O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Naše kapacity doučovania sú takmer naplnené. Prijímame prihlášky na doučovanie pre školský rok 2022/2023.
Úvod Výučba jazykov

Výučba jazykov

Víkendová otočka za dobrodružstvom alebo sen žiť rok v zahraničí? Nech už plánujete stráviť v zahraničí jednu noc alebo ich bude 365, hovoriť cudzím jazykom je určite niečo, o čo sa môžete oprieť. Túžba hovoriť plynule sa v spoločností každoročne zvyšuje. Jazykové kurzy sa nám začínajú plniť, nečakajte a zaistite si miesto ešte dnes. Volajte 0918 405 241 alebo vyplňte kontaktný formulár.
Výučba jazykov
Ponúkame Vám individuálne doučovanie všetkých cudzích jazykov, od tých najznámejších až po neobvyklé či exotické. K dispozícii sú Vám skúsení lektori a moderný systém výučby.
Našu ponuku neustále rozširujeme. Ak budete zháňať doučovanie jazyka, ktorý v zozname nenájdete, neváhajte sa nám ozvať. Urobíme maximum pre to, aby sme Vám zaistili lektora aj pre neobvyklý cudzí jazyk.
Doučujeme online formou.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 918 405 241.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 918 405 241, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2022 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.