O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Neodkladajte prípravu na prijímacie skúšky! Na doučovanie máme posledné voľné miesta! Volajte na číslo +421 905 891 021.
Úvod O nás Pravidlá Školy Populo

Pravidlá Školy Populo

Pravidlá Školy Populo
Vážený klient,
ďakujeme, že vkladáte dôveru do Školy Populo. Sme radi, že Vás môžeme privítať v našej škole a budeme robiť maximum pre to, aby sme splnili Vaše očakávania. Aby sme mohli našu prácu odviesť perfektne, spísali sme pár bodov, ktoré nám umožnia lepšie spolupracovať.
  • Ospravedlnenie z lekcie je možné 24 hodín pred jej plánovaným začiatkom. Ospravedlnenie je potrebné vykonať telefonicky alebo formou SMS na telefónnom čísle + 421 950 103 200, prípadne aj e-mailom na info@skolapopulo.sk. Ak lekcia nie je ospravedlnená včas, automaticky prepadá. Pokiaľ lekciu ospravedlníte včas, radi Vám ju preplánujeme na iný termín. Ospravedlneniu v ranných hodinách na daný deň z vážnych dôvodov vyhovieme.
  • Pred každou lekciou Vám deň vopred v popoludňajších hodinách príde SMS s pripomenutím dátumu, času a dĺžky lekcie. Táto správa je odosielaná automaticky zo systému, telefónne číslo je teda nekontaktné. Na túto SMS, prosíme, nikdy neodpovedajte. V prípade potreby nás zastihnete na telefónnom čísle + 421 950 103 200.
  • Lekcie zo zakúpených balíčkov môže čerpať iba osoba, pre ktorú bolo doučovanie zakúpené. Na výučbu teda nesmie doraziť iný rodinný príslušník či kamarát.
  • Termíny lekcií sa odvíjajú od individuálne dohodnutého rozvrhu, ktorý ste si potvrdili s koordinátorkou. Intenzita a termíny lekcií sa môžu podľa Vašich preferencií v priebehu kurzov meniť, ale v tej chvíli nezaručujeme dostupnosť doterajšieho lektora.
  • Rýchlosť realizácie Vášho kurzu závisí na Vašich požiadavkách a období, v ktorom je doučovanie realizované. Vždy sa snažíme začať kurz čo najrýchlejšie, podstatná je však aktuálna vyťaženosť Školy Populo a obsadenosť rozvrhu našich lektorov.
Teší nás, že ste si pre doučovanie vybrali Školu Populo, a veríme, že Vašu dôveru nesklameme.
Súhlas s týmito pravidlami vyjadrujete uhradením prvej splátky z dohodnutej platby za doučovanie.
Týmito pravidlami nie je vylúčená vzájomná dohoda v závažných prípadoch, ako sú zdravotné či rodinné problémy.
Pre bližšie informácie o doučovaní nás kontaktujte
Zavolajte nám
Aktuálnie nie sme na telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.
Napíšte nám
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.