🎓 Zápis na školský rok 2025/2026 práve odštartoval! Zabezpečte si miesto včas. Navyše s extra výhodami a cenou už od 13 €. Výučba môže začať už zajtra! 💙
Individuálne doučovanie vlastivedy – Spišská Nová Ves
Poskytujeme individuálne doučovanie vlastivedy na mieru.
Aj Spišská Nová Ves je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške.
Filip K., študent
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške, ktorú som zvládol skvele. Uľahčili ste mi prípravu. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú uľahčiť učenie. Vďaka Vašej spätnej väzbe o každej lekcii som bol vždy v obraze, ako na tom som. Ešte raz ďakujem. A veľké ĎAKUJEM p. lektorke Veronike S.
Všetkým v Popule chcem veľmi poďakovať.
Jitka J.
Všetkým v Popule chcem veľmi poďakovať. Za nás veľká spokojnosť. Lektorky, ktoré tento školský rok učili a ešte učia dcéru, sú výborné.
Ďakujem
Ivana K.
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať lektorke matematiky Lenke M. za ústretovosť a flexibilitu. Je veľmi milá a dôsledná .
Ďakujem
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky
Pavel K.
Môj syn Vilém úspešne absolvoval maturitné skúšky, síce tie opravné po prázdninách, ale hlavné je, že to zvládol. Ďakujem za spoluprácu.
Vďaka úžasne ľudskému ale tiež odbornému prístupu dcéra zvladla výstupný test na 1
Erika M.
Vďaka úžasne ľudskému ale tiež odbornému prístupu dokázala pani lektorka počas 9 lekcií pripraviť dcéru tak, že výstupný test zvladla na 1 a výstupný diktát iba s dvomi chybami. V doučovaní pokračujeme aj v nasledujúcom školskom roku.
Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem.
Eva M.
Margarétkine prvé hodiny boli pre ňu stresujúce, ale skvelým prístupom pani Marií sa postupne uvoňnila a zapájala sa. Sedela som v jednej miestnosti s Margarétkou, kým trvalo online doučovanie, bez toho, aby som sa zapájala. Z toho, čo som počula, tak pozitívne hodnotím prístup, ľudskosť, ohľad, že Margarétka nepostupovala v škole podľa štátnej metodiky. Margarétka si zapísala veci, ktoré boli pre ňu nové, alebo vedela ich vypočítať, ale nevedela, že existuje na to niečo ako vzorec, napr. obvod/obsah. Oceňujem, že nové veci vedela pani Mária podať jednoducho a jasne. Celkovo sme spokojní a vďační za takúto možnosť. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných študentov.
Ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní.
Michaela Š.
Dobrý deň prajem Vám všetkým :) S veľkou radosťou Vám oznamujem, že Filip vďaka Vašej pomoci skúšky z matematiky dnes urobil :):) Tešíme sa veľmi a ďakujeme všetkým aj pani lektorke za pomoc, trpezlivosť a Vašu ústretovosť, vždy ste boli všetci milí a ochotní. Ešte raz srdečná vďaka a ak by sme aj ďalej potrebovali doučovanie, rada sa prihlásim.
Naučila som sa niečo, čo som z iných zdrojov nechápala
Lívia D.
Dobrý deň, ja som veľmi spokojná, lebo: 1. Sme sa vždy dohodli , téma a čas a prestávky atď 2. Som sa naučila niečo, čo som z iných zdrojov nechápala. Tj Klára vie udrieť klinec po hlavičke, jasné, k veci. Syn sa naučil a drží sa v tej tematike, hoci matematiku normálnu v škole nemá. Je spokojný hoci sú prázdniny, nie je mu to veľmi zaťažko, Naučil sa dosť. Ďakujeme
Bez doučovania by to nebol zvládol
Naďa P.
Touto cestou sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za doučovanie môjho syna Olivera, špeciálne lektorke pani Emílii M. za skvelú prácu, prístup, ochotu dohodnúť sa na učení aj v neskorších popoludňajších hodinách, kedykoľvek sme to potrebovali. Oliverovi dnes prišlo rozhodnutie o prijatí na bilingválne Gymnázium v Novom Meste nad Váhom, skončil na 5. mieste, čo je na ôsmaka veľký úspech. Ešte raz veľká vďaka, bez doučovania by to nebol zvládol, „koronové obdobie“ si vzalo veľkú daň a veľa veci bolo neodučených, resp. nepochopených, takže mal čo dobiehať. Určite Vás budem do budúcna odporúčať, a ak bude potrebné ďalšie doučovanie stredoškolského učiva, budete prvý, koho oslovím.
Ešte raz ďakujem.
Veľmi dobrý a príjemný prístup doučovateľa
Nela Š.
