Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Časté otázky

Časté otázky

Časté otázky
Zaujíma Vás, ako funguje doučovanie v Škole Populo? Pripravili sme pre Vás odpovede na tie najčastejšie otázky, ktoré nám kladiete. Ak však ani tu nenájdete odpoveď na Vašu otázku, potom nás, samozrejme, neváhajte kontaktovať a my Vám na všetko ochotne odpovieme.
Ako postupovať, keď mám záujem o doučovanie?
Stačí vyplniť a odoslať náš kontaktný formulár. Nezabudnite, prosím, zadať predmet, o ktorý máte záujem.
Aké sú naše služby?
Špecializujeme sa na individuálne doučovanie žiakov základných a stredných škôl. Pripravujeme študentov na prijímacie skúšky a na maturitu. Vyučujeme široké spektrum cudzích jazykov, ktoré ocenia aj dospelí. Vašim deťom pomôžeme s prípravou na reparát, rozdielové skúšky alebo aj na zápis do školy. O tom, čo všetko dokážeme doučiť a ako výučba u nás prebieha, sa môžete dozvedieť v sekcii Služby a Doučovanie.
Akou formou doučovanie prebieha?
Každý študent má svojho lektora, ktorý sa mu venuje individuálne po celú dobu kurzu, pokiaľ nenastane žiadna mimoriadna udalosť. Lektora vždy vyberáme na mieru podľa potrieb klienta. O preberanej látke sú rodičia či samotní žiaci pravidelne informovaní prostredníctvom elektronickej žiackej knižky. Viac sa o doučovaní dozviete v sekcii Naše služby.
Ako zistíme úroveň vedomostí žiaka/klienta?
Ešte pred začiatkom doučovanie má každý klient možnosť absolvovať zadarmo vstupný test, ktorý nám pomôže zhodnotiť jeho vedomosti. Podľa výsledkov testu následne navrhneme vhodnú formu a intenzitu výučby a odporučíme jeden z balíčkov.
Čo keď zabudnem na lekciu?
Aby k podobným situáciám nedochádzalo, zasielame študentom / rodičom informatívnu SMS s termínom, časom a dĺžkou lekcie. Ak by sa Vám stalo, že na hodinu zabudnete a nedáte nám vedieť s dostatočným časovým predstihom, lekcia, bohužiaľ, prepadá.
Čo robiť, keď musím zrušiť lekciu?
Ak viete, že na naplánovanú lekciu nemôžete doraziť, je potrebné o tom informovať koordinátorky doučovania, najlepšie do 24 hodín pred začiatkom lekcie. Pri akútnych zdravotných či iných závažných komplikáciách Vám lekciu ospravedlníme aj skoro ráno v deň, kedy má doučovanie prebehnúť.
Je možné sa flexibilne dohodnúť na termínoch doučovania?
Pokiaľ sa jedná o časové možnosti, snažíme sa každému klientovi maximálne prispôsobiť. Ak bude Váš lektor súhlasiť, nič nebráni tomu, aby termíny boli flexibilné a spoločne ste sa dohodli na ďalších lekciách.
Kde nás najdete?
V súčasnej dobe prebieha doučovanie na Slovensku len online, ale chystáme sa otvoriť pobočky v krajských mestách. Ak si chcete dohodnúť doučovanie, ochotne sa Vám budú venovať naše koordinátorky doučovania, a to telefonicky, alebo e-mailom.
Aká je cena našich služieb?
Cena doučovania sa odvíja od dĺžky a intenzity doučovania, zvoleného predmetu a formy doučovania. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, kontaktujte naše koordinátorky doučovania. Viac o cenách našich služieb nájdete v sekcii Cenník.
Aké predmety vyučujeme?
Spektrum doučovaných predmetov je široké, napriek tomu sú medzi nimi jasní favoriti ako slovenský jazyk, matematika, anglický jazyk alebo fyzika, ktoré patria k najžiadanejším. Všetky predmety možno tiež upraviť ako prípravu na prijímačky alebo maturitnú skúšku. Viac informácií o jednotlivých predmetoch nájdete v sekcii Doučovanie.
Aká je úroveň našich lektorov?
Škola Populo si na kvalitných lektoroch zakladá. Doteraz nás kontaktovalo viac ako tisíc lektorov, avšak aktívnu spoluprácu sme nadviazali len s desatinou z nich. Naši lektori sú pedagógovia, študenti či absolventi vysokých škôl, ktorí sú odborníkmi v predmete, ktorý vyučujú.
Aká je dĺžka jednej lekcie?
Jedna lekcia u nás trvá 45 minút, teda rovnako ako v škole. Máme overené, že práve táto dĺžka je vo väčšine prípadov ideálna pre efektivitu a sústredenie. V prípade záujmu si u nás ale samozrejme môžete dohodnúť aj dve či viac lekcií za sebou.
Môže sa v Škole Populo doučovať aj dospelý?
Vyučovanie u nás prebieha naprieč všetkými vekovými kategóriami. Doučujú sa u nás ako žiaci ZŠ, študenti SŠ a VŠ, tak aj dospelí a seniori, ktorí si napríklad chcú dokončiť maturitu alebo sa dohovoriť v cudzom jazyku. V Škole Populo nehrá vek žiadnu rolu.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.