BLACK FRIDAY na doučovanie matematiky, slovenčiny, angličtiny a ďalších predmetov. ZĽAVA 80 EUR!

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Ponuka práce Lektori matematiky/slovenského jazyka Celé Slovensko

Lektori matematiky/slovenského jazyka – Celé Slovensko

Lektori matematiky/slovenského jazyka – Celé Slovensko
V Škole Populo sa venujeme individuálnemu doučovaniu predmetov základných, stredných i vysokých škôl a vybraných cudzích jazykov. Doučovanie prebieha v našich plne vybavených učebniach v centre mesta alebo online z pohodlia domova. Spolupracujeme s viac ako 700 lektormi po celej Českej republike a Slovensku.
Aktuálne ponúkame spoluprácu na živnostenský list pre lektorov matematiky alebo slovenského jazyka na našich pobočkách v Bratislave, Prahe, Brne, Olomouci, Ostrave, Hradci Králové, Plzni, Pardubiciach, Českých Budějoviciach a Zlíne.
Svoj rozvrh si môžeš flexibilne plánovať a doučovanie tak úplne prispôsobiť svojim časovým možnostiam. Vďaka našej webovej aplikácii je výber jednotlivých kurzov úplne jednoduchý a transparentný.
Náplň práce:
- doučovanie rôznych vekových kategórií žiakov, študentov a ďalších záujemcov o vzdelávanie prezenčne na pobočkách
- komunikácia a spolupráca s tímom Školy Populo
- súčinnosť v oblasti zaistenia kvality našich služieb a spokojnosti klientov
- administratívna práca v našej webovej aplikácii
Čo očakávame od Vás?
empatiu, priateľský prístup a nadšenie z práce
komunikačné a prezentačné zručnosti
zodpovednosť a ťah na bránku
perfektná znalosť vyučovaného predmetu
záujem o dlhodobú spoluprácu na IČO
minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
mierne pokročilá znalosť práce s PC a stabilné internetové pripojenie
predchádzajúce skúsenosti výhodou
Čo Vám môžeme ponúknuť?
spoluprácu na IČO
motivujúce finančné ohodnotenie (až do výšky 15€/45 minút)
pestrú ponuku kurzov
podporu koordinátorov a metodického centra
doučovanie v plne vybavených učebniach
časovo flexibilnú prácu
dlhodobú spoluprácu
rozvoj prezentačných i pedagogických schopností
možnosť kariérneho rastu
účasť na projektoch
potvrdenie odborných praxí pre študentov vysokých škôl
benefity: poskytnutie učebníc a výukových materiálov, občerstvenie na pobočkách zadarmo, zvýhodnené lekcie pre teba, pokiaľ sa budeš chcieť sám vzdelávať v Škole Populo
Mám záujem o pozíciu Lektori matematiky/slovenského jazyka v meste Celé Slovensko
+421

Referencie zamestnancov

Pretože najlepšie o chode spoločnosti vypovedá pohľad jej zamestnancov, pridávame niekoľko referencií.
Michaela Kudláková
Miša pracuje pre Školu Populo dva roky, aktuálne ako manažérka pre nábor lektorov, a na práci ju bavia nové výzvy, osobný rozvoj, mladý kolektív, ale aj spoločné akcie. Školu Populo si vybrala, preto, že chce mať možnosť "byť pri rozvoji mladej firmy, ktorá sa rozrastá neuveriteľným tempom a už v tak mladom veku má miesto na trhu." Zmysel svojej práce vidí hlavne v napomáhaní deťom zbaviť sa strachu z matematiky. "Je to práca, ktorá má zmysel, naozaj, nielen ako klišé, ktoré sa dosť často používa." Na Škole Populo sa jej najviac páči prepracovanosť všetkých systémov, okamžitá reakcia na nové trendy, možnosť kreativity a neustály rozvoj.
Michaela Janečková
Miša je členkou tímu plzeňskej pobočky Školy Populo vlastne celkom krátko, ale vďaka svojej práci vidí "spokojnosť, úspechy a splnené ciele iných." Na práci v Škole Populo sa jej najviac páči, že, ako sama hovorí, nie je len číslo a prácu je za ňou vidieť.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o ktorej hovorí: "Škola Populo splnila svoje meno, neučí len žiakov, ale aj svojich zamestnancov, dáva mi možnosť sa posunúť zase o kus vpred." Práca v Škole Populo jej prináša možnosť zdokonaliť svoje znalosti a schopnosti a to hlavne preto, že je rôznorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovatívne myslenie a priateľský prístup. Dôvod, prečo sa stať súčasťou tímu Školy Populo, je podľa nej jasný: "Pretože každá skúsenosť je skúsenosť."
Nikola Domluvilová
Nikča začínala v Škole Populo ako koordinátorka online doučovania, v súčasnej dobe pôsobí ako riaditeľka Jazykového centra Populo. Na práci v Škole Populo sa jej najviac páči podpora zo strany kolegov aj kolektívu. Nikča vie, že v Škole Populo nie je nič nemožné. Na práci ju baví možnosť osobného a odborného rozvoja. Hodiny práce jej ale priniesli skúsenosti v oblasti komunikácie a tímovej spolupráce. „Škola Populo sa venuje oblasti, ktorá je potrebná a dôležitá pre širokú verejnosť. Prispieva k podpore vzdelávania a pomáha všetkým, ktorí to potrebujú, priateľsky a kvalitne. Je skvelé byť súčasťou tejto spoločnosti, pretože sa stále rozvíja a zamestnanci tak majú možnosť podieľať sa aj na nových projektoch.”
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
© 2023 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.