🎓 Zápis na školský rok 2025/2026 stále prebieha – ale pozor, zostáva posledných 30 % miest! 🕒 Zabezpečte si miestoskôr, než bude plno. Už od 13 € za lekciu.
Individuálne doučovanie základov spoločenských vied – Nové Mesto nad Váhom
Poskytujeme individuálne doučovanie základov spoločenských vied na mieru.
Aj Nové Mesto nad Váhom je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške.
Filip K., študent
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške, ktorú som zvládol skvele. Uľahčili ste mi prípravu. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú uľahčiť učenie. Vďaka Vašej spätnej väzbe o každej lekcii som bol vždy v obraze, ako na tom som. Ešte raz ďakujem. A veľké ĎAKUJEM p. lektorke Veronike S.
Určite Vaše služby ešte využijeme, veľká vďaka.
Gabriela L.
Dobrý deň, ďakujem pekne. Šimon sa na vybranú školu dostal, ešte raz ďakujeme. Spolupráca s lektormi aj koordinátorkami bola výborná. Mám ešte jedného syna, určite Vaše služby ešte využijeme. Veľká vďaka.
Syn úspešne zvládol monitor i prijímacie pohovory - dostal sa na všetky školy
Katarína J.
Môjho syna som zapísala na online doučovanie matematiky z dôvodu prípravy na monitor a prijímacie pohovory, ktoré ho čakali v deviatom ročníku. I keď je syn veľmi šikovný a matematika mu vždy šla, aj tak sa našli mnohé slabé miesta, ktoré bolo potrebné dotiahnuť. Preto som veľmi ocenila individuálny prístup, že má dieťa dostatok času precvičovať a pochopiť učivo. Lektorka si pripravovala hodiny podľa požiadaviek a potrieb môjho syna, buď upevňovali v škole preberané učivo alebo riešili úlohy z monitoru a rozličné logické úlohy, ktoré boli súčasťou zadaní na prijímacích pohovoroch na jednu z vybraných škôl. Syn úspešne zvládol monitor i prijímacie pohovory - dostal sa na všetky školy, na ktoré sa hlásil a jeho silnou stránkou, ktorá mu "nahnala" body na prijímačkách, bola práve matematika. Veľmi pekne sa takto chceme poďakovať našej pani lektorke Kristínke za veľkú snahu, ktorú vynaložila na doučovanie môjho syna, zohľadňovanie všetkých požiadaviek a skvelú prípravu online hodín.
Vrelo odporúčam lekcie Školy Populo.
Klára J.
Škola Populo ma potešila najmä v ústretovom jednaní. Bola schopná splniť všetko, čo som si priala. Lektor mi sadol už od prvého dňa. Vždy som mohla povedať, čo v danú dobu potrebujem alebo naopak, čo nutne nie. Lekcie prebiehali v priateľskom duchu po celú dobu doučovacieho balíčku. V dobe núdzového stavu, kedy nebolo možné osobné stretnutie s lektorom, bol vymyslený spôsob, ako o dané hodiny neprísť a nebyť tak pozadu. Pokiaľ si neviete rady v akomkoľvek predmete od matematiky po angličtinu, vrelo odporúčam práve lekcie Školy Populo. Vďaka ich pomoci mi maturita dopadla s tým najlepším možným výsledkom.
Od začiatočníka až po skúsenejších
Ján P.
Za mňa som veľmi spokojný s tým čo som sa naučil, ako hodina prebiehala a zároveň flexibilita lektora. Keďže som pracoval v zahraničí a časovo mi to veľmi nesedelo, napriek tomu bolo možné si hodiny prispôsobiť a za to som veľmi vďačný. Hodiny mi dali veľa vecí do môjho teraz štúdia na VŠ. Prešli sme si veci od základov B1 až po náročnejšie C1, čo som potreboval na SCIO testy z Anglického jazyka. Čiže za mňa som vďačný práve týmto hodinám a lektorky, že som tam kde som a odporúčam každému, od začiatočníka až po skúsenejších, ktorý by sa chystali na SCIO/ prijímačky na jazykovú VŠ.
