Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Ponuka práce na HPP

Pracovné pozície na HPP

Ponuka práce
Škola Populo je miestom, kde prebieha doučovanie rôznych predmetov základných a stredných škôl i výuka cudzích jazykov pre jednotlivcov. Zakladáme si na profesionálnom jednaní, priateľskej atmosfére a skvelom tíme, v ktorom má každý svoju rolu. Naším spoločným cieľom je vytvárať príjemné prostredie pre doučovanie, vďaka ktorému každý dosiahne skvelé výsledky.
Prijímame lektorov na našu pobočku do Bratislavy, pre online výuku a pokiaľ sa momentálne nachádzate v Česku, máme veľa voľných pozíc aj tu - navštívte naše české stránky.
Vyberte si vhodnú pozíciu z ponúkaných voľných miest a staňte sa súčasťou nášho tímu.
Ponuka pracovných pozícií
Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko
Olomouc

Referencie zamestnancov

Pretože najlepšie o chode spoločnosti vypovedá pohľad jej zamestnancov, pridávame niekoľko referencií.
Michaela Kudláková
V Škole Populo pracujem viac ako tri roky. Svoju kariéru som v tejto firme ale zahájila už v roku 2018, keď som začala pracovať ako lektorka českého jazyka. Postupne som sa vypracovala až na pozíciu metodičky, kde pôsobím viac ako dva roky. Táto pozícia mi je najbližšia, pretože mám možnosť byť v úzkom kontakte s lektormi a prostredníctvom svojich skúseností a schopností im viem vždy podať pomocnú ruku.V Škole Populo pracujem rada hlavne kvôli tomu, že sme schopní pomôcť tam, kde je treba. Veľký počet spokojných klientov a úspešných študentov, ale i tých, ktorí sa zbavili strachu z predmetu - toto všetko mi dá skvelý pocit, že má naša práca zmysel. Súčasne, tak isto ako aj mne, dala Škola Populo príležitosť novým lektorom a pedagógom nazbierať toľko potrebných skúseností a študentom ukázala, že ich učenie môže skutočne baviť.
Zuzana Altmanová, Olomouc, spolupráca 4. rok
Zuzka pôsobí ako lektorka v Škole Populo štvrtý rok a hoci pedagogické pôsobenie vôbec neplánovala, zistila, že jej výučba vyhovuje a je v nej dobrá. Ako sama hovorí „zmyslom pôsobenia v Škole Populo je vidieť výsledky 'mojich' detí. Nejedná sa len o zvládnuté prijímačky, maturitu alebo jednotku z diktátu, ešte viac ma teší, keď vidím, že si moji študenti začínajú veriť a výučba pre mňa nie je strašidelná a nepríjemná vec. Na konci kurzu dosť často odchádza úplne iný človek, než ktorý nastúpil, zdravo sebavedomý a schopný zvládať stres.“ Školu Populo si vybrala preto, že jej tak odpadajú starosti s hľadaním nových klientov a s komunikáciou.“ Asi najviac ale oceňujem to, že je mi po absolvovaní vstupných pohovorov a testov do značnej miery ponechaná voľná ruka. Možno práve preto, že nie som pôvodne pedagóg, učím trochu iným štýlom ako podľa nudných povinných osnov. Študenti a rodičia si to vážia a ja potom vidím najväčšiu odmenu, keď si na konci roka odškrtávam všetky deti, ktoré si zvládli splniť svoj cieľ, nech už bol akýkoľvek.“ Zuzka sa za štyri roky v Škole Populo naučila nestresovať sa nad maličkosťami, vydržať časovú aj emočnú záťaž a hlavne nedať sa odradiť neúspechom, ale vymýšľať stále nové alternatívy, ako uspieť.
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.