Chcete začať s doučovaním v januári? ⏳ Máme posledné voľné miesta, tak nech to stihnete. Pripravíme vaše dieťa na Testovanie 9, prijímačky, maturitu aj písomky.
Individuálne doučovanie občianskej výchovy – Vranov nad Topľou
Poskytujeme individuálne doučovanie občianskej výchovy na mieru.
Aj Vranov nad Topľou je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
S pani lektorkou Monikou K. sme Roman aj my rodičia veľmi spokojní. Komunikácia je veľmi príjemná, syna chváli a pozitívne motivuje. Roman si pochvaĺuje zrozumiteľné vysvetľovanie aj zložitejších pravopisných pravidiel. Výsledky vidno aj na vyučovaní v škole.
Školu Populo určite odporúčame.
Ludmila S.
Aj keď mal môj syn veľmi dobrú známku z matematiky, náš lektor, pán V. nám povedal, že má značne veľké medzery v učive, čo nás mrzelo, ale na konci doučovania sa vraj zlepšil najviac zo všetkých študentov, ktorých mal, čo nás veľmi potešilo. Nielen, že sa zdokonalil v matematike, ale prijímacie skúšky sme urobili a syn sa na školu dostal. Náš lektor pán V. mal podľa syna veľmi dobré metódy na vysvetlenie a na hodiny sa tešil. Školu Populo určite odporúčame.
Príprava pomohla nielen na prijímačkách, ale aj po návrate do školy
Beata Š.
Moje dcérka Natália sa zúčastnila prijímacích pohovorov na 4-ročné gymnázium. Prijímacie pohovory dopadli veľmi dobre, dcérka je už prijatá. Touto cestou by som chcela poďakovať vynikajúcim lektorom Martine H. a Matúšovi S. za skvelý prístup a vysvetlenie učiva. Príprava jej pomohla nielen na prijímačkách, ale aj po návrate do školy. Ešte raz Vám ďakujem za skvelú prípravu a prajem veľa úspechov vo Vašej práci.
Syn sa na hodiny tešil, sám od seba sa vždy pripravoval, bez nútenia
Katarína B. L.
Týmto sa chcem veľmi poďakovať Monike K. za skvelú prípravu nášho syna na prijímačky. Jej prístup, metódy sú na vysokej profesionalnej úrovni. Syn sa na hodiny tešil, sám od seba sa vždy pripravoval, bez nútenia. Dnes sa môžme tešiť, nakoľko excelentne zvládol monitor aj prijímačky a vzali ho na obidve gymnáziá kde sa hlásil. Ešte raz ďakujem.
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie skúšky na vysokú školu.
Jan Ch.
Školu Populo som vyhľadal z dôvodu prípravy na prijímacie skúšky na vysokú školu, konkrétne na skúšku z anglického jazyka STANAG 6001 level 2. Komunikácia so Školou bola na výbornej úrovni a vo všetkom mi vyšli v ústrety. Vybraná lektorka mi úplne vyhovovala, pretože sa prispôsobovala mojim časovým potrebám a disponovala skvelými vyučovacími schopnosťami. Vďaka profesionálnemu prístupu Školy Populo a mojej lektorky som skúšku úspešne absolvoval, a ak sa budem pripravovať na ďalšie skúšky, určite opäť využijem služby Školy Populo.
Skvelý prístup a výborná príprava na monitor a prijímacie skúšky
Timotej N.
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať Škole Populo a najmä úžasnej lektorke za skvelý prístup a výbornú prípravu na monitor a prijímacie skúšky. Určite budem každému odporúčať, a ak bude potrebné ďalšie doučovanie stredoškolského učiva, obratím sa len na vás. Ešte raz ďakujem.
Chcela by som Vám poďakovať za skvelú pomoc v jazykovom vzdelávaní.
Eva V.
Chcela by som Vám poďakovať za skvelú pomoc v jazykovom vzdelávaní. Synovi sa podarilo jazyky zvládnuť na jedničku a teda mal na vysvedčení v ôsmej a deviatej triede samé jednotky. Veríme, že aj toto mu pomôže dostať sa na vybrané gymnázium.
Syn úspešne zvládol monitor i prijímacie pohovory - dostal sa na všetky školy
Katarína J.
