Začnite svoj kurz do 2 dní ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Príprava na skúšky Reparát

Reparát

Reparát
Ak príde školák domov s nedostatočnou na vysvedčení, je už neskoro na dohováranie, krik a sľuby, že sa bude usilovne učiť. Oveľa dôležitejšie je zabezpečiť, aby sa takáto situácia už nikdy neopakovala. Často postačí málo k tomu, aby sa zlé známky premenili aspoň v tie dobré a ideálne samozrejme chválitebné či dokonca výborné.

Zabezpečíme pre Vás:

  • doučovanie na mieru metódou jeden lektor na jedného žiaka
  • individuálny študijný program nastavený podľa inštrukcií na reparát z danej školy
  • intenzívne precvičovanie problematickej látky
  • sada príkladov na precvičovanie na doma
  • motivácia, odstránenie nechuti k predmetu
Príprava na reparát v Škole Populo
V Škole Populo radi pomôžeme každému žiakovi, ktorý musí na konci prázdnin zložiť reparát a obhájiť svoje vedomosti. Dôkladná príprava na túto skúšku je na mieste, lebo opakovať ročník štúdia určite nikto nechce. Pri prázdninovej príprave sa radi prispôsobíme konkrétnym požiadavkám každého žiaka a vytvoríme pre neho individuálny študijný program, s ktorým získa tie najlepšie predpoklady pre absolvovanie reparátu. Skúsení lektori rýchlo odhalia všetky problémy a začnú so žiakom intenzívne pracovať na ich odstránení.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.