🎓 Zápis na školský rok 2025/2026 stále prebieha – ale pozor, kapacity sa rýchlo plnia! 🕒 Zabezpečte si miesto skôr, než bude plno. Už od 13 €, začať môžete pokojne zajtra alebo od septembra.
Individuálne doučovanie talianskeho jazyka – Kysucké Nové Mesto
Poskytujeme individuálne doučovanie talianskeho jazyka na mieru.
Aj Kysucké Nové Mesto je mestom, kde vám radi pomôžeme s doučovaním.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán a už ďalší týždeň môže doučovanie začať.
Doučovanie u nás môže mať nielen rôzne zameranie, ale i dĺžku. Jedna lekcia trvá 45 minút, niektorí ale dávajú prednosť dvojhodinovej lekcii (90 minút) alebo aj dlhším blokom. Kurzy sú vždy individuálne, nemusíte preto čakať na otvorenie kurzu do októbra, ale môžete začať s doučovaním napríklad v polovici augusta. Radi Vám pomôžeme nastaviť správnu dĺžku kurzu a intenzitu lekcií tak, aby ste dosiahli skvelé výsledky.
Na základe konzultácie s Vami pripravíme študijný plán na mieru. Po každej lekcii Vám priamo na Váš e-mail zašleme správu o priebehu lekcie, prebranej látke a hodnotenie pokrokov. Rodičia aj žiaci sú navyše o každej nadchádzajúcej lekcii informovaní prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje dátum, čas a meno vyučujúceho lektora. Samotná výučba potom prebieha online.
Niekedy okolo mája som k Vám začal chodiť na doučovanie angličtiny. Mojou prioritou bolo iba spraviť maturitnú skúšku didaktického testu. Môj lektor bol Michal M. a myslím si, že len vďaka nemu mám teraz maturitnú skúšku úspešne splnenú. Rád by som mu poďakoval osobne, ale bohužiaľ naňho nemám kontakt, preto prosím, aby ste mu aspoň touto cestou vyjadrili moje poďakovanie.
Môj syn prijímacie skúšky na bilingválne gymnazium úspešne zvládol.
Katarína P.
Chcela by som sa vám a hlavne lektorom Paulíne P. a Matúšovi T. veľmi pekne poďakovať za prípravu môjho syna Samuela P. na prijímacie skúšky na bilingválne gymnazium, ktoré úspešne zvládol.
Lectures of the Italian language proved to be a great benefit for me.
Martina Ch.
My lecturer was friendly and inspiring. She was always amazingly well prepared for the lectures as well as for my questions.
Những bài học tiếng Ý tại Trường Populo là một lợi ích lớn cho tôi.
Martina Ch.
Giáo viên của tôi rất dễ chịu và truyền cảm hứng và luôn chuẩn bị tốt cho các bài học cá nhân và câu hỏi của tôi.
Ľutujem, že sme to nespravili skôr
Ivana H.
Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za sprostredkovanie doučovania p.učitelkou. Dcéra bola veľmi spokojná, pochopila náuku vďaka individuánemu prístupu, ktorý v škole, kde je veľa detí, bohužiaľ, nie je. Pre mňa bolo aj dôležité, ako bola na 2 príj.pohovoroch, aby bola pokojná, aby nebola veľmi vystresovaná. Môžem iba odporúčať doučovanie. Ľutujem, že sme to nespravili skôr.
Nelka je oveľa sebavedomejšia a začína si veriť.
Stanislava O.
Chcem veľmi poďakovať pani lektorke. Nelka je veľmi spokojná a je vidieť, že ju doučovanie baví a neberie to už ako "nutné zlo". Je oveľa sebavedomejšia a začína si veriť. Prístup pani učiteľky je perfektný. Ďakujem.
Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba.
Magda Králová, študentka
Už nejakú dobu som sa poohliadala po možnostiach, ako sa zdokonaliť v angličtine. Tým, že som z dediny a do najbližšieho mesta to mám pol hodiny autobusom, mala som veľmi obmedzené možnosti. Škola Populo a jej doučovanie na diaľku sa ukázalo ako skvelá voľba. Lektorka Alena mi pomohla s mojím najväčším problémom - rozhovorila som sa s ňou. Všetkým môžem doučovanie jedine odporučiť.
Výsledky vidno aj na vyučovaní v škole.
Eva R.
S pani lektorkou Monikou K. sme Roman aj my rodičia veľmi spokojní. Komunikácia je veľmi príjemná, syna chváli a pozitívne motivuje. Roman si pochvaĺuje zrozumiteľné vysvetľovanie aj zložitejších pravopisných pravidiel. Výsledky vidno aj na vyučovaní v škole.
Vyjadrujem Škole Populo uznanie za profesionálne aj milé jednanie s klientom
Yveta Š.
