Individuálne doučovanie občianskej výchovy – Bánovce nad Bebravou
Poskytujeme individuálne doučovanie občianskej výchovy na mieru.
Aj Bánovce nad Bebravou je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Doučovanie s lektorkou Petrou jej vrátilo sebavedomie.
Jiří Ch.
Najprv som váhal či práve Školu Populo zvoliť pre prípravu mojej dcéry. Teraz svoje rozhodnutie ani vynaložené peniaze neľutujem, pretože dcéra s prehľadom zvládla opravný maturitný didaktický test, a to zvlášť zásluhou lektorky Petry Z. Jej profesionálne pedagogické skúsenosti, znalosti, ale aj obyčajný ľudský pozitívny prístup zapôsobil na moju dcéru tak, že sa na doučovanie s pani lektorkou veľmi tešila a pokrok v znalostiach sa zlepšoval po každej s ňou strávenej vyučovacej hodine a nie len potrebné znalosti, ale hlavne jej vrátila jej sebavedomie, že to zvládne. Samozrejme by som tiež rád poďakoval za ústretovosť a trpezlivosť koordinátorke doučovania Barbore P.
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške.
Filip K., študent
Chcem Vám týmto poďakovať za letnú prípravu k ústnej maturitnej skúške, ktorú som zvládol skvele. Uľahčili ste mi prípravu. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú uľahčiť učenie. Vďaka Vašej spätnej väzbe o každej lekcii som bol vždy v obraze, ako na tom som. Ešte raz ďakujem. A veľké ĎAKUJEM p. lektorke Veronike S.
Syn sa pripravuje na prijímacie skúšky a doučovanie si veľmi pochvaľuje.
Michaela F.
Veľmi chcem poďakovať Škole Populo za profesionálny prístup, ohľaduplnosť a ochotu. Syn sa pripravuje na prijímacie skúšky a doučovanie si veľmi pochvaľuje. Môžem skutočne odporučiť! Ešte raz veľká vďaka vám všetkým!
Dané hodiny prispeli k tomu, že Kubka prijali na strednú školu
Andrea M.
Rada by som touto cestou vyjadrila jedným veľkým ĎAKUJEM pánovi Františkovi CH. Kvalitu výučby a prístup môžem hodnotiť len prostredníctvom Jakubka. Nikdy sa nestalo, že by Kubo nemal chuť na doučovanie. Práve naopak. Myslím si, že dané hodiny prispeli k tomu, že Kubka prijali na strednú školu a za to ja ďakujem pánovi Františkovi, že syna na to pripravil.
Určite má Jakubko záujem pokračovať v doučovaní aj budúci rok a určite s pánom Františkom. :) Kubo nemá rád veľmi zmeny, preto by to bolo fajn.
Ja osobne hodnotím pozitívne zaslané hodnotenia z výučby. Takto som získala informácie o tom, čo bolo predmetom hodiny, ako pristupoval Kubo k výučbe a prípadné odporúčania.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Na záver chcem popriať vašej škole veľa úspechov a spokojných študentov a krásne leto
Veľmi dobrý a príjemný prístup doučovateľa
Nela Š.
Chcela by som poďakovať za doučovanie za posledný rok a taktiež aj poukázať na veľmi dobrý a príjemný prístup doučovateľa Andreja - hodiny boli vždy veľmi osožné aj z hľadiska Andrejových ohromných vedomostí a praxe v chémii celkovo a tiež vďaka tomu že mi všetko vedel vysvetliť veľmi jednoducho a prehľadne :), Andrej je určite jeden z vašich doučovateľov ktorý robia Populu veľmi dobré meno a rada vás odporučím ďalej.
Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť
Monika S.
Chcela by som veľmi poďakovať obom lektorkám za ich skvelý prístup a trpezlivosť pri doučovaní oboch predmetov. Dcérka zo zdravotných dôvodov vymeškala v poslednom ročníku veľa hodín co sa odzrkadlilo aj na jej vysvedčení. Preto sme sa rozhodli pre Populo a už teraz je vidiet výsledky. Lektorky boli profesionálne, flexibilné. Dcérka dohnala cez prázdniny co jej najviac chýbalo a teraz bez obáv môže začať nový ročník. Vrelo odporúčam a verím, že budeme spolupracovať aj naďalej. Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť. Jedno veľké ďakujem
Po 2 hodinách, je to iné dieťa
Zuzana V.
Dobrý deň, Chcem sa veľmi pekne nesmierne poďakovať za celú školu Populo, že načúva nám rodičom čo hľadáme a chceme pre svoje deti. Obzvlášť pani lektorke,ktorá doučuje moju dcéru Loru angličtinu. Po 2 hodinách, je to iné dieťa. Baví ju to, robí si sama cvičenia, sama vraví, že po vysvetlení od lektorky je to oveľa ľahšie, takže už takto po krátkej dobe Ja ako mama vidím pokroky a pomaly odbúravame strach z angličtiny. Ja si nesmierne vážim Váš prístup. Ďakujem
Pomohli s doučovaním staršiemu aj mladšiemu synovi
Dana C.