Chcela by som poďakovať za doučovanie za posledný rok a taktiež aj poukázať na veľmi dobrý a príjemný prístup doučovateľa Andreja - hodiny boli vždy veľmi osožné aj z hľadiska Andrejových ohromných vedomostí a praxe v chémii celkovo a tiež vďaka tomu že mi všetko vedel vysvetliť veľmi jednoducho a prehľadne :), Andrej je určite jeden z vašich doučovateľov ktorý robia Populu veľmi dobré meno a rada vás odporučím ďalej.
Denis je študentom Prírodovedeckej fakulty na Univerzite Komenského v Bratislave. Jeho primárnym zameraním je chémia, ale v Škole Populo väčšinou doučuje matematiku, ktorú popri chémií využíva každodenne. Doučovanie neberie ako robotu, ale ako koníček, ktorým sa živí od pôsobenia na strednej škole. Učí síce menej obľúbené predmety, ale dokáže ich podať veľmi zaujímavo, najmä z praktického využitia v bežnom živote ľudí. Svoj voľný čas vypĺňa počítačovými hrami, hudbou a v neposlednom rade štúdiom chémických materiálov.
Eliška Hladíková
lektorka fyziky
Už na strednej škole Elišku bavilo pomáhať spolužiakom s pochopením učiva, a preto sa rozhodla zavítať na olomouckú pobočku Školy Populo, kde pôsobí od začiatku roka 2018. V súčasnej dobe študuje odbor molekulárna a bunková biológia na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci, kde medzi jej obľúbené predmety patrí predovšetkým chémia a biológia. Zaujíma sa ale aj o fyziku a matematiku, ktorú doučuje najčastejšie.
Mgr. Eva Gergelyová
lektorka slovenského jazyka, dejepisu, matematiky, občianskej náuky, psychológie
Absolventka Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre (slovenský jazyk a literatúra a psychológia). Túžba pochopiť individualitu detí, naučiť sa pracovať s deťmi pochádzajúcich z rôzneho prostredia, ju priviedla k tomu, aby si rozšírila svoje vzdelanie o školskú psychológiu a špeciálnu pedagogiku – poradenstvo v Bratislave. Má za sebou množstvo iných vzdelávacích aktivít. Od ukončenia štúdia pôsobí ako učiteľka základnej školy. Zapojila sa do Národného projektu zvýšenia kvalifikácie učiteľov športovej a telesnej výchovy, do projektu Profkreatis. Stále skúša možnosti, aby dokázala profesijne, osobnostne a ľudsky rásť, napredovať a udržať krok s neustálymi zmenami, ktoré sa dejú okolo nás. Snaží sa neustále vzdelávať, napredovať a motivovať seba i okolie k pozitívnym životným zmenám. Skúsenosti zo školskej praxe pretavuje aj do lektorskej činnosti, venuje sa vzdelávaniu cudzincov /hovoriacich po rusky, ukrajinsky a maďarsky/, pracuje i pre Migračné informačné centrum, pracovala i v jazykovej škole Gostudy a pre organizáciu Roma Education Found – lektorka v projekte Amos Academy.
Vo voľnom čase sa rada stotožňuje s hrdinami z krásnej literatúry, objavuje prostredníctvom kníh kultúru a krásu iných krajín, osudy významných osobností svetových či slovenských dejín. Nevyhýba sa ani prechádzkam v prírode či príležitostnému športovaniu."
Erik Jantošovič
lektor matematiky, fyziky a anglického jazyka
Erik je lektor matematiky a fyziky a orientuje sa prevažne na prípravu deviatakov na prijímacie testy a Monitor. Doučuje už od 16 rokov, ale v Škole Populo pracuje od februára 2021. Študuje psychológiu a svoje poznatky z psychológie pravidelne využíva pri učení. Verí, že každý jeden žiak sa dokáže naučiť akékoľvek učivo, pokiaľ mu je dostatočne dobre podané a žiak má záujem sa ho naučiť.
Mgr. Jitka Pochylá
lektorka nemeckého jazyka
Jitka pôsobí v Škole Populo od jesene 2017, kde doučuje češtinu a nemčinu. Doučovaniu sa venuje už niekoľko rokov, kedy pomáhala slabším spolužiakom v triede. Jej snom bolo stať sa učiteľkou, čo sa jej nakoniec po mnohých peripetiách splnilo. Najväčšou odmenou za odvedenú "prácu" je pre ňu predovšetkým žiakov úspech, tiež úsmev a rozžiarené oči, ktoré značia, že učivo chápe a rozumie mu. Cieľom jej doučovania nie je len snaha žiaka niečo naučiť, ale tiež sa od neho niečomu priučiť.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.