Chcete začať s doučovaním v januári? ⏳ Máme posledné voľné miesta, tak nech to stihnete. Pripravíme vaše dieťa na Testovanie 9, prijímačky, maturitu aj písomky.
Individuálne doučovanie španielskeho jazyka – Bánovce nad Bebravou
Poskytujeme individuálne doučovanie španielskeho jazyka na mieru.
Aj Bánovce nad Bebravou je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za doučovanie mojej dcéry z fyziky. Už po pár hodinách máme pozitívne výsledky, a to o stupeň lepšiu známku z písomky. Dúfam, že to tak bude pokračovať. Ďakujeme pani lektorke Viktórii P. i Vám.
Nelka je oveľa sebavedomejšia a začína si veriť.
Stanislava O.
Chcem veľmi poďakovať pani lektorke. Nelka je veľmi spokojná a je vidieť, že ju doučovanie baví a neberie to už ako "nutné zlo". Je oveľa sebavedomejšia a začína si veriť. Prístup pani učiteľky je perfektný. Ďakujem.
Po 2 hodinách, je to iné dieťa
Zuzana V.
Dobrý deň, Chcem sa veľmi pekne nesmierne poďakovať za celú školu Populo, že načúva nám rodičom čo hľadáme a chceme pre svoje deti. Obzvlášť pani lektorke,ktorá doučuje moju dcéru Loru angličtinu. Po 2 hodinách, je to iné dieťa. Baví ju to, robí si sama cvičenia, sama vraví, že po vysvetlení od lektorky je to oveľa ľahšie, takže už takto po krátkej dobe Ja ako mama vidím pokroky a pomaly odbúravame strach z angličtiny. Ja si nesmierne vážim Váš prístup. Ďakujem
Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem.
Eva M.
Margarétkine prvé hodiny boli pre ňu stresujúce, ale skvelým prístupom pani Marií sa postupne uvoňnila a zapájala sa. Sedela som v jednej miestnosti s Margarétkou, kým trvalo online doučovanie, bez toho, aby som sa zapájala. Z toho, čo som počula, tak pozitívne hodnotím prístup, ľudskosť, ohľad, že Margarétka nepostupovala v škole podľa štátnej metodiky. Margarétka si zapísala veci, ktoré boli pre ňu nové, alebo vedela ich vypočítať, ale nevedela, že existuje na to niečo ako vzorec, napr. obvod/obsah. Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných študentov.
Môžem Vás každému odporučiť.
Kamila D.
Dobrý deň, Verča Fialová k Vám chodila na doučovanie matematiky (príprava na prijímačky). S lektorom Patrikom S. bola spokojná, slovné úlohy a príklady vysvetľoval niekoľkými spôsobmi. Bol vždy dobre pripravený a ochotný všetko trpezlivo vysvetliť. Verča spravila prijímačky na gympel. Určite, pokiaľ budeme potrebovať v budúcnosti nejaké doučovanie, sa radi vďaka Vašej profesionalite obrátime na Vás. Môžem Vás každému odporučiť. Prajeme veľa pracovných úspechov.
Toto sú najlepšie investované peniaze
Andrea N.
Veľmi pekne ďakujeme za doučovanie. Oliver je prijatý na obe školy s výborným výsledkom. Ďakujeme veľmi pekne za vaše služby. Laura C. je úžasná lektorka. Ďakujeme, určite budeme každému odporúčať vašu školu. V prípade potreby sa opäť na vás obrátime. Toto sú najlepšie investované peniaze. Ďakujeme .
Vela veci, vdaka lektorovi a jeho pristupu, pochopil
Martina T.
Dakujem za moznost doucovania pre mojho syna. Nakoniec reparat zvladol, zhodnotil, ze vela veci, vdaka lektorovi a jeho pristupu, pochopil. Od sameho zaciatku je vidiet profesionalita a zaujem zo strany "Popula"Kazdopadne odporucam a prajem vsetko dobre, kopec spokojnych klientov :)
Chcela som Vám poďakovať za super lektorku, boli sme veľmi spokojní.