Môjho syna som zapísala na online doučovanie matematiky z dôvodu prípravy na monitor a prijímacie pohovory, ktoré ho čakali v deviatom ročníku. I keď je syn veľmi šikovný a matematika mu vždy šla, aj tak sa našli mnohé slabé miesta, ktoré bolo potrebné dotiahnuť. Preto som veľmi ocenila individuálny prístup, že má dieťa dostatok času precvičovať a pochopiť učivo. Lektorka si pripravovala hodiny podľa požiadaviek a potrieb môjho syna, buď upevňovali v škole preberané učivo alebo riešili úlohy z monitoru a rozličné logické úlohy, ktoré boli súčasťou zadaní na prijímacích pohovoroch na jednu z vybraných škôl. Syn úspešne zvládol monitor i prijímacie pohovory - dostal sa na všetky školy, na ktoré sa hlásil a jeho silnou stránkou, ktorá mu "nahnala" body na prijímačkách, bola práve matematika. Veľmi pekne sa takto chceme poďakovať našej pani lektorke Kristínke za veľkú snahu, ktorú vynaložila na doučovanie môjho syna, zohľadňovanie všetkých požiadaviek a skvelú prípravu online hodín.
Hodiny sú pre môjho syna radosťou
Lucia P.
Môj syn Ján chodí na online doučovanie z nemčiny k pani učiteľke Maji V. Veľmi rada by som sa Vám poďakovala, je skvelá. Môj syn ju má veľmi rád a ja som už po prvej lekcii zistila, že je výborná. Preto Vám veľmi pekne ďakujem, tie hodiny s ňou sú pre môjho syna radosťou. Na základe tejto dobrej skúsenosti by som ho rada dala doučovať aj matematiku - bežné učivo pre piaty ročník.
Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť
Monika S.
Chcela by som veľmi poďakovať obom lektorkám za ich skvelý prístup a trpezlivosť pri doučovaní oboch predmetov. Dcérka zo zdravotných dôvodov vymeškala v poslednom ročníku veľa hodín co sa odzrkadlilo aj na jej vysvedčení. Preto sme sa rozhodli pre Populo a už teraz je vidiet výsledky. Lektorky boli profesionálne, flexibilné. Dcérka dohnala cez prázdniny co jej najviac chýbalo a teraz bez obáv môže začať nový ročník. Vrelo odporúčam a verím, že budeme spolupracovať aj naďalej. Pre dcérku to bola najlepšia investícia pre ktorú sme sa mohli rozhodnúť. Jedno veľké ďakujem
Erik je lektor matematiky a fyziky a orientuje sa prevažne na prípravu deviatakov na prijímacie testy a Monitor. Doučuje už od 16 rokov, ale v Škole Populo pracuje od februára 2021. Študuje psychológiu a svoje poznatky z psychológie pravidelne využíva pri učení. Verí, že každý jeden žiak sa dokáže naučiť akékoľvek učivo, pokiaľ mu je dostatočne dobre podané a žiak má záujem sa ho naučiť.
Mgr. Jiřina Matoušková
lektorka matematiky
Jiřina venovala celý svoj doterajší život pedagogickej činnosti ako stredoškolská učiteľka matematiky a ako výchovná poradkyňa. Už druhý rok ponúka svoje dlhoročné skúsenosti zo školského prostredia i osobného života Vám, klientom Školy Populo.
Tatjana Mitrovičová
lektorka angličtiny, fyziky, chémie a matematiky
Patrím k tým šťastným ľuďom, ktorí svoju prácu robia s láskou. Dlho som učila a doučovala zároveň, ale doučovanie mi prináša viac spokojnosti. Mám rada individuálny prístup k študentom, a to mi doučovanie poskytuje. Medzi moje záľuby patrí čítanie, film, dobrá hudba a šport. Rada spoznávam nových ľudí, krajiny a miesta, preto často cestujem. Teším sa na naše spoločné hodiny.
Nikola Číhalová
lektorka anglického jazyka
Nikola sa do nášho lektorského tímu pridala krátko po získaní medzinárodného certifikátu CAE. Vďaka príležitostiam Rotary International sa zúčastnila medzinárodných pobytov v Holandsku a Taliansku, kde sa spriatelila so svojimi terajšími priateľmi zo všetkých kútov sveta a tiež sa zdokonalila v komunikácii v anglickom jazyku. Hoci sa rozhodla po vyštudovaní anglického gymnázia smerovať do iného odboru, angličtina zostala jej vášnivým koníčkom.
Mgr. Bohdana Brezňanová
lektorka anglického jazyka
Bohdana je absolventka Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde vyštudovala angličtinu v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo v kombinácii s filozofiou. V Škole Populo pôsobí od septembra 2023 ako lektorka anglického jazyka. K jej záujmom patria prechádzky v prírode, čítanie kníh a koučing, ktorý ju ohromil vďaka absolvovaniu dvoch koučingových kurzov. Koučovací prístup využíva niekedy aj v rámci lekcií. Učí srdcom a vyučovanie vníma ako spoluprácu žiaka a lektora na spoločnom cieli. Odmenou je pre ňu možnosť prispieť k spokojnosti žiakov a ukázať im, že hodiny môžu byť zábavné – práve preto pre ňu učenie predstavuje zmysluplnú prácu. Rada sa podieľa na pozitívnych zmenách, ku ktorým patrí aj podpora žiakov a ľudský prístup v rámci učenia.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.