🎓 Zápis na školský rok 2025/2026 stále prebieha – ale pozor, máme posledné miesta pred zdražením! Vyberte si balíček a majte istotu, že sa na vás v septembri dostane. Doučovanie prispôsobíme školskému rozvrhu aj krúžkom.
Individuálne doučovanie francúzskeho jazyka – Vranov nad Topľou
Poskytujeme individuálne doučovanie francúzskeho jazyka na mieru.
Aj Vranov nad Topľou je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Rada by som poďakovala za doučovanie a prípravu k prijímacím skúškam nášho syna Mikuláša. Mikuláš úspešne zvládol prijímacie skúšky a dostal sa na Strednú školu logistiky a chémie.
Ďakujem a Školu Populo odporúčam.
Miloslava G.
Ďakujem Škole Populo za kvalitnú prípravu mojej vnučky. Obe lektorky, Lenku D. a Martinu M., si vnučka veľmi chválila za priateľský prístup a kvalitnú výučbu. Tiež zápisky z lekcií sú dobré. Vieme, ako si vedie a čo je potrebné zlepšiť. Vnučka didaktický test urobila a tým splnila celú maturitnú skúšku.
Srdečná vďaka
Alexandra H.
Chcela by som sa poďakovať celému týmu a lektorkám, ktoré nám pomáhali s učivom z matematiky u Yohany V. Srdečná vďaka.
Hodiny sú pre môjho syna radosťou
Lucia P.
Môj syn Ján chodí na online doučovanie z nemčiny k pani učiteľke Maji V. Veľmi rada by som sa Vám poďakovala, je skvelá. Môj syn ju má veľmi rád a ja som už po prvej lekcii zistila, že je výborná. Preto Vám veľmi pekne ďakujem, tie hodiny s ňou sú pre môjho syna radosťou. Na základe tejto dobrej skúsenosti by som ho rada dala doučovať aj matematiku - bežné učivo pre piaty ročník.
Výučba japonského jazyka
Juraj Kamenár
V rámci výučby japonského jazyka som hľadal inštitúciu, ktorá mi je schopná ponúknuť maximálnu variabilitu termínov za akceptovateľnú cenu. Našiel som tak Školu Populo, ktorá mi vyšla v ústrety ako pri hľadaní optimálneho času výučby, tak i s prijateľnými finančnými podmienkami. Komunikácia s inštitúciou bola vždy rýchla, vystupovanie pracovníkov, zabezpečujúcich konkrétneho vyučujúceho, bolo príjemné a korektné.
Určite Vaše služby ešte využijeme, veľká vďaka.
Gabriela L.
Dobrý deň, ďakujem pekne. Šimon sa na vybranú školu dostal, ešte raz ďakujeme. Spolupráca s lektormi aj koordinátorkami bola výborná. Mám ešte jedného syna, určite Vaše služby ešte využijeme. Veľká vďaka.
Chcela by som poďakovať Škole Populo za veľmi kvalitného lektora na matematiku.
Alena T.
Chcela by som poďakovať Škole Populo za veľmi kvalitného lektora na matematiku. Aj keď je to ešte len študent, tak jeho vedomosti naučiť matematiku sú vynikajúce. Radi služieb školy ešte niekedy využijeme.
Perfektný prístup, môžem len odporučiť.
Dorota F.
Nemôžem povedať nič iné než len to, že mi neskutočne pomohli, v podstate zachránili. Perfektný prístup najmä od mojej lektorky angličtiny Lucie B. môžem zodpovedne odporučiť.
Budem vždy odporúčať Populo ako TOP službu v oblasti vzdelávania a doučovania.
Jarmila L.
Školu Populo by som odporučila každému, kto potrebuje zdokonaliť svoje znalosti a vedomosti. Prístup zo strany školy je veľmi profesionálny vo všetkých oblastiach - osobná komunikácia, technické zázemie, príjemné a profesionálne prostredie, vybavenie učební, koordinácia lekcií… Vždy vyjdú v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Ja osobne oceňujem predovšetkým osobný prístup a vďaka konceptu, ktorý Škola Populo ponúka sa veľmi príjemnou, zábavnou a ľudskou formou posúvam vo svojich jazykových schopnostiach. Populo má veľmi dobre zvládnutý individuálny prístup a to od rôznorodých potrieb klienta, až po výber toho správneho lektora. Som nadmieru spokojná, a pretože veľmi rada odporúčam kvalitné služby, budem vždy odporúčať Populo ako TOP službu v oblasti vzdelávania a doučovania a to ako pre deti, tak pre dospelých.
