Začnite svoj kurz do 2 dní. ⌛ Minulý týždeň túto možnosť využilo 84 klientov. Bezplatné konzultácie.

Kontaktujte nás na +421 905 891 021
O nás
O nás Lektori Zamestnanci Metodické centrum
Doučovanie
Doučovanie Výučba jazykov Príprava na skúšky Online výuka
Časté otázky Služby
Služby Vstupné testy Darčekové poukážky
Referencie Cenník Galéria Blog Kariéra Kontakt
Úvod Príprava na skúšky Rozdielové skúšky

Rozdielové skúšky

Rozdielové skúšky
Rozdielové skúšky sa konajú v prípade prestupu na inú školu a je potrebné sa na ne poctivo pripraviť. Prestup na inú školu má určité pravidlá. Na základe zaslanej žiadosti rodičov alebo študenta, je nutné získať súhlas riaditeľa školy, na ktorú žiak prestupuje a vo väčšine prípadov je podmienkou práve úspešné absolvovanie rozdielovej skúšky, ktorá ukáže žiakove znalosti.
Pre žiakov môže byť zmena školy veľmi náročná. Prispôsobenie sa cudziemu prostrediu, zoznámenie sa s novými spolužiakmi či výučba nových predmetov môžu byť faktory veľmi nepríjemne pôsobiace na vzniknutú situáciu. Aj na toto berú naši lektori ohľad a snažia sa výučbu čo najviac prispôsobiť daným podmienkam.

Zaistíme pre Vás:

  • doučovanie na mieru metódou jeden lektor na jedného študenta
  • otestovanie aktuálnych poznatkov a odhalenie problematickej látky
  • porovnanie prebraného učiva vzhľadom na osnovy pre daný ročník
  • nastavenie individuálneho študijného plánu, vrátane časového harmonogramu
  • intenzívne precvičovanie problematickej či doteraz nepreberanej náplne vzdelávania
  • priebežná domáca príprava
Príprava na rozdielové skúšky v Škole Populo
V škole Populo veľmi radi pomôžeme každému žiakovi, ktorého čaká prestup na inú školu a potrebuje sa tak na rozdielové skúšky pripraviť. Dôkladná príprava na túto skúšku je na mieste, pretože pri neúspešnom zložení skúšky môže byť prestup na požadovanú školu zamietnutý. Počas prípravy sa radi prispôsobíme konkrétnym požiadavkám každého žiaka a vytvoríme preňho individuálny študijný program, s ktorým získa tie najlepšie predpoklady pre zloženie rozdielovej skúšky. Skúsení lektori odhalia nedostatky a začnú so žiakom intenzívne pracovať na ich odstránení.
Nezáväzný kontaktný formulár
Na základe vyplneného kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, zodpovieme všetky otázky a predstavíme Vám služby Školy Populo. V prípade, že sa s nami chcete spojiť ako prví, môžete nám zavolať na tel. +421 905 891 021.
+421
V prípade záujmu o doučovanie v iných mestách nás kontaktujte na tel. +421 905 891 021, prípadne formou e-mailu na info@skolapopulo.sk.
Doučujeme tiež v Česku.
© 2024 Vzdelávacie centrum Populo
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.