Poskytujeme individuálne doučovanie ruského jazyka na mieru.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Škola Populo mi vyšla v ústrety vo všetkých ohľadoch.
Noemi Š., študentka
Škola Populo mi vyšla v ústrety vo všetkých ohľadoch. Našli mi učiteľa presne na mieru. V priebehu programu ma čakal pôrod a následne šestonedelie, lekcie sme tým pádom odložili a aj pokračovanie bolo presne tak, ako som potrebovala. Motivovali ma a dodali mi odvahu. Aj napriek tomu, že do školy nechodím už cez dva roky, úspešne som zložila maturinú skúšku. Odporúčam, stojí to za to :-). Bola som vážne spokojná a neľutujem tejto investície.
Rada by som touto cestou veľmi poďakovala Škole Populo za doučovanie pre môjho syna.
paní K., maminka
Rada by som touto cestou veľmi poďakovala Škole Populo za doučovanie pre môjho syna. Perfektná spolupráca, okamžitá komunikácia, denné pripomenutie hodín na ďalšiu vyučovaciu hodinu a taktiež zasielanie hodnotenia na študenta. Lektorka Katarína je veľmi komunikatívna, ústretová, empatická a dobrá učiteľka. Syn skúšku urobil úplne bez problémov! Veľmi Vám ďakujem a pokiaľ by sme sa v budúcnosti dostali znova do situácie, kedy by sme potrebovali doučovanie, rozhodne by sme zvolili túto školu!
Dcére sa podarilo na gymnázium dostať aj vďaka zodpovednému prístupu vašich pedagógov
Ivana M.
S veľkou pokorou a šťastím môžem potvrdiť, že dcére sa podarilo na gymnázium dostať aj vďaka zodpovednému prístupu vašich pedagógov, a ani pri synovi nebudem počas prípravy váhať a radi využijeme služby Školy Populo aj pri ňom. Ďakujeme
Sme veľmi vďační a radi vás budeme odporúčať
Erika D.
Touto cestou vám chceme aj s dcérou veľmi pekne poďakovať za veľmi dobrý prístup, super komunikáciu, ochotu pomôcť a skvelý výber pani lektorky. Sme veľmi vďační a radi vás budeme odporúčať.
Prajeme Vám veľa úspechov do ďalšej práce.
Môj syn prijímacie skúšky na bilingválne gymnazium úspešne zvládol.
Katarína P.
Chcela by som sa vám a hlavne lektorom Paulíne P. a Matúšovi T. veľmi pekne poďakovať za prípravu môjho syna Samuela P. na prijímacie skúšky na bilingválne gymnazium, ktoré úspešne zvládol.
Výučba prebiehala tak, ako som si predstavovala.
Laura G.
Výučba prebiehala tak, ako som si predstavovala. S pani Věrou V. mi hodiny španielskeho jazyka dali veľa, a prebrali sme veci, ktoré mi už teraz nerobia žiadny problém. S pani Annou A. hodiny matematiky sú dobré, robíme veci, ktorým nerozumiem a vždy mi všetko podrobne vysvetlí. Týmto by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše služby a ochotu zostaviť mi študijný plán na mieru. Takisto oceňujem úžasné pani lektorky, ktoré so mnou strávili hodiny vysvetľovaním učiva a naučili ma to, čo som potrebovala. Ďakujem 😊
Som rada, že som si vybrala práve Vašu agentúru.
Adéla U.
Po skúsenostiach s doučovaní vo Vašej agentúre s lektorom Michalom M. som veľmi spokojná. Mala som zaplatených 20 lekcií angličtiny a musím povedať, že mi doučovanie veľmi pomohlo. Lekcie som si zariadila k príprave na maturitu. Nebola som si istá v gramatike a hlavne som sa bála hovoriť anglicky. Dovolím si povedať, že prístup a celkový dojem z lektora aj s priestorov agentúry je veľmi kladný. Na doučovanie som chodila rada a časom som si lektora aj obľúbila a nehanbila som sa hovoriť anglicky. Som rada, že som si vybrala práve vašu agentúru a do budúcna môžem priateľom len odporučiť. :)
Môžem Vás každému odporučiť.
Kamila D.
Dobrý deň, Verča Fialová k Vám chodila na doučovanie matematiky (príprava na prijímačky). S lektorom Patrikom S. bola spokojná, slovné úlohy a príklady vysvetľoval niekoľkými spôsobmi. Bol vždy dobre pripravený a ochotný všetko trpezlivo vysvetliť. Verča spravila prijímačky na gympel. Určite, pokiaľ budeme potrebovať v budúcnosti nejaké doučovanie, sa radi vďaka Vašej profesionalite obrátime na Vás. Môžem Vás každému odporučiť. Prajeme veľa pracovných úspechov.
Ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní.
Michaela Š.
Dobrý deň prajem Vám všetkým :) S veľkou radosťou Vám oznamujem, že Filip vďaka Vašej pomoci skúšky z matematiky dnes urobil :):) Tešíme sa veľmi a ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní. Ešte raz srdečná vďaka a ak by sme aj ďalej potrebovali doučovanie, rada sa prihlásim.
