Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Doučované predmety

Doučovanie

Doučovanie
Ponúkame Vám individuálne doučovanie všetkých predmetov základných, stredných a vysokých škôl. K dispozícii sú Vám skúsení lektori a moderný systém výučby.
Našu ponuku neustále rozširujeme. Ak budete zháňať doučovanie predmetu, ktorý v zozname nenájdete, neváhajte sa nám ozvať. Urobíme maximum pre to, aby sme Vám zaistili lektora aj pre neobvyklý predmet.
Doučujeme online formou.
Aká je naša špecializácia?
Našou špecializáciou je predovšetkým doučovanie deti základných a stredných škôl, ktoré potrebujú zlepšiť známky na vysvedčení alebo sa chystajú na obtiažne skúšky. Doučíme však aj študentov vysokých škôl a dospelých.
Môžu sa u nás doučovať aj dospelí?
K žiakom Školy Populo patria aj dospelí, ktorí sa u nás najčastejšie učia cudzie jazyky. Tie vyučujeme opäť individuálne, nie sme teda klasická jazyková škola a neorganizujeme skupinové výučbové kurzy. Na prijímačky a maturitu sme schopní pripraviť aj tých, ktorí si ju dorábajú v dospelom veku.
Aké sú naše metódy?
Našou metódou je individuálna výučba, kedy sa jeden lektor venuje vždy len jednému žiakovi. Každý žiak aj študent má totiž úplne iné potreby a len tento prístup nám umožní pripraviť doučovanie každému priamo na mieru.
Prečo sa doučovať u nás?
Vďaka našej škole Vám tiež odpadávajú klasické ťažkosti, na ktoré sa dá naraziť, keď si nájdete súkromného učiteľa. Nespoľahlivosť, nedochvíľnosť alebo nedostatočná úroveň sú niečo, s čím sa v Škole Populo nestretnete.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.