O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás Pravidlá Školy Populo

Pravidlá Školy Populo

Pravidlá Školy Populo
Vážený klient,
ďakujeme, že vkladáte dôveru do Školy Populo. Sme radi, že Vás môžeme privítať v našej škole a budeme robiť maximum pre to, aby sme splnili Vaše očakávania. Aby sme mohli našu prácu odviesť perfektne, spísali sme pár bodov, ktoré nám umožnia lepšie spolupracovať.
  • Ospravedlnenie z lekcie je možné 24 hodín pred jej plánovaným začiatkom. Ospravedlnenie je potrebné vykonať telefonicky alebo formou SMS na telefónnom čísle + 421 950 103 200, prípadne aj e-mailom na info@skolapopulo.sk. Ak lekcia nie je ospravedlnená včas, automaticky prepadá. Pokiaľ lekciu ospravedlníte včas, radi Vám ju preplánujeme na iný termín. Ospravedlneniu v ranných hodinách na daný deň z vážnych dôvodov vyhovieme.
  • Pred každou lekciou Vám deň vopred v popoludňajších hodinách príde SMS s pripomenutím dátumu, času a dĺžky lekcie. Táto správa je odosielaná automaticky zo systému, telefónne číslo je teda nekontaktné. Na túto SMS, prosíme, nikdy neodpovedajte. V prípade potreby nás zastihnete na telefónnom čísle + 421 950 103 200.
  • Lekcie zo zakúpených balíčkov môže čerpať iba osoba, pre ktorú bolo doučovanie zakúpené. Na výučbu teda nesmie doraziť iný rodinný príslušník či kamarát.
  • Termíny lekcií sa odvíjajú od individuálne dohodnutého rozvrhu, ktorý ste si potvrdili s koordinátorkou. Intenzita a termíny lekcií sa môžu podľa Vašich preferencií v priebehu kurzov meniť, ale v tej chvíli nezaručujeme dostupnosť doterajšieho lektora.
  • Rýchlosť realizácie Vášho kurzu závisí na Vašich požiadavkách a období, v ktorom je doučovanie realizované. Vždy sa snažíme začať kurz čo najrýchlejšie, podstatná je však aktuálna vyťaženosť Školy Populo a obsadenosť rozvrhu našich lektorov. Aktuálna realizačná doba sa pohybuje medzi 3 až 14 dňami a počíta sa odo dňa prijatia platby za doučovanie.
Teší nás, že ste si pre doučovanie vybrali Školu Populo, a veríme, že Vašu dôveru nesklameme.
Súhlas s týmito pravidlami vyjadrujete uhradením prvej splátky z dohodnutej platby za doučovanie.
Týmito pravidlami nie je vylúčená vzájomná dohoda v závažných prípadoch, ako sú zdravotné či rodinné problémy.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.