Začnite svoj kurz do 2 dní ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Ponuka brigád pre lektorov

Brigáda pre lektorov

Brigáda pre lektorov
Hľadáte brigádu, ktorá sa naplno prispôsobí vašim časovým možnostiam? Baví vás pomáhať ostatným pri dosahovaní ich cieľov? Staňte sa lektorom a doučujte deti rôznych vekových kategórií.
Máme vybavené učebne v Bratislave a doučovať môžete online z celého Slovenska z pohodlia domova. V Česku máme učebne v Prahe, Brne, Olomouci, Ostrave, Plzni nebo v Hradci Králové.
Doučovať môžete predmety základných a stredných škôl - matematiku, slovenský jazyk, anglický jazyk, nemecký jazyk, biológiu, chémiu, fyziku a ďalšie.
Čo od vás očakávame?
perfektnú znalosť predmetov, ktoré chcete doučovať
schopnosť predávať svoje znalosti, prirodzený záujem učiť druhých
komunikačné schopnosti a empatiu
spoluprácu s tímom Školy Populo
základnú znalosť práce na PC
ukončenú strednú školu
Čo vám môžeme ponúknuť?
motivujúce finančné ohodnotenie až 14 € / 45 min
flexibilné plánovanie lekcií podľa vašich časových možností
jednoduchý a transparentný výber kurzov
doučovanie na pobočke alebo online z pohodlia domova
priateľské prostredie a podporu koordinátorov a metodikov
dlhodobú brigádu ku škole alebo k práci
Mám záujem o pozíciu lektora
+421
Kde môžete doučovať?
Aké predmety zvládnete doučovať?

Uveďte prosím, akú najvyššiu úroveň predmetu zvládnete doučovať (pri cudzích jazykoch voľte úroveň A1-C2).

Časové možnosti
Od
Do
Od
Do
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Poznámka a CV

Referencie zamestnancov

Pretože najlepšie o chode spoločnosti vypovedá pohľad jej zamestnancov, pridávame niekoľko referencií.
Michaela Kudláková
V Škole Populo pracujem viac ako tri roky. Svoju kariéru som v tejto firme ale zahájila už v roku 2018, keď som začala pracovať ako lektorka českého jazyka. Postupne som sa vypracovala až na pozíciu metodičky, kde pôsobím viac ako dva roky. Táto pozícia mi je najbližšia, pretože mám možnosť byť v úzkom kontakte s lektormi a prostredníctvom svojich skúseností a schopností im viem vždy podať pomocnú ruku.V Škole Populo pracujem rada hlavne kvôli tomu, že sme schopní pomôcť tam, kde je treba. Veľký počet spokojných klientov a úspešných študentov, ale i tých, ktorí sa zbavili strachu z predmetu - toto všetko mi dá skvelý pocit, že má naša práca zmysel. Súčasne, tak isto ako aj mne, dala Škola Populo príležitosť novým lektorom a pedagógom nazbierať toľko potrebných skúseností a študentom ukázala, že ich učenie môže skutočne baviť.
Zuzana Altmanová, Olomouc, spolupráca 4. rok
Zuzka pôsobí ako lektorka v Škole Populo štvrtý rok a hoci pedagogické pôsobenie vôbec neplánovala, zistila, že jej výučba vyhovuje a je v nej dobrá. Ako sama hovorí „zmyslom pôsobenia v Škole Populo je vidieť výsledky 'mojich' detí. Nejedná sa len o zvládnuté prijímačky, maturitu alebo jednotku z diktátu, ešte viac ma teší, keď vidím, že si moji študenti začínajú veriť a výučba pre mňa nie je strašidelná a nepríjemná vec. Na konci kurzu dosť často odchádza úplne iný človek, než ktorý nastúpil, zdravo sebavedomý a schopný zvládať stres.“ Školu Populo si vybrala preto, že jej tak odpadajú starosti s hľadaním nových klientov a s komunikáciou.“ Asi najviac ale oceňujem to, že je mi po absolvovaní vstupných pohovorov a testov do značnej miery ponechaná voľná ruka. Možno práve preto, že nie som pôvodne pedagóg, učím trochu iným štýlom ako podľa nudných povinných osnov. Študenti a rodičia si to vážia a ja potom vidím najväčšiu odmenu, keď si na konci roka odškrtávam všetky deti, ktoré si zvládli splniť svoj cieľ, nech už bol akýkoľvek.“ Zuzka sa za štyri roky v Škole Populo naučila nestresovať sa nad maličkosťami, vydržať časovú aj emočnú záťaž a hlavne nedať sa odradiť neúspechom, ale vymýšľať stále nové alternatívy, ako uspieť.
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.