Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Kariéra Ponuka práce Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko Olomouc

Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko – Olomouc

Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko – Olomouc
Aktuálne rozširujeme tímy obchodníkov v centre Olomouca, ktorí sa starajú o našich klientov na Slovensku a komunikujú aktívne po slovensky slovom aj pismom. Na tejto pracovnej pozícii budete komunikovať s našimi novými klientmi, predstavíte im služby Školy Populo a zároveň sa s nimi porozprávate o ich predstavách o priebehu doučovania.
V prípade záujmu klienta mu tiež vysvetlíte, akým spôsobom u nás doučovanie prebieha, odporučíte mu vhodný študijný plán a doučovanie mu sprostredkujete. Pretože nezabúdame ani na našich spokojných klientov, ktorým už doučovanie skončilo, neváhame ich opäť kontaktovať s novými ponukami doučovania.
Čo očakávame od Vás?
Skvelé obchodné a komunikačné znalosti.
Skúsenosti z oblasti obchodu výhodou.
Výborná znalosť slovenského jazyka.
Príjemný telefonický prejav.
Proklientsky prístup, empatiu, ustretovosť, starostlivosť.
Chuť učiť sa nové veci a podieľať sa na rozvoji firmy.
Čo Vám môžeme ponúknuť?
Fixná mzda 24 000 Kč + odmeny až 60 000 Kč.
Môžete u nás pracovať na IČO alebo HPP, plný alebo čiastočný úväzok.
Po skúšobnej dobe vás čaká zvýšenie finančného ohodnotenia.
U nás budete mať vždy možnosť profilácie a kariérneho rastu.
Čiastočne flexibilná pracovná doba Po-Pia (8:00 - 20:00).
Benefity: 25 dní dovolenky; sick days; stravenkový paušál; príspevok na mobilný paušál; Multisport karta; zvýhodnené lekcie pre vás i vašich rodinných príslušníkov a veľa ďalšieho!
Mám záujem o pozíciu Špecialista obchodného oddelenia pre Slovensko v meste Olomouc
+421

Referencie zamestnancov

Pretože najlepšie o chode spoločnosti vypovedá pohľad jej zamestnancov, pridávame niekoľko referencií.
Michaela Kudláková
V Škole Populo pracujem viac ako tri roky. Svoju kariéru som v tejto firme ale zahájila už v roku 2018, keď som začala pracovať ako lektorka českého jazyka. Postupne som sa vypracovala až na pozíciu metodičky, kde pôsobím viac ako dva roky. Táto pozícia mi je najbližšia, pretože mám možnosť byť v úzkom kontakte s lektormi a prostredníctvom svojich skúseností a schopností im viem vždy podať pomocnú ruku.V Škole Populo pracujem rada hlavne kvôli tomu, že sme schopní pomôcť tam, kde je treba. Veľký počet spokojných klientov a úspešných študentov, ale i tých, ktorí sa zbavili strachu z predmetu - toto všetko mi dá skvelý pocit, že má naša práca zmysel. Súčasne, tak isto ako aj mne, dala Škola Populo príležitosť novým lektorom a pedagógom nazbierať toľko potrebných skúseností a študentom ukázala, že ich učenie môže skutočne baviť.
Zuzana Altmanová, Olomouc, spolupráca 4. rok
Zuzka pôsobí ako lektorka v Škole Populo štvrtý rok a hoci pedagogické pôsobenie vôbec neplánovala, zistila, že jej výučba vyhovuje a je v nej dobrá. Ako sama hovorí „zmyslom pôsobenia v Škole Populo je vidieť výsledky 'mojich' detí. Nejedná sa len o zvládnuté prijímačky, maturitu alebo jednotku z diktátu, ešte viac ma teší, keď vidím, že si moji študenti začínajú veriť a výučba pre mňa nie je strašidelná a nepríjemná vec. Na konci kurzu dosť často odchádza úplne iný človek, než ktorý nastúpil, zdravo sebavedomý a schopný zvládať stres.“ Školu Populo si vybrala preto, že jej tak odpadajú starosti s hľadaním nových klientov a s komunikáciou.“ Asi najviac ale oceňujem to, že je mi po absolvovaní vstupných pohovorov a testov do značnej miery ponechaná voľná ruka. Možno práve preto, že nie som pôvodne pedagóg, učím trochu iným štýlom ako podľa nudných povinných osnov. Študenti a rodičia si to vážia a ja potom vidím najväčšiu odmenu, keď si na konci roka odškrtávam všetky deti, ktoré si zvládli splniť svoj cieľ, nech už bol akýkoľvek.“ Zuzka sa za štyri roky v Škole Populo naučila nestresovať sa nad maličkosťami, vydržať časovú aj emočnú záťaž a hlavne nedať sa odradiť neúspechom, ale vymýšľať stále nové alternatívy, ako uspieť.
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.