Začnite svoj kurz do 2 dní ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Služby

Darčekové poukážky

Dárkové poukazy
Máte vo svojom okolí niekoho, kto sa túži naučiť cudzí jazyk, ale nemôže sa k tomu odhodlať? Alebo by ste snáď chceli pomôcť Vašim deťom prehĺbiť si znalosti v problémových predmetoch? Nech už je to akokoľvek, vouchery Školy Populo sú skvelým darčekom. Využiť ich môžete pre všetky predmety a jazyky z našej ponuky. Darujte niečo, čo má naozaj zmysel. Darujte vzdelanie!
Aká je cena voucheru?
Vouchery pripravujeme na mieru. Zavolajte nám na číslo +421 905 891 021, naše koordinátorky Vás ochotne prevedú celým systémom. Na základe Vašich predstáv pripravíme cenovú ponuku, aby ste si mohli vybrať vhodnú variantu. Následne k voucheru priradíme zvolený počet lekcií a zašleme Vám ho. Každý voucher obsahuje unikátny kód, ktorým sa obdarovaný preukáže.
Ako voucher obdržím?
Ihneď, ako voucher uhradíte, zašleme Vám ho elektronicky k vytlačeniu, alebo na Vami zvolenú adresu v papierovej forme.
Ako dlho voucher platí?
Platnosť voucheru je 1 rok od nákupu. Dátum platnosti bude uvedený na preukážke.
Na čo môžem voucher uplatniť?
Vďaka voucheru môžete čerpať lekcie z predmetu, pre ktorý bol voucher zakúpený, až do vyčerpania balíčka. Lekcie na poukážke sú zakúpené pre online typ výučby. Voucher je taktiež možné využiť ako časť platby za kurz, môžete si ho teda kedykoľvek doplniť ďalšími lekciami. Zmena hotovosti za voucher nie je možná.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.