O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Neodkladajte prípravu na prijímacie skúšky! Na doučovanie máme posledné voľné miesta! Volajte na číslo +421 905 891 021.
Úvod Výučba jazykov

Výučba jazykov

Výučba jazykov
Ponúkame Vám individuálne doučovanie všetkých cudzích jazykov, od tých najznámejších až po neobvyklé či exotické. K dispozícii sú Vám skúsení lektori a moderný systém výučby.
Našu ponuku neustále rozširujeme. Ak budete zháňať doučovanie jazyka, ktorý v zozname nenájdete, neváhajte sa nám ozvať. Urobíme maximum pre to, aby sme Vám zaistili lektora aj pre neobvyklý cudzí jazyk.
Doučujeme online formou.
Pre bližšie informácie o doučovaní nás kontaktujte
Zavolajte nám
Aktuálnie nie sme na telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.
Napíšte nám
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.