte nás aspoň 24 hodín pred začatím výučby, telefonicky či e-mailom. V prípade nečakaných udalostí, ktoré by túto lehotu presiahli, nás informujte čo najskôr (najlepšie hneď ráno), aby sme mohli dať vedieť našim lektorom a výučbu odvolať.
Telefonická podpora a plánovanie lekcií
SMS
SMS
Rodičia aj žiaci sú o naplánovanej výučbe informovaní prostredníctvom SMS. Jeden deň pred konaním lekcie dostane rodič (i študent) správu zo systému, ktorá obsahuje dátum, čas, miesto konania výučby a meno vyučujúceho lektora. V SMS nájdete aj údaje o predpokladanej dĺžke lekcie, aby rodičia vedeli, kedy môžu svoje dieťa vyzdvihnúť. Rodičia tiež môžu byť na želanie informovaní prostredníctvom SMS o príchode dieťaťa, aby mali o dochádzke dostatočný prehľad.
Darčekové poukážky
Máte vo svojom okolí niekoho, kto sa túži naučiť cudzí jazyk, ale nemôže sa k domu odhodlať? Alebo by ste snáď chceli pomôcť vašim deťom prehĺbiť si znalosti v problémových predmetoch? Tak či tak, vouchery Školy Populo sú skvelým darčekom. Vyberať môžete celkom zo štyroch variánt, ktoré sa líšia cenou a teda aj počtom lekcií. Využiť ich môžete na všetky predmety a jazyky z našej ponuky. Darujte niečo, čo má skutočne zmysel. Darujte vzdelanie!
Darčekové poukážky
Mám záujem o doučovanie
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.