Individuálne doučovanie dejepisu – Nové Mesto nad Váhom
Poskytujeme individuálne doučovanie dejepisu na mieru.
Aj Nové Mesto nad Váhom je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Syn sa pripravuje na prijímacie skúšky a doučovanie si veľmi pochvaľuje.
Michaela F.
Veľmi chcem poďakovať Škole Populo za profesionálny prístup, ohľaduplnosť a ochotu. Syn sa pripravuje na prijímacie skúšky a doučovanie si veľmi pochvaľuje. Môžem skutočne odporučiť! Ešte raz veľká vďaka vám všetkým!
Dcére sa podarilo na gymnázium dostať aj vďaka zodpovednému prístupu vašich pedagógov
Ivana M.
S veľkou pokorou a šťastím môžem potvrdiť, že dcére sa podarilo na gymnázium dostať aj vďaka zodpovednému prístupu vašich pedagógov, a ani pri synovi nebudem počas prípravy váhať a radi využijeme služby Školy Populo aj pri ňom. Ďakujeme
Chcela som poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť s výučbou.
Jana R.
Dobrý deň, chcela som poďakovať a vyjadriť maximálnu spokojnosť s výučbou, prístupom a ochotou lektorky Renaty K., ku ktorej na doučovanie dochádzala dcéra. Ďakujeme. :)
Syn sa na obe gymnázia dostal s výsledkom 38 bodov z matematiky.
Anonym
Doučovanie mu pomohlo a hlavne ho s lektorkou veľmi bavilo! Dokonca mu bolo ľúto, že už nebude ďalej chodiť ... :-) podľa mňa skvelá referencia pre vaše služby a hlavne lektorku.
Poďakovanie Škole Populo.
Eva S.
Týmto by som rada poďakovala tímu Školy Populo za organizáciu, skvelú online prípravu na prijímacie skúšky na osemročné gymnázium. Dcéra sa dostala nielen na obe vybrané školy, ale získala aj výborné celkové umiestnenie vo výsledkovej listine (a ako bonus som sa umiestnila na krásnom šiestom mieste v dlhej výsledkovej listine) :-)
Ešte raz veľmi ďakujeme.
Eva H.
Referencie myslím, že snáď ani nie sú potrebné, ste profesionáli vo všetkých smeroch, nech už sa jedná o prvú schôdzku, potom nastavenie výučby, výber vzdelaných a pripravených lektorov a v neposlednom rade aj celková komunikácia a neuveriteľná rýchlosť jednania. Ešte raz veľmi ďakujeme, dcéra na lekcie chodila rada a tešila sa na hodinu a veľmi jej výučba pomohla v príprave na prijímacie skúšky. Pokiaľ budeme v budúcnosti čokoľvek potrebovať doučiť alebo vysvetliť, s dovolením sa na vás opäť obrátime.
Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem.
Eva M.
Margarétkine prvé hodiny boli pre ňu stresujúce, ale skvelým prístupom pani Marií sa postupne uvoňnila a zapájala sa. Sedela som v jednej miestnosti s Margarétkou, kým trvalo online doučovanie, bez toho, aby som sa zapájala. Z toho, čo som počula, tak pozitívne hodnotím prístup, ľudskosť, ohľad, že Margarétka nepostupovala v škole podľa štátnej metodiky. Margarétka si zapísala veci, ktoré boli pre ňu nové, alebo vedela ich vypočítať, ale nevedela, že existuje na to niečo ako vzorec, napr. obvod/obsah. Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných študentov.
Rada by som Vám a celému vášmu tímu poďakovala za skvelú prípravu nášho syna Mirka.
Anna P.
Dobrý deň, rada by som Vám a celému vášmu tímu poďakovala za skvelú prípravu nášho syna Mirka k prijímacím skúškam na osemročné gymnázium. Miro bol prijatý na obe gymnáziá. 👍 Určite mu pomohlo ako doučovanie, tak aj prijímačky nanečisto. Po “ostrých” testoch bol úplne v pohode. Mal to z Popula jednoducho natrénované. 😊 Ešte prosím o odkázanie poďakovania slečne K., slečne H. a tiež v neposlednom rade pánovi B., ďakujem.
Vyjadrujem Škole Populo uznanie za profesionálne aj milé jednanie s klientom
Yveta Š.
Ďakujem pani lektorke Kataríne G. za príjemné konverzácie v anglickom jazyku, objasnenie javov v angličtine a zároveň vyjadrujem Škole Populo uznanie za profesionálne aj milé jednanie s klientom.
Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba.
Magda Králová, študentka
Už nejakú dobu som sa poohliadala po možnostiach, ako sa zdokonaliť v angličtine. Tým, že som z dediny a do najbližšieho mesta to mám pol hodiny autobusom, mala som veľmi obmedzené možnosti. Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba. Lektorka Alena mi pomohla s mojím najväčším problémom - rozhovorila som sa s ňou. Všetkým môžem doučovanie jedine odporučiť.
Zuzka je lektorkou češtiny, dejepisu a spoločenských vied. V Populo učí od septembra 2018. Jej cieľom je ukázať študentom krásu literatúry a histórie, čo vôbec nie sú nudné predmety, záleží len na učiteľovi. Veľkú časť jej života tvoria knihy - pokiaľ ju nenájdete s nosom zaboreným do knižky akéhokoľvek žánru, robí práve spoločnosť svojmu priateľovi-knihovníkovi alebo mamičke-knihovníčke.
Ilona Poláková
lektorka matematiky, zemepisu, dejepisu, prírodopisu, ZSV a ekonómie
Ilča vyštudovala UMPRUM a 36 rokov sa venovala tancu. Súčasťou tímu Školy Populo sa stala v máji 2017.
Okrem toho, že navrhuje interiérový dizajn, sa zaujíma o architektúru, svetovú ekonomiku, právo a psychológiu. Ale najviac ju napĺňa práca s deťmi. V roku 2017 vypracovala štúdiu pre vládu ČR na tému NRP, výživného, súdnictva a školstva. Štúdia zaujala, čo je dobré posunutie u nás v republike ohľadom týchto tém, ktorá snáď zaujímajú každého z nás.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Zavolajte nám
Aktuálne nie sme pri telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám čo najskôr.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.