O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Nepodceňte situáciu, naše kapacity sú takmer plné. Vyplňte kontaktný formulár alebo zavolajte na 0918 405 241.
Úvod Príprava na skúšky

Príprava na skúšky

Od začiatku školského roka sa do Školy Populo prihlásilo už 650 študentov na individuálnu výučbu slovenského jazyka a matematiky. Odkladať prípravu sa nevypláca, začnite práve teraz a vyhnite sa zbytočnému stresu. S nami na to nebudete nikdy sami, spoločne vyriešime akúkoľvek rovnicu a pochopíme každý text. Naše kapacity však nie sú “neobmedzené”, vďaka veľkému záujmu budeme mať tento rok plno už v decembri. Volajte 0918 405 241 alebo vyplňte kontaktný formulár a zabezpečte si výhodu pred ostatnými.
Príprava na skúšky
Ponúkame Vám individuálnu prípravu na prijímacie skúšky na stredné školy a osemročné gymnáziá, maturity, reparát a rozdielové skúšky. K dispozícii sú Vám skúsení lektori a moderný systém výučby.
Pripravíme Vás na prijímacie skúšky z matematiky, slovenského jazyka, cudzích jazykov a odborných predmetov. Dokážeme Vás pripraviť k maturite a starostlivo s Vami zopakujeme látku k reparátom a rozdielovým skúškam. Vyskúšať môžete aj naše testovanie nanečisto.
Doučujeme online formou.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 918 405 241.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 918 405 241, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2022 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.