Individuálne doučovanie japonského jazyka – Kysucké Nové Mesto
Poskytujeme individuálne doučovanie japonského jazyka na mieru.
Aj Kysucké Nové Mesto je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Z doučovania je dcéra veľmi nadšená. Lektor Viktor O. aj lektorka španielčiny sú úžasní ľudia, práci rozumejú a sú na správnom mieste, len škoda, že sme tak dlho čakali a nevedeli o Vás skôr.
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky
Pavel K.
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.
Maturitnú skúšku úspešne zvládol na dvojku
Andy S.
Týmto by som chcel pochváliť Školu Populo a hlavne moju lektorku, ktorá mi pomohla pri príprave na maturitnú
skúšku, a vďaka ktorej som maturitnú skúšku úspešne zvládol na dvojku. Mne sa angličtina vďaka Vám a pani
lektorke oveľa zlepšila. Nebyť Vás a pani lektorky, tak skúšku z angličtiny by som nezvládol.
S lektorkou som nadmerne spokojný. Odo mňa, Vám a pani lektorke patrí veľké ďakujem, pretože ste škola, ktorá poskytuje naozaj kvalitné doučovanie.
Prajem Vám, aby sa Vám a pani lektorke naďalej darilo tak, ako aj doteraz.
Budem svoje okolie informovať o vysokej úrovni, profesionálnom a ľudskom prístupe Školy Populo
Jana S.
Ďakujeme pekne za hodiny matematiky, za celý čas doučovania, aj za hodnotenie Martina. Určite budem svoje okolie informovať o vysokej úrovni, profesionálnom a ľudskom prístupe Školy Populo a lektorky. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré.
Bez doučovania by to nebol zvládol
Naďa P.
Touto cestou sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za doučovanie môjho syna Olivera, špeciálne lektorke pani Emílii M. za skvelú prácu, prístup, ochotu dohodnúť sa na učení aj v neskorších popoludňajších hodinách, kedykoľvek sme to potrebovali. Oliverovi dnes prišlo rozhodnutie o prijatí na bilingválne Gymnázium v Novom Meste nad Váhom, skončil na 5. mieste, čo je na ôsmaka veľký úspech. Ešte raz veľká vďaka, bez doučovania by to nebol zvládol, „koronové obdobie“ si vzalo veľkú daň a veľa veci bolo neodučených, resp. nepochopených, takže mal čo dobiehať. Určite Vás budem do budúcna odporúčať, a ak bude potrebné ďalšie doučovanie stredoškolského učiva, budete prvý, koho oslovím.
Ešte raz ďakujem.
Veľké ďakujem
Blanka Č.
Veľká spokojnosť a veľké ďakujem 🙂
Ďakujem a Školu Populo odporúčam.
Miloslava G.
Ďakujem Škole Populo za kvalitnú prípravu mojej vnučky. Obe lektorky, Lenku D. a Martinu M., si vnučka veľmi chválila za priateľský prístup a kvalitnú výučbu. Tiež zápisky z lekcií sú dobré. Vieme, ako si vedie a čo je potrebné zlepšiť. Vnučka didaktický test urobila a tým splnila celú maturitnú skúšku.
Poďakovanie lektorovi.
Peter P.
Niekedy okolo mája som k Vám začal chodiť na doučovanie angličtiny. Mojou prioritou bolo iba spraviť maturitnú skúšku didaktického testu. Môj lektor bol Michal M. a myslím si, že len vďaka nemu mám teraz maturitnú skúšku úspešne splnenú. Rád by som mu poďakoval osobne, ale bohužiaľ naňho nemám kontakt, preto prosím, aby ste mu aspoň touto cestou vyjadrili moje poďakovanie.
Ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní.
Michaela Š.
Dobrý deň prajem Vám všetkým :) S veľkou radosťou Vám oznamujem, že Filip vďaka Vašej pomoci skúšky z matematiky dnes urobil :):) Tešíme sa veľmi a ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní. Ešte raz srdečná vďaka a ak by sme aj ďalej potrebovali doučovanie, rada sa prihlásim.
Radi by sme Vám poďakovali za doučovanie.
Hana K.
Radi by sme Vám týmto poďakovali za celý školský rok za doučovanie matematiky. Synovi to veľmi pomohlo k získaniu sebadôvery v hodinách matematiky v škole, a tiež, za čo sme veľmi radi, ho matematika začala skutočne baviť. Nech už výučba prebiehala u Vás alebo online, vždy bolo všetko bez problémov a lektorka sa synovi maximálne venovala, vždy mala výučbu perfektne pripravenú a komunikáciu s naším synom zvládala výborne. Určite sa na Vás po prázdninách opäť s dôverou obrátime.
Zuzka je absolventkou Pedagogickej fakulty na Univerzite Palackého v Olomouci, kde vyštudovala učiteľstvo angličtiny a prírodopisu. V Populo pôsobí od jesene 2017. Vyučuje hlavne angličtinu a prírodopis jej zostal skôr ako koníček. Pre Zuzku je dôležité, aby na jej lekcie študenti chodili radi, preto k všetkým pristupuje priateľsky a snaží sa, aby odchádzali z hodín nielen s novými vedomosťami, ale aj s úsmevom a sebavedomím.
Nikola Číhalová
lektorka anglického jazyka
Nikola sa do nášho lektorského tímu pridala krátko po získaní medzinárodného certifikátu CAE. Vďaka príležitostiam Rotary International sa zúčastnila medzinárodných pobytov v Holandsku a Taliansku, kde sa spriatelila so svojimi terajšími priateľmi zo všetkých kútov sveta a tiež sa zdokonalila v komunikácii v anglickom jazyku. Hoci sa rozhodla po vyštudovaní anglického gymnázia smerovať do iného odboru, angličtina zostala jej vášnivým koníčkom.
Natália Maťašeje
lektorka matematiky a fyziky
Je študentkou 2. ročníka biomedicínskej fyziky na MATFYZ-e v Bratislave. Jedna z mnohých výhod tejto práci je, že si môže prispôsobiť lekcie svojmu rozvrhu. Dobre vie, ako niektorí študenti zápasia s matematikou a rada im tento boj uľahčí. So študentmi sa vždy snaží nadviazať kamarátsky vzťah, aby doučovanie brali zábavnou formou a na ich hodiny chodili s radosťou.
Eliška Hladíková
lektorka fyziky
Už na strednej škole Elišku bavilo pomáhať spolužiakom s pochopením učiva, a preto sa rozhodla zavítať na olomouckú pobočku Školy Populo, kde pôsobí od začiatku roka 2018. V súčasnej dobe študuje odbor molekulárna a bunková biológia na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci, kde medzi jej obľúbené predmety patrí predovšetkým chémia a biológia. Zaujíma sa ale aj o fyziku a matematiku, ktorú doučuje najčastejšie.
Mgr. Šárka Bauerová
lektorka matematiky
Šárka je vyštudovanou učiteľkou matematiky v dôchodku. Učila 40 rokov na druhom stupni základnej školy matematiku a tiež fyziku. Na žiakov bola a je, podľa svojich slov, náročná, trvá na splnení dohodnutých pravidiel. Nemá rada výhovorky, zvlášť u detí, ktoré sa chystajú na prijímacie skúšky na strednú školu. Zastáva názor, a tým sa aj riadi, že vzdelanie nesie najvyšší úrok. O všetko môžem prísť (o priateľov, majetok), ale nie o to, čo poznám, viem a dokážem.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Zavolajte nám
Aktuálne nie sme pri telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám čo najskôr.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.