Marcela F.
Dnes sme ukončili on-line výučbu s lektorkou pani Ljubou K. a chcela som Vám poďakovať za super lektorku, boli sme veľmi spokojní. Synovi sa doučovanie veľmi páčilo, hlavne sa veľa naučil a získal vedomosti, ktoré mu chýbali a posunul sa k lepšiemu hodnoteniu od svojej učiteľky v škole. Takže za nás super doučovanie, ako sa hovorí “na mieru” :). Pani Ljuba sa zamerala na nedostatky, ktoré mal a všetci sme veľmi spokojní. Ešte raz vďaka.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim.
Jana S.
V Škole Populo sme boli veľmi spokojní s naším vyučujúcim. Syn urobil významný posun v pochopení látky, ktorá mu robila problémy. Jeho lektor bol príjemný, ochotný a zaujímal sa o synove aktuálne potreby ohľadom učiva, ktoré bolo potrebné vysvetliť a precvičiť.
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky
Pavel K.
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.
Nikola sa do nášho lektorského tímu pridala krátko po získaní medzinárodného certifikátu CAE. Vďaka príležitostiam Rotary International sa zúčastnila medzinárodných pobytov v Holandsku a Taliansku, kde sa spriatelila so svojimi terajšími priateľmi zo všetkých kútov sveta a tiež sa zdokonalila v komunikácii v anglickom jazyku. Hoci sa rozhodla po vyštudovaní anglického gymnázia smerovať do iného odboru, angličtina zostala jej vášnivým koníčkom.
Věra Hájková
lektorka matematiky
V Škole Populo učí už druhý rok a trávi tu veľa hodín svojho času. Študuje odbor Matematika a jej aplikácie. Ponúka zábavnú formu učenia pomocou hry, za účelom rozširovania obzorov, pochopenia súvislostí a povzbudenia logického myslenia v matematike. Podporuje radosť z nadobudnutých vedomostí a schopností a tiež prirodzeného postupu do vyššej úrovne vedenia. Podnecuje elimináciu stresu a nervozity pred skúšaním alebo dôležitou písomnou prácou.
Radoslav Kováčik
lektor matematiky, fyziky, chémie a biochémie
Doučuje v Škole Populo od mája 2022. Momentálne je v poslednom ročníku bakalárskeho štúdia na FCHPT STU. Doučuje matematiku, fyziku a chémiu. Vždy, pokiaľ to je možné, tak sa snaží prepojiť preberanú tému s reálnym svetom. Najviac ho na tejto práci baví, keď príde študent a oznámi mu, že dostal z učiva jednotku alebo keď na ňom vidí, že učivu pochopil a nie je to až také zlé, ako si na začiatku myslel.
Denis Szabó
lektor matematiky, fyziky a chémie
Denis je študentom Prírodovedeckej fakulty na Univerzite Komenského v Bratislave. Jeho primárnym zameraním je chémia, ale v Škole Populo väčšinou doučuje matematiku, ktorú popri chémií využíva každodenne. Doučovanie neberie ako robotu, ale ako koníček, ktorým sa živí od pôsobenia na strednej škole. Učí síce menej obľúbené predmety, ale dokáže ich podať veľmi zaujímavo, najmä z praktického využitia v bežnom živote ľudí. Svoj voľný čas vypĺňa počítačovými hrami, hudbou a v neposlednom rade štúdiom chémických materiálov.
Eliška Hladíková
lektorka fyziky
Už na strednej škole Elišku bavilo pomáhať spolužiakom s pochopením učiva, a preto sa rozhodla zavítať na olomouckú pobočku Školy Populo, kde pôsobí od začiatku roka 2018. V súčasnej dobe študuje odbor molekulárna a bunková biológia na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci, kde medzi jej obľúbené predmety patrí predovšetkým chémia a biológia. Zaujíma sa ale aj o fyziku a matematiku, ktorú doučuje najčastejšie.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.