Momentálne registrujeme obrovský záujem o doučovanie. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme vám mohli zaručiť prípravu.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Blog Ostatné Ako je dôležité mať lektora

Ako je dôležité mať lektora

Ako je dôležité mať lektora
7. 3. 2019
Ostatné

Škola Populo je priateľským, ale zároveň profesionálnym mostom medzi študentom a lektorom. Zodpovedný lektor, oddaný svojej práci, je na prvom mieste. Nadšenec matematiky, slovenského jazyka, fyziky a ďalších predmetov, ktorý priateľskou formou pomáha druhým, je výhrou vo všetkých stránkach.

Sú predmety,  z ktorých si robíme ťažkú hlavu. Ale potom sú tie, ktoré nám idú bez väčšej námahy a sme v nich naozaj dobrí. A prečo sa nepodeliť o svoje nadšenie a znalosti predmetov, ktoré Vás bavia? Príďte medzi nás a staňte sa súčasťou tímu Populo! Čaká na vás možnosť práce na dohodu, flexibilný časový plán podľa Vašich možností a chuti učiť druhých, a zodpovedajúce ohodnotenie.

A teraz pár viet o lektoroch, ktorí s nami už spolupracujú.

Vďaka vám, milí lektori, sú milé deti (nielen malé, i veľké) milo prekvapené. Pretože aj každé trápenie s určitým učivom sa premení na pochopenie danej látky a zlepšenie, ktoré teší všetkých. Študenti si poradia s vylepšením známok napríklad na polročnom vysvedčení, pri maturite alebo v cudzom jazyku. A dospelí študenti znovu pričuchnú k výučbe cudzieho jazyka, ktorá ich bude baviť, či už jazyk potrebujú kvôli práci alebo pre zábavu.

Velký výběr lektorů

Správny prístup k výučbe je kľúčový.

Ďakujeme Vám.

Za spoločnú spoluprácu. Za vaše pripomienky, vďaka ktorým sa môžeme zlepšovať. Za spokojných študentov, ktorí sa do Školy Populo radi vracajú.

Nech Vás sila sprevádza.

Za Školu Populo, Anežka

Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.