Individuálne doučovanie cudzieho jazyka pre dospelých
Poskytujeme individuálne doučovanie cudzieho jazyka pre dospelých na mieru.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Niekedy okolo mája som k Vám začal chodiť na doučovanie angličtiny. Mojou prioritou bolo iba spraviť maturitnú skúšku didaktického testu. Môj lektor bol Michal M. a myslím si, že len vďaka nemu mám teraz maturitnú skúšku úspešne splnenú. Rád by som mu poďakoval osobne, ale bohužiaľ naňho nemám kontakt, preto prosím, aby ste mu aspoň touto cestou vyjadrili moje poďakovanie.
Ďakujeme.
Barbora K.
Chcem veľmi pekne poďakovať za prípravu syna k skúškam z matematiky, ste skvelí, že aj v dobe pandémie takto fungujete. Ďakujeme.
Úspešne som dokončil maturitu.
David Dostál
Skúška z angličtiny bola veľmi jednoduchá (Means of Transport). Bol som aj pochválený za výborný prejav, za čo musím hlavne poďakovať mojej lektorke Lucii S., ktorá ma na skúšku usilovne pripravovala.
Výučba japonského jazyka
Juraj Kamenár
V rámci výučby japonského jazyka som hľadal inštitúciu, ktorá mi je schopná ponúknuť maximálnu variabilitu termínov za akceptovateľnú cenu. Našiel som tak Školu Populo, ktorá mi vyšla v ústrety ako pri hľadaní optimálneho času výučby, tak i s prijateľnými finančnými podmienkami. Komunikácia s inštitúciou bola vždy rýchla, vystupovanie pracovníkov, zabezpečujúcich konkrétneho vyučujúceho, bolo príjemné a korektné.
Určite Vaše služby ešte využijeme, veľká vďaka.
Gabriela L.
Dobrý deň, ďakujem pekne. Šimon sa na vybranú školu dostal, ešte raz ďakujeme. Spolupráca s lektormi aj koordinátorkami bola výborná. Mám ešte jedného syna, určite Vaše služby ešte využijeme. Veľká vďaka.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim.
Jana S.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim. Syn urobil významný posun v pochopení látky, ktorá mu robila problémy. Jeho lektor bol príjemný, ochotný a zaujímal sa o synove aktuálne potreby ohľadom učiva, ktoré bolo potrebné vysvetliť a precvičiť.
Veľmi ďakujem.
Spokojná klientka
Veľmi by som chcela poďakovať Vašej kolegyni Petre B. za skvelo vedený kurz a skutočné vedomosti a prístup!! Budem mať aj do budúcna záujem o jej lekcie. Myslím si, že je nás spokojných viac, jednoducho to vie!! Viedla perfektne konverzáciu a prosím, nech sa to dostane k jej nadriadeným. Ďakujem.
Poďakovanie Škole Populo.
Eva S.
Týmto by som rada poďakovala tímu Školy Populo za organizáciu, skvelú online prípravu na prijímacie skúšky na osemročné gymnázium. Dcéra sa dostala nielen na obe vybrané školy, ale získala aj výborné celkové umiestnenie vo výsledkovej listine (a ako bonus som sa umiestnila na krásnom šiestom mieste v dlhej výsledkovej listine) :-)
Príprava na prijímacie skúšky
Ing. Veronika Ježková
Škola Populo perfektne pripravila syna na prijímaciu skúšku na SŠ, takže bol všade prijatý. Po celú dobu prípravy vždy ochotne a ústretovo vychádzali našim požiadavkám ohľadom obsahu výučby a časových možností. Syn bol veľmi spokojný s prístupom lektorky, na lekcie chodil rád a matematika ho navyše začala aj baviť. Každému, kto váha, môžem služby Školy Populo vrelo odporučiť a za perfektnú a úspešnú prípravu už len srdečne poďakovať.
Veľmi ľudský a profesionálny prístup
Daniela M.
Dcéra mala online doučovanie z angličtiny.A týmto sa chcem poďakovať veľmi pekne pani lektorke Khattak Erike za veľmi ľudský, profesionálny prístup no proste jeden úžastný človek. Nadmieru sme boli s ňou spokojný 😀
Patrím k tým šťastným ľuďom, ktorí svoju prácu robia s láskou. Dlho som učila a doučovala zároveň, ale doučovanie mi prináša viac spokojnosti. Mám rada individuálny prístup k študentom, a to mi doučovanie poskytuje. Medzi moje záľuby patrí čítanie, film, dobrá hudba a šport. Rada spoznávam nových ľudí, krajiny a miesta, preto často cestujem. Teším sa na naše spoločné hodiny.
Denis Szabó
lektor matematiky, fyziky a chémie
Denis je študentom Prírodovedeckej fakulty na Univerzite Komenského v Bratislave. Jeho primárnym zameraním je chémia, ale v Škole Populo väčšinou doučuje matematiku, ktorú popri chémií využíva každodenne. Doučovanie neberie ako robotu, ale ako koníček, ktorým sa živí od pôsobenia na strednej škole. Učí síce menej obľúbené predmety, ale dokáže ich podať veľmi zaujímavo, najmä z praktického využitia v bežnom živote ľudí. Svoj voľný čas vypĺňa počítačovými hrami, hudbou a v neposlednom rade štúdiom chémických materiálov.
Mgr. Bohdana Brezňanová
lektorka anglického jazyka
Bohdana je absolventka Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde vyštudovala angličtinu v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo v kombinácii s filozofiou. V Škole Populo pôsobí od septembra 2023 ako lektorka anglického jazyka. K jej záujmom patria prechádzky v prírode, čítanie kníh a koučing, ktorý ju ohromil vďaka absolvovaniu dvoch koučingových kurzov. Koučovací prístup využíva niekedy aj v rámci lekcií. Učí srdcom a vyučovanie vníma ako spoluprácu žiaka a lektora na spoločnom cieli. Odmenou je pre ňu možnosť prispieť k spokojnosti žiakov a ukázať im, že hodiny môžu byť zábavné – práve preto pre ňu učenie predstavuje zmysluplnú prácu. Rada sa podieľa na pozitívnych zmenách, ku ktorým patrí aj podpora žiakov a ľudský prístup v rámci učenia.
PhDr. Lenka Tomasová
lektorka slovenského jazyka
Lenka popri práci učiteľky v materskej škôlke aktívne doučuje slovenský jazyk. Smer pedagogiky si vybrala už začiatkom štúdia na pedagogickej strednej škole, na ktorú úspešne nadviazala štúdiom pedagogiky na vysokej škole. Doučovanie ju veľmi bavilo, ba natoľko, že sa rozhodla predávať vedomosti slovenského jazyka, svojim zverencom, aj vo svojom voľnom čase pri úspešnej spolupráci so Školou Populo. V lektorstve sa našla a dlhodobá spolupráca ju napĺňa, rada odovzdáva poznatky druhým, hlavne deťom.
Mgr. Šárka Bauerová
lektorka matematiky
Šárka je vyštudovanou učiteľkou matematiky v dôchodku. Učila 40 rokov na druhom stupni základnej školy matematiku a tiež fyziku. Na žiakov bola a je, podľa svojich slov, náročná, trvá na splnení dohodnutých pravidiel. Nemá rada výhovorky, zvlášť u detí, ktoré sa chystajú na prijímacie skúšky na strednú školu. Zastáva názor, a tým sa aj riadi, že vzdelanie nesie najvyšší úrok. O všetko môžem prísť (o priateľov, majetok), ale nie o to, čo poznám, viem a dokážem.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.