Ďakujem pani lektorke Kataríne G. za príjemné konverzácie v anglickom jazyku, objasnenie javov v angličtine a zároveň vyjadrujem Škole Populo uznanie za profesionálne aj milé jednanie s klientom.
Obdivujem váš individuálny prístup ku každému študentovi a empatické chovanie.
Zdena Č.
Veľmi vám ďakujeme za doučovanie. Od doby, čo sme pred dvomi rokmi prvýkrát využili vaše služby, si dcéra zlepšila známku z matematiky o dva stupne. Veľmi prínosná sa tiež ukázala aj spolupráca v českom jazyku. Obdivujem váš individuálny prístup ku každému študentovi a empatické chovanie.
Jirka pôsobí v Škole Populo pol roka. V roku 1981 úspešne zakončil štúdium na Prírodovedeckej fakulte UP Olomouc, odbory matematika a fyzika. Celý život pôsobí na rôznych typoch stredných a základných škôl. Je empatický a preferuje kamarátsky prístup ku klientom. Vo voľnom čase sa venuje turistike a cestovaniu. Zaujíma sa aj o šport, predovšetkým o futbal.
PaedDr. Ingrid Baránková
lektorka slovenského jazyka
Už ako malá presne vedela, čo chce v živote robiť, chcela byť učiteľkou. Cesta k tomuto povolaniu bola dlhá, pretože najprv vyštudovala špeciálnu pedagogiku a až neskôr slovenský jazyk. Jej práca je preto veľmi pestrá a rôznorodá. Vyžaduje si veľa príprav aj trpezlivosti. Jej odmenou sú však výborné výsledky žiakov a spokojnosť ich rodičov. Energiu čerpá v športe - rada behá a pri dobrej knihe. Nikdy sa nenudí, pretože domácnosť, ktorú tvoria okrem lektorky štyria dospelí muži jej vždy vyplní akýkoľvek voľný čas.
Erik Jantošovič
lektor matematiky, fyziky a anglického jazyka
Erik je lektor matematiky a fyziky a orientuje sa prevažne na prípravu deviatakov na prijímacie testy a Monitor. Doučuje už od 16 rokov, ale v Škole Populo pracuje od februára 2021. Študuje psychológiu a svoje poznatky z psychológie pravidelne využíva pri učení. Verí, že každý jeden žiak sa dokáže naučiť akékoľvek učivo, pokiaľ mu je dostatočne dobre podané a žiak má záujem sa ho naučiť.
Natália Maťašeje
lektorka matematiky a fyziky
Je študentkou 2. ročníka biomedicínskej fyziky na MATFYZ-e v Bratislave. Jedna z mnohých výhod tejto práci je, že si môže prispôsobiť lekcie svojmu rozvrhu. Dobre vie, ako niektorí študenti zápasia s matematikou a rada im tento boj uľahčí. So študentmi sa vždy snaží nadviazať kamarátsky vzťah, aby doučovanie brali zábavnou formou a na ich hodiny chodili s radosťou.
Mgr. Zuzana Altmanová
lektorka dejepisu a spoločenských vied
Zuzka je lektorkou češtiny, dejepisu a spoločenských vied. V Populo učí od septembra 2018. Jej cieľom je ukázať študentom krásu literatúry a histórie, čo vôbec nie sú nudné predmety, záleží len na učiteľovi. Veľkú časť jej života tvoria knihy - pokiaľ ju nenájdete s nosom zaboreným do knižky akéhokoľvek žánru, robí práve spoločnosť svojmu priateľovi-knihovníkovi alebo mamičke-knihovníčke.
Pripravili sme pre Vás sadu skúšobných testov, kde si môžete odtestovať svoje vedomosti. U každej otázky si môžete vybrať vždy jednu z ponúkaných odpovedí - stačí len klikať myšou, nemusíte nič vypisovať. Po úspešnom absolvovaní testov Vám zašleme výsledky a následne sa s Vami spojíme.
Pre bližšie informácie vyplňte, prosím, náš kontaktný formulár. Spojíme sa s vami a ozrejmíme vám viac podrobností k vybranému doučovaniu alebo vám pomôžeme s voľbou ideálneho doučovacieho balíčka. Zadarmo dostanete aj cenovú ponuku.
Prevádzkovateľom stránok Škola Populo je Vzdělávací centrum Populo, z. s. IČO: 06746551, so sídlom Horní lán 1257/45, Nová Ulice, 779 00 Olomouc Spisová značka: L 16433 vedená na Krajskom súde v Ostrave.
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo možno najjednoduchšie použitie týchto webových stránok. Ak budete naďalej prezerať naše stránky predpokladáme, že s použitím cookies súhlasíte.