Evidujeme neuveriteľný záujem o doučovanie. Na september máme posledné voľné miesta. Doučujeme cez týždeň aj cez víkend.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Doučovanie Iné predmety

Individuálne doučovanie iných predmetov

Individuální doučování iných predmetov
Poskytujeme individuálne doučovanie špecificky zameraných predmetov ako je napríklad Deskriptívna geometria, Programovanie, Elektrotechnika, Elektronika, Marketing, Management, Psychológia, Sociológia a ďalšie. Na základe konkrétnych požiadaviek študenta vytvoríme študijný plán a ďalší týždeň už môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.

Zaistíme pre vás

Online výučba

  • doučovanie online je dostupné kdekoľvek v SR i v zahraničí
  • časová flexibilita (najmä miesta a času doučovania)
  • vyučovanie v pohodlí Vášho domova alebo kancelárie
  • úspora času a peňazí za cestovanie na pobočku
  • kameru Vám na dobu doučovania prípadne zapožičiame domov
  • okrem vlastného počítača s pripojením na internet tak nepotrebujete žiadne iné špeciálne vybavenie.
  • viac informácií nájdete tu
Priebeh doučovanie
Každý z našich budúcich žiakov má možnosť zadarmo absolvovať vstupný test, na základe ktorého Vám doporučíme vhodnú frekvenciu a dĺžku výučby. Po každej lekcií Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, preberanej látke a hodnotenie pokrokov. Taktiež, rodičia aj žiaci sú o každej následujúcej lekcií informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas, formu výučby a meno vyučujúceho lektora.

Kto u nás učí?

Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.