Momentálne registrujeme obrovský záujem o doučovanie. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme vám mohli zaručiť prípravu.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Ponuka práce

Ponuka práce

Ponuka práce
Škola Populo vznikla ako spontánny nápad, ako lektorom uľahčiť sebapropagáciu spojenú s doučovaním. Dnes doučujeme až 1000 detí denne. Zakladáme si na profesionálnom jednaní, priateľskej atmosfére a skvelom tíme, v ktorom má každý svoju rolu. Našim spoločným cieľom je vytvárať príjemné prostredie na doučovanie, vďaka ktorému každý dosiahne skvelé výsledky.
Chcete sa k nám pridať? Vyplňte náš kontaktný formulár a poďte do toho s nami. Tešíme sa na vás.
Ponuka pracovných pozícií
Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko (odmeny až 60 000 Kč)
Olomouc

Referencie zamestnancov

Pretože najlepšie o chode spoločnosti vypovedá pohľad jej zamestnancov, pridávame niekoľko referencií.
Michaela Kudláková
Miša pracuje pre Školu Populo dva roky, aktuálne ako manažérka pre nábor lektorov, a na práci ju bavia nové výzvy, osobný rozvoj, mladý kolektív, ale aj spoločné akcie. Školu Populo si vybrala, preto, že chce mať možnosť "byť pri rozvoji mladej firmy, ktorá sa rozrastá neuveriteľným tempom a už v tak mladom veku má miesto na trhu." Zmysel svojej práce vidí hlavne v napomáhaní deťom zbaviť sa strachu z matematiky. "Je to práca, ktorá má zmysel, naozaj, nielen ako klišé, ktoré sa dosť často používa." Na Škole Populo sa jej najviac páči prepracovanosť všetkých systémov, okamžitá reakcia na nové trendy, možnosť kreativity a neustály rozvoj.
Michaela Janečková
Miša je členkou tímu plzeňskej pobočky Školy Populo vlastne celkom krátko, ale vďaka svojej práci vidí "spokojnosť, úspechy a splnené ciele iných." Na práci v Škole Populo sa jej najviac páči, že, ako sama hovorí, nie je len číslo a prácu je za ňou vidieť.
Barbora Kylsánová
Barča je grafičkou Školy Populo, o ktorej hovorí: "Škola Populo splnila svoje meno, neučí len žiakov, ale aj svojich zamestnancov, dáva mi možnosť sa posunúť zase o kus vpred." Práca v Škole Populo jej prináša možnosť zdokonaliť svoje znalosti a schopnosti a to hlavne preto, že je rôznorodá. Barča na Škole Populo oceňuje inovatívne myslenie a priateľský prístup. Dôvod, prečo sa stať súčasťou tímu Školy Populo, je podľa nej jasný: "Pretože každá skúsenosť je skúsenosť."
Nikola Domluvilová
Nikča začínala v Škole Populo ako koordinátorka online doučovania, v súčasnej dobe pôsobí ako riaditeľka Jazykového centra Populo. Na práci v Škole Populo sa jej najviac páči podpora zo strany kolegov aj kolektívu. Nikča vie, že v Škole Populo nie je nič nemožné. Na práci ju baví možnosť osobného a odborného rozvoja. Hodiny práce jej ale priniesli skúsenosti v oblasti komunikácie a tímovej spolupráce. „Škola Populo sa venuje oblasti, ktorá je potrebná a dôležitá pre širokú verejnosť. Prispieva k podpore vzdelávania a pomáha všetkým, ktorí to potrebujú, priateľsky a kvalitne. Je skvelé byť súčasťou tejto spoločnosti, pretože sa stále rozvíja a zamestnanci tak majú možnosť podieľať sa aj na nových projektoch.”
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku a v Anglicku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.