Evidujeme neuveriteľný záujem o doučovanie. Na september máme posledné voľné miesta. Doučujeme cez týždeň aj cez víkend.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás Pravidlá Školy Populo

Pravidlá Školy Populo

Pravidlá Školy Populo
Vážený klient,
sme veľmi radi, že vkladáte dôveru do Školy Populo. Budeme sa maximálne snažiť poskytnúť Vám najlepšiu možnú podporu na Vašej ceste za vzdelaním. Aby sme spoločne dosiahli stanovené ciele, pripravili sme pre Vás niekoľko dôležitých pravidiel, ktoré nám pomôžu zaistiť plynulý priebeh výučby.

Aplikácia Kabinet

Aplikácia Kabinet Vám prináša prehľad o zakúpených kurzoch a celom priebehu doučovania. Umožňuje Vám tiež upravovať časové možnosti, zisťovať stav všetkých prebehnutých lekcií, nahliadnuť do zápisu lekcií a tiež sledovať novinky zo Školy Populo. Aplikáciu stále vyvíjame a veríme, že pre Vás bude užívateľsky prívetivá.
 • V prípade všeobecných otázok k orientácii v aplikácii kontaktujte, prosím, koordinátorky na e-maili: doucovanie@skolapopulo.sk.
 • V prípade technických problémov sa, prosím, obráťte priamo na podporu Kabinetu na e-maili: helpdesk@skolapopulo.cz.

Všeobecné

 • Pred každou lekciou Vám deň vopred v popoludňajších hodinách príde SMS s pripomenutím dátumu, času a dĺžky lekcie. Táto správa je odosielaná automaticky zo systému, telefónne číslo je preto nekontaktné. Na túto SMS, prosíme, nikdy neodpovedajte. V prípade potreby nás zastihnete na telefónnom čísle +421 918 405 241, cez pracovné dni od 8:00 do 20:00.
 • Rýchlosť realizácie Vášho kurzu závisí na Vašich požiadavkách a období, v ktorom je doučovanie realizované. Vždy sa snažíme zahájiť kurz čo najrýchlejšie, zohľadňujeme však aktuálnu vyťaženosť Školy Populo a obsadenosť rozvrhu našich lektorov. Aktuálna realizačná doba sa pohybuje medzi 3 až 14 dňami a počíta sa od prijatia platby za doučovanie.
 • Zahájenie doučovania je tiež podmienené vyplnením časových možností vo webovej aplikácii Kabinet. Pokiaľ nebudú Vaše časové možnosti uvedené, môže to žiaľ znamenať oneskorenie v zahájení doučovania. Ak si neviete rady, neváhajte sa pozrieť na naše inštruktážne video, ktoré Vám krok za krokom ukáže, ako postupovať.
 • Doučovanie je vždy individuálne, avšak v prípade, že si zvolíte termín lekcie v najvyťaženejších časoch (medzi 14. a 18. hodinou), výučba prebieha v zdieľanej učebni. Paralelne s Vašim doučovaním prebiehajú v učebni aj ďalšie lekcie, ale Vy a lektor máte vždy svoj stôl oddelený knižnicami. Ak máte záujem o samostatnú učebňu, doučovanie nemôže prebiehať v tento čas.
 • V prípade, že lekcia prebieha cez víkend alebo sviatok, majte, prosím, na pamäti, že Vám v týchto dňoch nie sú k dispozícii koordinátorky a je potrebné ospravedlňovať lekcie vopred cez pracovné dni. V prípade náhlych udalostí sú situácie riešené individuálne.

Ospravedlňovanie lekcií

 • Lekcie je nutné ospravedlňovať alebo rušiť minimálne 12 hodín pred ich začiatkom.
 • V prípade, že nie je lekcia včas ospravedlnená, automaticky sa Vám odčíta z balíčka lekcií, ako keby prebehla.
 • Keď lekciu ospravedlníte načas, radi Vám ju preplánujeme na iný termín.
 • Ospravedlnenie je potrebné previesť telefonicky alebo formou SMS na telefónnom čísle +421 918 405 241, prípadne e-mailom na adresu doucovanie@skolapopulo.sk.

Výmena lektora

 • Škola Populo má právo na výmenu lektora v prípade, že s nami lektor ukončí spoluprácu alebo dôjde k inej prekážke (napr. zdravotné či rodinné dôvody).
 • V rámci garancie spokojnosti máte nárok na výmenu lektora v priebehu celého kurzu.
 • Pri výmene lektora je realizačná doba rovnaká ako pri zaisťovaní lektora na nový kurz, tedy 3 až 14 dní.

Suplovanie

 • Suplovanie nepatrí medzi naše štandardné služby.
 • V prípade nutnosti sa Vám však budeme snažiť vyjsť v ústrety a pokúsime sa zaistiť plynulý priebeh kurzu. V takomto prípade ale nezaručujeme preferovanú formu výučby, ani zaistenie suplovania v daný deň.

Zintenzívnenie

 • V priebehu celého doučovania máte možnosť zintenzívniť frekvenciu výučby.
 • Požiadavku na zintenzívnenie, prosím, komunikujte včas s koordinátorkami (aspoň 14 dní vopred), aby sme boli schopní zachovať plynulosť doučovania.
 • V prípade, že pôvodný lektor nebude mať požadovanú kapacitu, bude Vám ponúknutý iný lektor, prípadne je možné celé doučovanie zaistiť dvoma lektormi.

Čerpanie lekcií

 • Lekcie zo zakúpeného balíčka môže čerpať iba osoba, pre ktorú bolo doučovanie kúpené. Na výučbu nesmie prísť iný rodinný príslušník alebo kamarát.
 • Pri prerušení doučovania a následnom obnovení Vám zaručujeme neobmedzenú platnosť lekcií spoločne s garanciou rovnakej ceny. To platí len v prípade, že sa lekcie následne čerpajú na rovnaký predmet, rovnakú úroveň a formu výučby.
Teší nás, že ste si na doučovanie vybrali Školu Populo a veríme, že Vašu dôveru nesklameme.
Súhlas s týmito pravidlami vyjadrujete uhradením prvej splátky alebo celej platby za objednané doučovanie. Týmito pravidlami nie je vylúčená vzájomná dohoda v závažných prípadoch, ako sú zdravotné či rodinné problémy.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.