O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Potrebujete pomoc s doučovaním? Aktuálne máme posledné voľné miesta. Pre rezerváciu nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 891 021.
Úvod Príprava na skúšky

Príprava na skúšky

Príprava na skúšky
Ponúkame Vám individuálnu prípravu na prijímacie skúšky na stredné školy a osemročné gymnáziá, maturity, reparát a rozdielové skúšky. K dispozícii sú Vám skúsení lektori a moderný systém výučby.
Pripravíme Vás na prijímacie skúšky z matematiky, slovenského jazyka, cudzích jazykov a odborných predmetov. Dokážeme Vás pripraviť k maturite a starostlivo s Vami zopakujeme látku k reparátom a rozdielovým skúškam. Vyskúšať môžete aj naše testovanie nanečisto.
Doučujeme online formou.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2022 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.