Vašu školu všetkým rozhodne odporúčame.
Vendula T.
Chcela by som Vám a lektorkám pani M. a A. poďakovať mnohokrát za perfektnú prípravu na prijímacie skúšky na strednú školu môjho syna Gabriela Torresa a výbornú organizáciu Vašej školy behom celého tohto školského roku. Gabriel na lekcie chodil veľmi rád a veľa mu dali. Keby bola príprava ponechaná len na doma, neviem, neviem, ako by to dopadlo. Chcela by som poďakovať lektorkám za ich profesionalitu, trpezlivosť, rady a motiváciu. Aj v zložitej dobe pandémie oceňujem, že sa Vaša škola rýchlo adaptovala na online výučbu, a takto príprava mohla pokračovať bez prerušenia. Pokiaľ bude potreba do budúcna, určite by sme Vaše služby znovu využili a obrátili sa na Vás. Vašu školu všetkým rozhodne odporúčame a ďakujeme za Vašu ústretovosť, pomoc a perfektnú komunikáciu.
Šárka je vyštudovanou učiteľkou matematiky v dôchodku. Učila 40 rokov na druhom stupni základnej školy matematiku a tiež fyziku. Na žiakov bola a je, podľa svojich slov, náročná, trvá na splnení dohodnutých pravidiel. Nemá rada výhovorky, zvlášť u detí, ktoré sa chystajú na prijímacie skúšky na strednú školu. Zastáva názor, a tým sa aj riadi, že vzdelanie nesie najvyšší úrok. O všetko môžem prísť (o priateľov, majetok), ale nie o to, čo poznám, viem a dokážem.
Ilona Poláková
lektorka matematiky, zemepisu, dejepisu, prírodopisu, ZSV a ekonómie
Ilča vyštudovala UMPRUM a 36 rokov sa venovala tancu. Súčasťou tímu Školy Populo sa stala v máji 2017.
Okrem toho, že navrhuje interiérový dizajn, sa zaujíma o architektúru, svetovú ekonomiku, právo a psychológiu. Ale najviac ju napĺňa práca s deťmi. V roku 2017 vypracovala štúdiu pre vládu ČR na tému NRP, výživného, súdnictva a školstva. Štúdia zaujala, čo je dobré posunutie u nás v republike ohľadom týchto tém, ktorá snáď zaujímajú každého z nás.
Andrej Košťál
lektor matematiky a chémie
Andrej má 20 rokov a pochádza zo Slovenska. Je študentom druhého ročníka Prírodovedeckej Fakulty (odbor Chémia) na Univerzite Palackého v Olomouci. Okrem štúdia chémie ho veľmi baví aj matematika a odbory s ňou spojené. Uvedomuje si, že každý z nás potrebuje pre pochopenie učiva iný prístup, a preto sa snaží doučovanie prispôsobiť individuálnym potrebám konkrétneho študenta. Možnosť byť lektorom vníma ako výbornú príležitosť, ktorá mu umožňuje pracovať s ľuďmi a odovzdať im svoje tipy a triky pri riešení konkrétnych matematických či chemických úloh. Verí, že pevná vôľa a chuť sa učiť sú kľúčom k úspechu.
Mgr. Jiří Kovalčík
lektor matematiky a fyziky
Jirka pôsobí v Škole Populo pol roka. V roku 1981 úspešne zakončil štúdium na Prírodovedeckej fakulte UP Olomouc, odbory matematika a fyzika. Celý život pôsobí na rôznych typoch stredných a základných škôl. Je empatický a preferuje kamarátsky prístup ku klientom. Vo voľnom čase sa venuje turistike a cestovaniu. Zaujíma sa aj o šport, predovšetkým o futbal.
Mgr. Jiřina Matoušková
lektorka matematiky
Jiřina venovala celý svoj doterajší život pedagogickej činnosti ako stredoškolská učiteľka matematiky a ako výchovná poradkyňa. Už druhý rok ponúka svoje dlhoročné skúsenosti zo školského prostredia i osobného života Vám, klientom Školy Populo.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Zavolajte nám
Aktuálne nie sme pri telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám čo najskôr.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.