Doučovanie s lektorkou Petrou jej vrátilo sebavedomie.
Jiří Ch.
Najprv som váhal či práve Školu Populo zvoliť pre prípravu mojej dcéry. Teraz svoje rozhodnutie ani vynaložené peniaze neľutujem, pretože dcéra s prehľadom zvládla opravný maturitný didaktický test, a to zvlášť zásluhou lektorky Petry Z. Jej profesionálne pedagogické skúsenosti, znalosti, ale aj obyčajný ľudský pozitívny prístup zapôsobil na moju dcéru tak, že sa na doučovanie s pani lektorkou veľmi tešila a pokrok v znalostiach sa zlepšoval po každej s ňou strávenej vyučovacej hodine a nie len potrebné znalosti, ale hlavne jej vrátila jej sebavedomie, že to zvládne. Samozrejme by som tiež rád poďakoval za ústretovosť a trpezlivosť koordinátorke doučovania Barbore P.
Absolventka Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave (slovenský jazyk a literatúra a dejepis) a Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave (rodinná výchova). Je aj absolventkou Komenského inštitútu a má za sebou množstvo iných vzdelávacích aktivít. Od ukončenia štúdia pôsobí ako stredoškolská učiteľka. V rámci svojho profesijného pôsobenia sa dlhodobo venuje regionálnym dejinám (región Gemer-Malohont). Stála pri zavádzaní nového predmetu v odbore manažment regionálneho cestovného ruchu – dejiny regiónu. V rámci uvedeného predmetu sa venuje tvorbe učebných materiálov a uplatňovaniu moderných foriem vyučovania v školskej praxi. Najväčšiu pozornosť venuje projektovému vyučovaniu. Podieľa sa na tvorbe a príprave rôznych učebných materiálov v predmete slovenský jazyk a literatúra. Je autorkou a spoluautorkou viacerých metodických príručiek a učebníc, napr.: Živý odkaz dejín – charakterové vzdelávanie v predmete dejiny regiónu a Región v edukácii slovenského jazyka a literatúry. Skúsenosti zo školskej praxe pretavuje aj do lektorskej činnosti, venuje sa vzdelávaniu učiteľov základných i stredných škôl.
Svoj voľný čas venuje predovšetkým literatúre, cestovaniu, turistike, záhradke a kvetom. Jej veľkou záľubou je spoznávanie histórie, návšteva historických pamiatok. Má rada aktívny oddych – pracuje ako predsedníčka Miestneho odboru Matice slovenskej v Tisovci, je tajomníčkou ZO Únie žien v Tisovci a podieľa sa na príprave a realizácii mnohých kultúrnych podujatí.
RNDr. Viktor Obermajer
lektor chémie, biochémie a biológie
Záujem o prírodné vedy ho priviedol na Prírodovedeckú fakultu UK, kde absolvoval štúdium biológie a úspešne obhájil rigoróznu prácu. V súčasnosti študuje odbor všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte SZU. Pri doučovaní sa snaží poznatky a zaujímavosti s ohľadom na najnovší výskum odovzdávať prostredníctvom diskusie, aby študenti sami pootvárali dvere do komplexného, no zároveň fascinujúceho sveta biológie.
Diana Zálešáková
lektorka matematiky, nemeckého a anglického jazyka
Diana je študentkou ČVUT na fakulte architektúry, kde študuje odbor architektúra a urbanizmus. V predchádzajúcom štúdiu sa zameriavala na bilingválnom gymnázium na anglický jazyk, ktorý veľmi rada vyučuje a z ktorého zložila maturitnú skúšku na úrovni C1. Okrem toho maturovala aj z Matematiky, ktorú využíva každodenne pri svojom štúdiu. Rada predáva svoje osvojené znalosti ostatným.
Eliška Hladíková
lektorka fyziky
Už na strednej škole Elišku bavilo pomáhať spolužiakom s pochopením učiva, a preto sa rozhodla zavítať na olomouckú pobočku Školy Populo, kde pôsobí od začiatku roka 2018. V súčasnej dobe študuje odbor molekulárna a bunková biológia na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci, kde medzi jej obľúbené predmety patrí predovšetkým chémia a biológia. Zaujíma sa ale aj o fyziku a matematiku, ktorú doučuje najčastejšie.
Tatjana Mitrovičová
lektorka angličtiny, fyziky, chémie a matematiky
Patrím k tým šťastným ľuďom, ktorí svoju prácu robia s láskou. Dlho som učila a doučovala zároveň, ale doučovanie mi prináša viac spokojnosti. Mám rada individuálny prístup k študentom, a to mi doučovanie poskytuje. Medzi moje záľuby patrí čítanie, film, dobrá hudba a šport. Rada spoznávam nových ľudí, krajiny a miesta, preto často cestujem. Teším sa na naše spoločné hodiny.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Zavolajte nám
Aktuálne nie sme pri telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám čo najskôr.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.