If you are looking for a meaningful job, do not hesitate to turn to Škola Populo!
Karolína K.
I have been a lecturer in Škola Populo for two years now. During this time, tutoring has become a great part of my life, as well as my hobby.
Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba.
Magda Králová, študentka
Už nejakú dobu som sa poohliadala po možnostiach, ako sa zdokonaliť v angličtine. Tým, že som z dediny a do najbližšieho mesta to mám pol hodiny autobusom, mala som veľmi obmedzené možnosti. Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba. Lektorka Alena mi pomohla s mojím najväčším problémom - rozhovorila som sa s ňou. Všetkým môžem doučovanie jedine odporučiť.
Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť
Monika S.
Chcela by som veľmi poďakovať obom lektorkám za ich skvelý prístup a trpezlivosť pri doučovaní oboch predmetov. Dcérka zo zdravotných dôvodov vymeškala v poslednom ročníku veľa hodín co sa odzrkadlilo aj na jej vysvedčení. Preto sme sa rozhodli pre Populo a už teraz je vidiet výsledky. Lektorky boli profesionálne, flexibilné. Dcérka dohnala cez prázdniny co jej najviac chýbalo a teraz bez obáv môže začať nový ročník. Vrelo odporúčam a verím, že budeme spolupracovať aj naďalej. Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť. Jedno veľké ďakujem
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať
Navrátilová Kamila
Chcela by som vám naozaj veľmi poďakovať, ako ste ma skvele pripravili na jesennú maturitu, hlavne za úžasné lektorky. Vďaka nim som uspela v didaktických testoch ako v češtine, tak aj v angličtine (pri obidvoch som mala okolo 60%). Takže veľmi vám ďakujem. Je neuveriteľné, koľko sa toho dá za dva mesiace stihnúť! Ďakujem!
Radi by sme Vám poďakovali za doučovanie.
Hana K.
Radi by sme Vám týmto poďakovali za celý školský rok za doučovanie matematiky. Synovi to veľmi pomohlo k získaniu sebadôvery v hodinách matematiky v škole, a tiež, za čo sme veľmi radi, ho matematika začala skutočne baviť. Nech už výučba prebiehala u Vás alebo online, vždy bolo všetko bez problémov a lektorka sa synovi maximálne venovala, vždy mala výučbu perfektne pripravenú a komunikáciu s naším synom zvládala výborne. Určite sa na Vás po prázdninách opäť s dôverou obrátime.
Zuzka je lektorkou češtiny, dejepisu a spoločenských vied. V Populo učí od septembra 2018. Jej cieľom je ukázať študentom krásu literatúry a histórie, čo vôbec nie sú nudné predmety, záleží len na učiteľovi. Veľkú časť jej života tvoria knihy - pokiaľ ju nenájdete s nosom zaboreným do knižky akéhokoľvek žánru, robí práve spoločnosť svojmu priateľovi-knihovníkovi alebo mamičke-knihovníčke.
Ilona Poláková
lektorka matematiky, zemepisu, dejepisu, prírodopisu, ZSV a ekonómie
Ilča vyštudovala UMPRUM a 36 rokov sa venovala tancu. Súčasťou tímu Školy Populo sa stala v máji 2017.
Okrem toho, že navrhuje interiérový dizajn, sa zaujíma o architektúru, svetovú ekonomiku, právo a psychológiu. Ale najviac ju napĺňa práca s deťmi. V roku 2017 vypracovala štúdiu pre vládu ČR na tému NRP, výživného, súdnictva a školstva. Štúdia zaujala, čo je dobré posunutie u nás v republike ohľadom týchto tém, ktorá snáď zaujímajú každého z nás.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Zavolajte nám
Aktuálne nie sme pri telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám čo najskôr.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.