Akcia pre oneskorencov! :-)

Uvoľnilo sa nám pár posledných miest na klasické doučovanie a na prípravu na prijímacie skúšky. Doučujeme cez týždeň aj cez víkend.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Ponuka práce Koordinátorka doučovania online Olomouc, ČR

Koordinátorka doučovania online – Olomouc, ČR

Koordinátorka doučovania online – Olomouc, ČR
V Škole Populo sa zaoberáme individuálnym doučovaním detí, študentov i dospelých.
Spoliehame sa na ľudský prístup, ústretové jednanie, profesionalitu, pružnosť a na maximálnu motiváciu našich študentov, lektorov i zamestnancov. Ak veríte, že by aj Vás bavilo budovať tieto črty našej školy, poďte s nami spolupracovať.
Aktuálne hľadáme slovensky hovoriacu kolegyňu do tímu v Olomouci pre komunikáciu s klientmi a spracovanie nových dopytov. Vašou náplňou práce bude komunikácia cez telefón, online chat a sociálne siete. Čaká na vás mladý kolektív, ktorý vás naučí všetko, čo je pre danú pozíciu potrebné. Budete komunikovať nielen s rodičmi a študentmi, ale aj s koordinátorkami doučovania, ktorým budete odovzdávať požiadavky našich klientov.
V Škole Populo si nenastavujeme hranice, pretože vieme, že ich časom zboríme a posunieme sa ďalej. Ak chcete byť súčasťou takého tímu, napíšte nám, prečo Vás tento inzerát zaujal a priložte životopis.
Čo očakávame od Vás?
osobu plnú nadšenia a elánu s chuťou učiť sa novým veciam a podieľať sa na rozvoji mladej firmy
kolegyňu, ktorá sa nebojí telefonovať
zamestnanca, ktorý vidí zmysel v pomoci ostatným a nebojí sa prichádzať s novými nápadmi, ako to docieliť
človeka, ktorý si vie poradiť so situáciami, pred ktorými stojí
kamarátku, ktorá zapadne do nášho tímu
iba slovensky hovoriaci
Čo Vám môžeme ponúknuť?
zamestnanie, ktoré má zmysel a pomáha ostatným
pestrú prácu, kde nezažijete stereotyp
prácu na HPP
čiastočne flexibilnú pracovnú dobu v rozmedzí 8:00 - 20:00, po - pia
benefity vo forme 25 dní dovolenky, Multisport karty, príspevku na životné poistenie, mobilného tarifu alebo vzdelávacieho kurzu
možnosť kariérneho rastu a profilácie podľa toho, čo vás baví
Mám záujem o pozíciu Koordinátorka doučovania online v meste Olomouc, ČR
+421
Teší sa na vás Markéta a Terka z personálneho oddelenia. Odpovedia vám na všetky otázky a prevedú vás nástupom do Školy Populo tak, aby bol pre vás čo najpríjemnejší.
Mgr. Markéta Ničová
Manažérka ľudských zdrojov
Bc. Tereza Šumberová
Personálna manažérka

Referencie zamestnancov

Pretože najlepšie o chode spoločnosti vypovedá pohľad jej zamestnancov, pridávame niekoľko referencií.
Michaela Kudláková
Miša pracuje pre Školu Populo dva roky, aktuálne ako manažérka pre nábor lektorov, a na práci ju bavia nové výzvy, osobný rozvoj, mladý kolektív, ale aj spoločné akcie. Školu Populo si vybrala, preto, že chce mať možnosť "byť pri rozvoji mladej firmy, ktorá sa rozrastá neuveriteľným tempom a už v tak mladom veku má miesto na trhu." Zmysel svojej práce vidí hlavne v napomáhaní deťom zbaviť sa strachu z matematiky. "Je to práca, ktorá má zmysel, naozaj, nielen ako klišé, ktoré sa dosť často používa." Na Škole Populo sa jej najviac páči prepracovanosť všetkých systémov, okamžitá reakcia na nové trendy, možnosť kreativity a neustály rozvoj.
Michaela Janečková
Miša je členkou tímu plzeňskej pobočky Školy Populo vlastne celkom krátko, ale vďaka svojej práci vidí "spokojnosť, úspechy a splnené ciele iných." Na práci v Škole Populo sa jej najviac páči, že, ako sama hovorí, nie je len číslo a prácu je za ňou vidieť.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o ktorej hovorí: "Škola Populo splnila svoje meno, neučí len žiakov, ale aj svojich zamestnancov, dáva mi možnosť sa posunúť zase o kus vpred." Práca v Škole Populo jej prináša možnosť zdokonaliť svoje znalosti a schopnosti a to hlavne preto, že je rôznorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovatívne myslenie a priateľský prístup. Dôvod, prečo sa stať súčasťou tímu Školy Populo, je podľa nej jasný: "Pretože každá skúsenosť je skúsenosť."
Nikola Domluvilová
Nikča začínala v Škole Populo ako koordinátorka online doučovania, v súčasnej dobe pôsobí ako riaditeľka Jazykového centra Populo. Na práci v Škole Populo sa jej najviac páči podpora zo strany kolegov aj kolektívu. Nikča vie, že v Škole Populo nie je nič nemožné. Na práci ju baví možnosť osobného a odborného rozvoja. Hodiny práce jej ale priniesli skúsenosti v oblasti komunikácie a tímovej spolupráce. „Škola Populo sa venuje oblasti, ktorá je potrebná a dôležitá pre širokú verejnosť. Prispieva k podpore vzdelávania a pomáha všetkým, ktorí to potrebujú, priateľsky a kvalitne. Je skvelé byť súčasťou tejto spoločnosti, pretože sa stále rozvíja a zamestnanci tak majú možnosť podieľať sa aj na nových projektoch.”
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
Sledujte nás na Instagrame!
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.