Začnite svoj kurz do 2 dní ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod O nás

O nás

O nás
V Škole Populo pomáhame všetkým žiakom, študentom, deťom i rodičom zvládnuť školskú dochádzku. Doučujeme všetky predmety, vyučované na základných a stredných školách, vrátane jazykov. Pripravíme Vás na písomky, testy a prijímacie skúšky.
Veríme, že každý študent môže dosiahnuť skvelé výsledky, ak sa zvolí správny prístup k výučbe.
„Doučujeme všetky predmety, vyučované na základných a stredných školách, vrátane jazykov.“
Individuálna výučba pre všetkých
Škola Populo je miestom, kde prebieha doučovanie rôznych predmetov základných a stredných škôl i výučba cudzích jazykov pre jednotlivcov. Individuálny prístup je pre nás zásadný, či už je Vašim cieľom pravidelné doučovanie alebo príprava na skúšky.
„Vytvorili sme priateľské, ale zároveň profesionálne prostredie, ktoré je tu pre Vás a ktorým Vás vždy ústretovo prevedú naše koordinátorky doučovania.“
O nás
O nás
Naši zamestnanci
Profesionálne zaobchádzanie a priateľskú atmosféru má na starosti náš tím.
Každý v ňom zastáva dôležitú úlohu – koordinátorky doučovania, manažérky lepších známok, riaditeľky pobočiek, copywriteri alebo administrátori z back-office. Naším spoločným cieľom je vytvárať príjemné prostredie pre doučovanie, v ktorom každý dosiahne skvelé výsledky.
„Cieľom Školy Populo je spokojný študent, ktorý dosiahol zlepšenie v problémovom predmete.“
Naši lektori
Lektori sú ďalšou podstatnou súčasťou Školy Populo.
Ich výber je pre nás veľmi dôležitý. Každý z nich prechádza pohovorom, špeciálnym školením a násluchom na lekciách. Zodpovedný lektor, oddaný svojej práci, je pre nás na prvom mieste. Dôležité je nadšenie pre daný odbor a chuť pomáhať druhým, samozrejme, priateľským spôsobom. Práve na vzťahu medzi študentom a lektorom staviame úspechy, ktoré doučovanie neskôr prináša. Skvelého lektora totiž netvorí len jeho titul a vedomosti, ale tiež schopnosť komunikácie a empatie.
„Zodpovedný lektor oddaný svojej práci je pre nás na prvom mieste“
O nás
Mám záujem o doučovanie
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.