Školu Populo využíva naša rodina už od roku 2017.
Pomohli s doučovaním staršiemu aj mladšiemu synovi.
Nedávno sme ukončili doučovanie z chémie u pána Andreja Košťála.
Syn bol vynikajúco pripravený na maturitu a tiež úspešne na následné prijímacie skúšky na VŠ.
Pán Košťál mal vynikajúci prístup k synovi, trpezlivo vysvetľoval všetko čomu nerozumel. Vždy bol nápomocný a skutočne môžem dať na neho len tie najlepšie recenzie :)
Školu Populo môžem každému len doporučiť . Sú fakt výborní.
Patrí Vám veľké ĎAKUJEM.
Odkážte prosím veľké ďakujem lektorom.
Kateřina T.
Dobrý deň, s radosťou Vám chcem napísať, že je Káťa prijatá na Strednú školu potravinárskych technológií. Hlásila sa tam na 2 odbory a na oba je prijatá. Počet bodov jej zaistil 9. a 12. miesto medzi uchádzačmi. Odkážte prosím, veľké ďakujem lektorom, ktorí sa jej venovali on-line. Rada by som poďakovala aj pani lektorke, ktorá mala Kačku pri osobnej výučbe u Vás.
Obrovské ďakujem, že existujete.
Sylvia O.
Chcem Vám vysloviť jedno obrovské ďakujem, že existujete. Váš p. lektor Robert Š. doučuje moju dcéru Ninku matematiku. Moja dcéra je nadšená, na online hodiny sa veľmi teší a za 3 vyučovacie hodiny sa dokázala neuveriteľne zlepšiť, pekne pozdravujem p. Roberta, bodaj by ste mali všetkých lektorov tak skvelých ako je p. Robert. Určite vás budem odporúčat ďalej.
Zuzka je absolventkou Pedagogickej fakulty na Univerzite Palackého v Olomouci, kde vyštudovala učiteľstvo angličtiny a prírodopisu. V Populo pôsobí od jesene 2017. Vyučuje hlavne angličtinu a prírodopis jej zostal skôr ako koníček. Pre Zuzku je dôležité, aby na jej lekcie študenti chodili radi, preto k všetkým pristupuje priateľsky a snaží sa, aby odchádzali z hodín nielen s novými vedomosťami, ale aj s úsmevom a sebavedomím.
Mgr. Jiří Kovalčík
lektor matematiky a fyziky
Jirka pôsobí v Škole Populo pol roka. V roku 1981 úspešne zakončil štúdium na Prírodovedeckej fakulte UP Olomouc, odbory matematika a fyzika. Celý život pôsobí na rôznych typoch stredných a základných škôl. Je empatický a preferuje kamarátsky prístup ku klientom. Vo voľnom čase sa venuje turistike a cestovaniu. Zaujíma sa aj o šport, predovšetkým o futbal.
Erik Jantošovič
lektor matematiky, fyziky a anglického jazyka
Erik je lektor matematiky a fyziky a orientuje sa prevažne na prípravu deviatakov na prijímacie testy a Monitor. Doučuje už od 16 rokov, ale v Škole Populo pracuje od februára 2021. Študuje psychológiu a svoje poznatky z psychológie pravidelne využíva pri učení. Verí, že každý jeden žiak sa dokáže naučiť akékoľvek učivo, pokiaľ mu je dostatočne dobre podané a žiak má záujem sa ho naučiť.
Diana Zálešáková
lektorka matematiky, nemeckého a anglického jazyka
Diana je študentkou ČVUT na fakulte architektúry, kde študuje odbor architektúra a urbanizmus. V predchádzajúcom štúdiu sa zameriavala na bilingválnom gymnázium na anglický jazyk, ktorý veľmi rada vyučuje a z ktorého zložila maturitnú skúšku na úrovni C1. Okrem toho maturovala aj z Matematiky, ktorú využíva každodenne pri svojom štúdiu. Rada predáva svoje osvojené znalosti ostatným.
Mgr. Zuzana Altmanová
lektorka dejepisu a spoločenských vied
Zuzka je lektorkou češtiny, dejepisu a spoločenských vied. V Populo učí od septembra 2018. Jej cieľom je ukázať študentom krásu literatúry a histórie, čo vôbec nie sú nudné predmety, záleží len na učiteľovi. Veľkú časť jej života tvoria knihy - pokiaľ ju nenájdete s nosom zaboreným do knižky akéhokoľvek žánru, robí práve spoločnosť svojmu priateľovi-knihovníkovi alebo mamičke-knihovníčke.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Zavolajte nám
Aktuálne nie sme pri telefóne. Vyplňte kontaktný formulár a ozveme sa vám čo najskôr.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.